Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zklopotana

Chlopak chce wyjechac na wakacje z kumplami

Polecane posty

allojzetta: zgadzam sie! dziwne planowanie wczasow bez dziewczyny, u mnie to odpada. poza tym... jak autorka pisala "ostatnia okazja do zabawy"? tak chce sie wyszalec. pod kazdym wzgledem ;] dziwne dziwne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze chlopak chce z toba szybko zamieszkac moze byc zarowno pozytywne jak i negatywne. Pozytywne, bo moze rzeczywiscie chce sie juz jakos ustabilizowac i powaznie mysli o tobie. Ale moze byc tez to znak negatywny, ze nie rozwaza tylko mysli pod wplywem chwili. Dzis zakochany, chce sie prawie zenic a jutro mu sie odwidzi bo cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale skoro jedzie na wakacje bez ciebie (nie mówię, że chce zdradzić, bo osobiście BARDZO ufam swojego facetowi), a potem od razu zamieszkać razem? Nie wiem jak jest między wami, ale ja bym go najpierw jakoś sprawdziła. Bo 4 miesiące to niedługo. Chyba że znałaś go wcześniej b. db.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tym by autorka z nim pogadala i po prostu wyrazila swoje obawy. Jak mu zalezy - to zrozumie ja. Wyslucha i przynajmniej powie co ma na swoja strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje.Dziewczyny trzymajcie kciuki.Co ma byc to bedzie.MAM SWOJA DUME I ZASADy.Zdradzi jego strata nie moja.Dzieki wielkie za wszystkie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokitajra
Nie lamentuj, tylko bądź dobrą dziewczyną i sama mu zasugeruj jakieś miejsce na ich wypad http://www.halolodz.pl/wiadomosci/ciekawostki/artykul,14088,z-%C5%82odzi-do-monachium---poznaj-bawari%C4%99-art-spons.html Doceni i będzie Cię wychwalał pod niebiosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×