Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DAM PRACĘ w org. pozarządowej

POZNAŃ - pracownik sekretariatu - od ZARAZ

Polecane posty

Gość DAM PRACĘ w org. pozarządowej

Organizacja pozarządowa z Poznania pilnie szuka pracownika sekretariatu/sekretarki do swego biura w Poznaniu. ------------------------------------------------------------------------------- WYMAGANIA: - wykształcenie średnie ekonomiczne, może być student - znajomość pakietu MS Office - sumienność, punktualność, odpowiedzialność - umiejętność analitycznego myślenia - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu OBOWIĄZKI: - prowadzenie i obsługa korespondencji - obsługa informacyjna słuchaczy - osobista, telefoniczna, mailowa - raportowanie, protokołowanie, przepisywanie, sporządzanie analiz jakościowych i ilościowych - aktualizacja strony internetowej - obsługa urządzeń biurowych - udział w finansowym rozliczaniu dotacji - dokonywanie zleconych płatności i zakupów - i inne OFERUJEMY: - pracę w miłym międzypokoleniowym zespole - stabilne warunki zatrudnienia - stałe godziny pracy - z małymi odstępstwami Zgłoszenia - CV i listy motywacyjne - proszę przesyłać mailem na adres utw.rekrutacja@op.pl, można też zgłaszać się osobiście w godzinach 10.00-13.30, w piątki do 11.30 do biura UTW przy ul. Ratajczaka 37, II piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ano
za ile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM PRACĘ w org. pozarządowej
Niestety warunki finansowe nie są zachęcające, to III sektor, na początek ok. 1300 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdecydowanie za mało
nikt nie jest taki głupi, zeby za 1300 zl iść pracować do biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Poznaniu
to w sklepie mozna zarobic 2000 na reke Duzo obowiazkow jak na sekretarke:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM PRACĘ w org. pozarządowej
Sekretarka nie jest tylko od parzenia kawy, jak się powszechnie sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Poznaniu
dokonywanie zleconych płatnosci i zakupów aktualizacja strony internetowej udzial w finansowym rozliczeniu dotacji to chyba nie nalezy do obowiazków sekretarki,a moze sie mylę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo pracy malo kasy
Moja kolezanka pracuje na pol etatu w sklepie odziezowym, dostaje na reke (!) 1500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM PRACĘ w org. pozarządowej
Praca w organizacji non-profit różni się od pracy w przedsiębiorstwie zatrudniającym kilkadziesiąt osób m.in. tym, że obowiązki są bardzo zróżnicowane, nie ma tu wąskich specjalizacji ale jednocześnie tzw. wyścigu szczurów, nikt nikogo ze stanowiska nie wygryza. Poza tym w mojej opinii nie jest to dużo obowiązków. Mogę coś o tym powiedzieć, bo dawniej sama się zajmowałam całym sekretariatem i dodatkowo wieloma innymi sprawami - a obecnie obowiązki te podzielone są na 3 osoby. Inną sprawą są zarobki, niskie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
A w Krakowie nie ma takiej pracy? Hehe...Bo ja byłabym chętna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×