Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda_zet

Jaka fryzura dla mnie? Pomóżcie -

Polecane posty

Zapuszczam włosy od 4 lat. Są już dość długie, sięgają ok. 15 cm za łopatki. Kiedyś planowałam zapuszczać je do momentu aż będą siegać do pasa, ale teraz zaczynają mnie wkurzać. Mam gęste włosy, bardzo ciężkie i grube, jest mi nich gorąco. Chciałabym je jakos fajnie ściąć, ale zupełnie nie mam pojęcia jak. Muszę wziąść pod uwagę jeszcze fakt, iż moje włosy nie są idealnie proste, kręcą się przy odrobinie wilgoci. Prostowałam je kiedyś, i zniszczyłam :/ Poradźcie mi, jak mogłabym je ściąć, żeby było mi z nimi trochę lżej, i żebym nie musiała używać do układania prostownicy. Nie chcę ścinać zbyt mocno. Czekam na pomysły. Pozdrawiaaaam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od kształtu twojej twarzy, wielkości oczu, rozmieszczenia nosa, ust, uszu... a także od twojej figury. Trudno powiedzieć w czym ci będzie ładnie. Jeśli ma być wygodnie to pewnie dość krótko, ale nie krócej niż do ramion, tak żeby o nie \"zachaczały\" (wtedy nie wpadają do oczu i można je związać bez wychodzących kosmyków). Może lekkie cieniowanie, albo dłuże z przodu, krucej z tyłu..? I proszę, nie kombinuj z prostownicą (dałabym wszystko żeby moje włosy choć trochę falowały, fale są takie romantyczne i ładne...). Odradzam też gęste, krótkie grzywki, na lato jest w nich gorąco, pocisz się,grzywka przykleja się ci do czoła... a jeśli masz dość tłustą cerę to jeszczer masakra z wypryskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×