Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ania - co do badania ta toxsoplazmozę to też mam kota i robiłam sobie na własną rękę, bo chciałam wiedzieć na czym stoję. Kosztowało to około 60 zł i okazało się, że nie przechodziłam nigdy toxo i muszę uważać, ale nie boje się, skoro przez tyle lat posiadania kotów się nie zaraziłam to wątpie żeby w ciąży się przydażyło. Wystarczy zachowywać podstawy higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poprawiam :) Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l Edusia83........18.09 ....20.09..........1........Nowy Sącz.......25l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.........24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........1......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata nicola81 .......................................2........górny śląsk......27.....Maks 5l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nikomu się pisac nie chce, a mi się dziś nie chce pracować. Byłam dzisiaj rano na pobraniu krwi i babeczka mnie zaszokowała. Oglada jedną rękę, potem drugą i nie bardzo widzi żyły - u mnie zawsze z tym ciężko ale tak bez przesady. W końcu się na jakąś zdecydowała, wkuwa się i co ? Oczywiście nie trafiła :o Kręci tą igłą w każdą stronę i nic, w końcu zawołała drugą, która zaczęła kręcic jeszcze mocniej i w końcu udało im się pobrać 1cm. Dobrze, że ja wrażiwa na takie widoki nie jestem, bo jeszcze bym tam zemdlała. Teraz mnie ręka za przeproszeniem napier..... Nie ma to jak fochowa obsługa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym tam pewnie na samym początki fikneła im koziołka :) Od igły uciekam z daleka :) achaja mnie dziś też leń dopadł, normalnie zasypiam na przy biurku... Najchetniej to bym sobie drzemke ucieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mie się przypomniałam, że jak byłam w tym laboratorium to przyszła kobitka w ciązy na badanie cukru, no i dostała ten kubeczek glukozy do wypicia i mało co się nie pochaftała - aż mi jej żal było, ale cóż - nas też to czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też własnie słyszałam od koleżanki ze to bardzo nieprzyjemne. U niej okaząło sie jednak zbawienne bo ma cukrzyce ciążąwą. Tak więc czasem warto troche pocierpieć dla dobra dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja - ja w ciąży nie robiłąm badania z glukozą. Robiłam najpierw normalnie po jedzeniu śniadania i wszystko OK, wiec ginekolog nie kazał kolejnych robić. Konsultowałam to jeszcze z innym ginem (bo temu nie zaufałam) i drugi stwierdził tez ze nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej jestem niespokojna....@ ma być za 3 dni...pewno będzie.tylko mam jedno zmartwienie,od 2 dni kluje mnie lewy jajnik.reszta jak na @,bo miewam typowe skurcze jak zawsze.kurcze,musze sie w koncu zmobilizowac i pojcs do gina tylko ze zczasem kruchutko,ciagle praca.3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki za chwile znow spadam na szkolenie Mam tylko jedno pytanie, czy badanie na poziom prolaktyny robi sie u gina czy podczas badania krwi u ogólnego? Wczoaj były staranka ale chyba za wcześnie bo to dopiero 11 d.c. przy cyklach 30dniowych..... no ale co tam, spróbujemy jeszcze jutro :) Pozdrawiam i odwiedze Was po południu jak wróce:) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie rozumie tych pomarańczowych prowokacji.... na topiku same dziewczyny starające się, a laska z tematem aborcji wskakuje 😠 chyba najlepiej w ogóle tego nie komentować.... żabcia na gina powinnaś znaleźć czas choćbys miała stanąć na głowie... kurcze mnie tez boli podbrzusze... jak nic teraz nie zdziałamy to ide go gina niech wszystko wysprawdza, bo te długie cykle to jakieś przekleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona nie mam pojęcia jak to jest z tą prolaktyną, nigdy takiego badania nie robiłam, ale wydaje mi się, że któraż z dziewczyn ostatnio sprawdzala jej poziom to Ci powie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana... Ale mi sie dzisiaj nie chciało z łóżka wstać... Mam wrażenie że mi sie śluz płodny zrobił, ale cos na to za wczesnie.... Z drugiej strony mam totalnie nieregularny cykl. Ostatnio 40 dniowy, a wczesniej bywały nawet 21 dniowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana wiec do dziela :) ja w sumie tez czekałam już na @ a tu dopiero owulke miałam. Czasem nasze organizmy potrafią nam spłatać niezłego figla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to coś cicho ostatnio na tym topiku... gdzie się podziałyście dziewczyny? no i czy któraś wie co słychać u naszej przyszłej mamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki loona_84 prolaktyne moze sobie zrobic sama bez skierowania ale wtedy kosztuje cos ok 30zł ja mialam skierowanie od gina to nic nie płaciłam ale jak masz fajnego lekarza rodzinnego to mzoe ci wypisze skieorowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,kochane ale mam nerwa!!!wlasnie dostalam telefon ze musze do pracy isc!!!a mam dzisiaj wolne.....,zla jestem jak osa.i wez tu sobie cos zaplanuj,jak w kazdej chwili ci moga tak wyskoczyc. @ brak,objawow raczej tez.minimalny bol piersi i uczucie opuchniecia calego ciala. nie jest zle,ale pewnie lada chwila....:( buziaczki,milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz racje kochana,masz racje,no ale juz w domu jestem,powiedzialam, ze dluzej byc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,wczoraj zadzwonila do mnie kuzynka i pytala sie czy nie jestem chora,bo snilo jej sie ze umarlam....az mnie ciarki po plecach przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa co za sen.... ale ja też czasem mam takie glupie sny, ale na szczęscie jak się budze to okazuje się to nieprawdą.....szkoda tylko, że nie wszystkie tragiczne zdarzenia okazują sie tylko snem.... Jak tam dziewczynki co u was ciekawego? Musze Wam powiedzieć że to szkolenie na którym bylam było suuuuper, bardzo ciekawe, a przy okazji dopwiedziałam się od swoich kolegów z pracy wiele milych rzeczy na swój temat (byłam tam ja i 25 chlopaków:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po urlopiku :) Tak było fajnie że aż się wracać nie chciało. Coś ostatnio zwolniłyście tępa z tym pisaniem mam nadzieję że się poprawicie :P A ja wprowadzam zmiany do tabelki bo niestety tym razem się nam nie udało :( Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? Sylvia25.........5.10.......9.10...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l Edusia83........18.09 ....20.09..........1........Nowy Sącz.......25l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.........24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........1......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata nicola81 .......................................2........górny śląsk......27.....Maks 5l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylvia 🖐️ szkoda, ze się tym razem nie udało, ale nastepnym bedzie o wiele lepiej :) nio i plusem jest to że @ przyszedł o czasie po odstawieniu tabsów :) teraz po urlopie jestes wypoczęta, pewnie opalona więc staranka bedą owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia a wiesz że interpretacja snów jest taka że znaczenie jest odwrotne niz sam sen ? :) czyli bedizesz długo żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Edusia - witam po urlopie :) ja zabieram się do roboty, bo mam troszkę zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ;) achaja to ne ja byłam na urlopie tylko Sylvia :) Choc przyznaje, że mi taki urlop tez by sie marzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×