Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Hela, no oczywiscie, ze mozesz podawac swoj przepis z moim przepisem na sos. Po to tez dziele sie z wami umiejetnosciami aby zawsze kazda znalazla cos dla siebie. Na przyklad mi nigdy do glowy nie wpadlo, ze z ciasta francuskiego, warzyw i boczku mozna zrobic takie cudko i oczywiscie wzielam juz sobie przepis i bede pichcic. Zawsze tak jest, ze czlowiek gotowac sie uczy cale zycie ( i nie tylko gotowac :) ) Czesto pomysly tez czerpie od innych ludzi. Wiele potraw nauczyl mnie ten Meksykanin ale mam tez swoje pomysly i czerpie tez pomysly od innych ludzi. Dzieki Hela za Przepis, bo wlasnie to bedzie moj nastepny zaplanowany obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Hej atrakcyjna noo trza będzie ubrać, ja to leze dzisiaj pod kołdra pije herbatke z cytrynką i ogólnie jeszcze się nie ubrałam i juz się nie ubiore hahah zaniedbałam ostatnio zabiegi upiekszające cholera musze zacząc znowu , wiesz rezolutnana ten przepis wymysliłam przypadkiem, ciasto francuskie zawsze mam w lodówce i czesto pieke ciasteczka ( bo to jedyne które potrafie upiec hahaha) i kiedyś znajomi zadzwonili że jada własnie kupja wino i wpadną no to ja do lodówki i mysle co by tu zrobić i tak mi pomysł wpadł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, ja czesto mam ciasto francuskie w lodowce bo robie sztrudla ze szpinakiem, cebula i serem i takimi tam dodatkami, latwe, proste i pyszne ale patrz, ze nie przyszlo mi w ogole do glowy, zeby takie cudko zrobic na ktore dalas przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Kurcze rezolutna to dawaj jeszcze przepis na ten strudel, ze szpinakiem hmm musi niezły byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to sama umiem robic ciasto na sztrudla ale czasem nie ma czasu bawic sie z ugniataniem :) dlatego kupuje gotowe francuskie, hihi :) Wiecie co dziewczyny u mnie tez sie zrobilo teraz dosc zimno ale tylko na zewnatrz, bo w domu mam 25°(dobrze izolowane) na szczescie i moge w krotkim rekawku biegac. Ale pamietam jak jeszcze w Polsce mieszkalam o rety, jak bylo powiedzmy 10° na podworzu, to w domu mialam 13-15°

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, momencik,zaraz dam ale musze z doskoku jedzonka pilnowac, hihi. Utucze rodzine na smierc, haha :D A wyobrazcie sobie dziewczyny, ze duzo gotuje a waze 58 kg przy wzroscie 170 cm :D Nie jest zle, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
jeeju jakie wy chude jesteście co ja tu robie buuu :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
helka 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ja tez malo waze ale i mala jestem ot...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Rany dziewczyny ja nawet nie wiem, że można kupic gotowe ciasto francuskie:O Gdzie? Pewnie w hipermarketach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Co zaś do wzrostu, mierzę (chyba) 167cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Bezpolotu, ja mam 172 i 65 kg !!!! Ciasto francuskie w kazdym markecie mają, ja kupuje z reguły w lidlu albo w biedronce, tylko nie mrozone tylko gotowe do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Heluś gdybyś przy swoim wzroście ważyła tyle co ja, to wyglądałabyś jak anorektyczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ale wy jestescie wielkie:D ja mam 159:D waga 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się z laskami zadaję ;) Ja mam 170 cm na jakieś 52kg... I odkąd zaczęłam częściej chodzić w butach na obcasie, mam wrażenie, iż nasi mężczyźni są tacy maleńcy i niziutcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie schizujcie sie na wage, bo poki waga utrzymuje sie w normie, tzn. te BMI jest zgodne z norma to nie jest zle. Chudym wcale nie jest super,bo...jeszcze jakies 4 lata temu przy wzroscie 170 wazylam 49 kg, nie moglam sie nawet wyspac a siniaki mialam na kosciach biodrowych od lezenia na boku. Marzylam zeby choc troche utyc, utylam...Mysle, ze z wami nie jest tak zle, bo jak wazylam te 49 to mimo, ze zdawalam sobie sprawe ze waze za malo, to wydawalo mi sie, ze nie jestem wcale chuda i ze mam grube uda i talie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca a ja uwielbiam buty na koturnach, bo szpilki niezbyt mi pasuja, ale jak założę takie koturny na 10 cm to na wszystkich z góry patrze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
WOW..... Mosca......WOW..........Ty Chudzinko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
czyli standardowo ja jestem najmniejsza:D moska nooo laska musisz byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hahah słuchajcie wyszło mi że ważę najwięcej z was wszyskich niestety..... ja to bym tak chciałam przynajmniej mniej niz 60 ważyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hela ale najwyzsza jestes i to inaczej tez sie rozklada jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja też uuuuuuuuuuuwielbiam szpilki!!:P Są piękne, kobiece, i baaaaaaaaaaardzo sexxxxxowne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kompleks szerokiej dupy :P I żeby nie było, pożeram teraz parówkę. Ciągle o tym żarciu gadacie :P Dobrze, że do Was tak daleko, bo juz bym buty zakładała i się wpraszała. W piżamie bym przylazła :) Zresztą same wiecie, jak to jest. Waga wadze nie równa. Mam koleżankę, która waży 10 kg więcej niż ja, a figurke ma taką, że wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
No pewnie Heluś:) Dla mnie jesteś lasencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
żeby nie było, właśnie pochłaniam kabanosy, camemberta i czerwone hiszpańskie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
o u mnie szpilki ze wzgledu na moj wybujaly wzrost to drugie imie BEZPOLOTU ile ty jestes mlodsza odemnie?Hmmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
32 skończone Atrakcyjna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Heluś ale pychota:) mniam, zaproś mnie na kolację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×