Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Witaj LUŚKA 🖐️ na ten topik trafiłam już jakiś czas temu. Tak mi się spodobał, że przeczytałam go całego :) niektóre historyjki sa rewelacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski Ja niestety nie mam za badzo czasu na pogaduchy z Wami, bo jestem w trakcie załatwiania kredytu na mieszkanie i latamy po bankach i sprawdzamy oferty, kurde cieżko będzie.....ale coś trzeba znaleźć i na coś się zdecydować. A za jakieś 9 dni zaczynam staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
do loony podobno hipoteczne sa na najmniejszy procent w millenium bank, siostra wczoraj sprawdzala. 3,9 we frankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
ale tez slyszalam ze duzo osob bierze w polbanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
a co tam dopisze sie Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........0......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. LUŚKA28.........25.08.......?.............1........opolskie..........28l....syn2lata ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ale się za Wami stęskniłam!!! miałąm kompa w serwisie i byłam odcięta,a poza tym brak czasu na cokolwiek. widzę ,że jak na razie dominika jest jedyną zaciążoną u nas:( szkoda,bo byłoby jaj na pewno razniej gdyby ktoras do niej dołączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
cos sie nie odzywa ta jedyna ciezarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to się martwię o Dominikę ... była wcześniej w szpitalu na podtrzymaniu ... mam nadzieje, że wszystko jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
moze dalej jest w szpitalu i nie ma dojscia do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się martwię o dominikę.... mam nadzieje, że wszystko u niej OK Luśka zaczernij się, żeby nikt sie pod Ciebie nie podszywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
a jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luśka Obeszliśmy cale miasto, wszystkie mozliwe banki i najkorzystniej wychodzi w polbanku. Milenium tez ma niską ratę, ale dodatkowo trzeba im płacic raz na 3 lata okolo 2tys, za brak wkładu własnego. W polbanku nie ma żadnych ukrytych opłat..... Nie wiem czemu, ale jakoś zamiast sie cieszyć, że możemy kupić to mieszkanie (mamy już zarezerwowane u developera) to ja nagle zaczełam mieć same obawy....hmmm nawet juz pomyslałam czy nie lepiej wstrzymać sie z dzieckiem do momentu wprowadzenia sie tam (za rok) i chociaz częściowego umeblowania....bo do tego momentu bedziemy mieszkać u rodziców mojego faceta.....Co wy dziewczynki o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a orientujecie się może ile kosztują formalności związane z wpisaniem do księgi wieczystej? wiem, że w sądzie to koszt około 200zł, ale do tego dochodzi chyba notariusz itd...ostatnio kumpela mnie nastraszyła, ze są to koszty rzędu 5tys!!!!!! Poradźcie jesli się orientujecie w tym temacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze cie zmartwic ze sa te koszty ok paru tys zalezy od wartosci kupowanej nieruchomosci bo podatek od wartosci zostawiasz u notariusza i on odprowadza do us + jego taksa i inne oplaty, my w zeszlym roku z mezem kupowalismy dom i od wartosci ok 300 000 zostawilismy u notariusza niecale 8000 + w sadzie wpis do ksiegi + jakeis tam jeszcze niewielkie oplaty w US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA DZIS NIESTETY DOSTALAM @ TAK WIECZA PARE DNI ZNOW ZACZYNAM PROBOWAC A WIELKA SZKODA BO ZROBILAM 4 TESTY I JUZ WIDZIALAM CIENKA DRUGA KRESKE A DZI ZONK :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........0......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO DZIDZIUSIA TO BYM NIE CZEKALA DO PRZEPROWADZKI BO NIE WADOMO JAK BEDZIE SZYBKO A I U RODZICOW NA POCZATKU NIE POWINNO BYC ZLE A WRECZ PRZECIWNIE POMOC SIE NA SAMYM POCZATKU OGROMNIE PRZYDAJE CHYBA ZE MASZ NA MAXA UPIERDLIWYCH TESCIOW TO JUZ INNA BAJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A no to owocnych staranek :D ja mialm USG w piatek i gin poweidzial ze w prawym jajniku cos sie dzieje- tzn jaka owylacja chyba i ze endometrium mam ładne ze tabletki dzialaja :D ale mamy mały problem z nasieniem mężą bo niby dobre- ruchliwość 57% ale w jakims ruchu postepowym tylko 7% a poweinno byc >25% wkurzyłam sie bo gin mi poweidzial ze to nalezy skonsultowac tam gdzie były robione badania, on si etym nei zajmuje , on leczy tylko mnie to po jaką cholere kazał robic te badania i co chwile pytał o wyniki pewnie ma jakies korzysci z tego ze kieruje tam do tej kliniki bo jakos cały czas namawial mnei na ta a nie inna klinikie-pewni pacjentów im nagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dziewczyny!!!!!!a co tu takie pusktki dzisiaj?ciekawe jak tam dziewczyny z poczatku tabelki,cos sie nie odzywaja co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasiula:) widzę ze troszke pustawo tu u nas:( mi niestety jak na razie sie nie udalo,juz nie dlugo @:( pewnie znowu przyjdzie jak zawsze.wybieram się do lekarza,ale boje sie,ze powie ze cos jest nie tak i zwlekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku z tymi badaniami to faktycznie wredne ze od razu nie powiedział co i jak... Żabcia a nie za szybko z tym lekarzem? Dopiero 3 cykle sie starasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy dzień w pracy po urlopie także zbyt aktywnie w dyskusji nie bedę uczestniczyć..... Co do mieszkania doszlismy do wniosku, ze jeszcze rok sie wstrzymamy z kredytem, przez ten czas odlożymy kase na wszystkie opłaty i częściowy remont, jak juz bedziemy mieli te pieniądze to poszukamy mieszkania i weźmiemy kredyt. a o dzidziusia sie staramy...wczoraj był 7 dc, za 5 dni bedziemy strzelać na dziewczynkę:D ale cos marne mam te przeczucia, było by zbyt pięknie tak szybko zaskoczyć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×