Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Virgin_wawa

utrata Dziewictwa, poszukiwany Mężczyzna

Polecane posty

Gość Virgin_wawa

Witam, szukam mężczyzny do swojego pierwszego razu... Od 20 do 33 roku życia, Przystojny i wiedzącego czego kobieta potrzebuję. Aby potrafił wprowadzić mnie w arkana dobrego sexu pełnego pasji i namiętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez skarg
Ja byłbym naprawdę dobry, ale rezygnuję bo wypełniam plan jaki sobie kiedyś narzuciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virgin_wawa
szukam tych którzy są a nie "byli by" i są zainteresowani. Młoda Kobieta po 20 r.ż. szczupła, 157 cm wzrostu, blond włosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ brum, znowu wszędzie Cię widzę więc albo mam obsesję na Twoim punkcie albo znowu masz atak pisania wszędzie :D Zaintrygowały mnie te notatki, o których tak często piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virgin_wawa
w sumie to nie tylko jeden ktoś nie umie czytać:) napisane oj napisane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa_smerf
podobno wystarczy długi gruby patyk, lub ewentualnie butelka od piwa, a dokładniej szyjka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piechdole, ale ona musi byc brzydka zeby szukac na forum faceta do przeklucia balonika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego od razu zakładacie, że ów dziewczę jest brzydkie? Może wstydzi się, że jeszcze (sic!) jest dziewicą i dlatego szuka jakiegoś fajnego, nieznajomego, aby rozprawił się raz na zawsze z jej brzemieniem, które od urodzenia nosi w sobie :D Może dziewczyna potrzebuje dobrego seksu, by przejść do innego wcielenia, hę? :) (ja i moje domniemania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayeme
myślę, że nie... Znam kilka kobiet działających podobnie. Najpierw zbyt wcześnie więc sie szuka swojego ideału, później studia etc a później wydaje sie ze wieki minęły i wstyd ze jeszcze sie jest dziewicą... Moim zdaniem lepsze takie coś niż szukanie na zadymionych baletach lub utrata dziewictwa w toalecie bo znam i takie przypadki.\\ Internet pozwala potraktować wiele tematów jako \"produkt\", sex również... Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tal
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. Kolejna dziewczyna szuka faceta do rozdziewiczenia. A możesz powiedzieć, dlaczego szukasz w ten sposób? Nie znasz w realu fajnych facetów? Jesteś pewnie bardzo nieśmiała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virgin_wawa
Oby dwie kobiety mają rację:) no bez tego uciekania do innego wcielenia, no może za 70 lat... ale to kupa lat dobrego życia jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak dla mnie to dość ryzykowne posunięcie. Nigdy nie wiesz,kto siedzi po drugiej stronie monitora/ekranu. A nuż będzie to jakiś obleśny, zboczony \'sutannowy\'. I masz babo placek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virgin_wawa
Jestem nieśmiała, chyba nawet za bardzo:) W życiu realnym nie znam zbyt wielu mężczyzn nie licząc tych na studiach. Hormony nie dają żyć, a ja sie najnormalniej wstydzę w realu:) Chcę bez emocji potraktować to jako wstęp do życia intymnego. Urody mi nie brak. ale śmiałości owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virgin - a nie masz żadnego znajomego, kolegi, którym jesteś zainteresowana i vice versa? Po co szukać jakiegoś obcego gościa? Choć podejrzewam, że możesz się obawiać ewentualnych plotek w swoim środowisku, jeśli taki kolega okazałby się niedyskretnym gnojkiem (bo są i tacy, ba, ogrom ich jest!). A jeśli zrobisz to z obcym mężczyzną, to nawet jeśli plotka pójdzie w świat, mało prawdopodobne, aby ktoś z Twojego otoczenia się dowiedział. Choć podobno \'świat jest taki mały\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×