Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x*x

właśnie się poryczałam bo..... może pownnam o tym na erotycznym napisać

Polecane posty

Gość do xx
Jestem w podobnej sytuacji :( Czuję że mój chłopak mnie niedługo zostawi. Tak bardzo go kocham, płaczę po nocach i nie wiem co mam zrobić. Najgorsze jest właśnie to że nie zmuszę go przecież do miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam, że NIE DAJ SIĘ SPROWAKOWAĆ. pisze głupoty, sama chciałabym tak teraz myślieć ale na tą chwilę nie bardzo potrafię, nie uważam że słowo kocham jest deklaracją na całe życie ( choć mogło by być :( ) dlatego napisałam, że "chciałabym aby wrócił, ale nie byłoby to dla mnie dobre" bo nie byłoby..... chciałabym już zamknąc etap jego w moim życiu, tyle że narazie nie potrafię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gsfssd, a skąd wniosek, że nie wiem jak to jest, kiedy ktoś, kogo kochałam zakochał się w innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na litość boską! nikt nie wie, co go czeka, kogo pozna i dla kogo zabije mu/jej serce. ludzie się zakochują i odkochują. tak już jest. facet był z autorką, był przekonany, że ją kocha. w momencie, kiedy to mówił, z pewnością tak myślał. a potem poznał kogoś, dla kogo stracił głowę. TAK BYWA. zachował się tak, jak powinien - był uczciwy. ona cierpi, bo nadal kocha. trudno, TAK BYWA. ale facet jest zupełnie normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-ja - wiem że TAK BYWA chciałabym już zamknąc etap jego w moim życiu, tyle że narazie nie potrafię.... i niestety znając siebie potrwa to trochę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu
potrwa ale zapomnisz, nie jezdzij w miejsca w ktore jezdzilas z nim,wywal jego nr, gg mejla itd, wywal albo schowaj gleboko pamiatki ponim, kazda!! i zajmij sie czyms absorbujaceym, nie wiem, praca, wolontariat itd, zobaczysz ze zapomnisz no i nie mysl jak to tesknisz, jak ci zle itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×