Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

wiec w takim razie jak do końca roku nic nie wyjdzie z naszych starań to pójde na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze idż, ja załuje że wcześniej nie poszłam zawsze mozna skłamac i poweidziec ze sie stara np juz 9 miesiecy i nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny loona myślę, że jeżeli wszystko jest ok to narazie nie ma co iść do lekarza, ale jak nie uda się przez kolejnych kilka miesięcy to jak najbardziej wskazane Ja niestety dziś w nienajlepszym nastroju, w nocy zmarł mi dziadek 😭 Dwa i pół miesiąca temu wykryli u niego raka płuc i potem wszystko poszło już błyskawicznie. Od dwóch tygodni był już w hospicjum i tak naprawde lepiej dlaa niego, że odszedł, bo już sie strasznie męczył. Nie wiedziałam, że rak może zabić tak szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja przykro mi z powdu dziadka. Czasem tak jest, że jedni odchodzą a na świat przychodzi kolejny człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi z powodu dziadka.... Kurcze wywaliło mnie z internetu na godzine.... Co do wizyty u gina, chciałam sie poradzić jak wyglądaja takie badania przed ciążą? Bo ja jedynie co miałam w zyciu robione to usg i cytologia....czy wyniki znać w ten sam dzień? Co badaja i jak to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zaraz znikam, mamy dzis z mezulem trzecia rocznice slubu to sobie troche poswietujemy choc staranek nie bedzie bo mnie jeszcze @ trzyma ale napewno potem sobie to odbijemy a poki co 3 dni urlopiku i laba, pozdrawiam was staraczki i czekam na wiesci od tych ktore beda najszybciej testowac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka gratuluje rocznicy :) bawcie się dobrze i nabierajcie sił do staranek :) Loona mi gin powiedział ze wystarczą same ogólne badania (mocz, krew) i oczywiscie do tego cytologia i szczepienie na różyczkę. Stwierdził, że resztę badań bedziemy robić jak się nam juz uda :) Szczepiona bylam, więc to mnie ucieszyło, bo musielibysmy czekać ze staraniami 3 miesiące, ale wyniki morfologi i moczu dostaniesz jeśli nie w ten sam dzień, to w dzien następny :) Z cytologią to wiadomio... troszkę trzeba poczekac na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocz i krew mialam robiona calkiem niedawno, jak byłam w szpitalu na wycięcie migdałów, szczepić się nie musze bo w dzieciństwie chorowałam na różyczkę, a w przyszłym tyg mam badania okresowe więc tez będą mi robić wyniki...no chyba ,że te wyniki robi sie pod innym kątem niż takie w szpitalu czy na badaniach okresowych i chyba, że musi je zobaczyć gin a nie zwykły lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) loona mi gin powiedziła, że z morfologią i moczem moge isc do lekarza rodzinnego. Chodzi tylko o to, żeby potwierdził, czy ogólnie wszystko jest OK. Powiedział też, że wszystkie badania szczegółowe bedziemy robić jak bede już w ciąży. I oczywiśce podkreślał coś o czym powinniśmy pamiętąć: mamy się nie stresować i podejsc do starań na luzie!!!! Ja ufam temu lakarzowi i zrobiam dokładnie tak jak mi mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... przypomniało mi się. Ja sprawdzałam sobie jeszcze poziom hormonów tarczycy, bo parę lat temu miałam z nią problemy i mówił, żeby lepiej jeszcze przed ciążą posprawdzać coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Edusia to mnie uspokoiłaś z tą wizyta, w takim razie wstrzymam sie z tym ginem do końca roku i jak nic nie wyjdzie to wtedy pójdę:) Tak prawde mówiąc to w tym roku bede miala juz 3 raz wyniki robione, bo dwa razy wylądowałam w szpitalu i teraz okresowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - a co się stało, że dwa razy w szpitalu byłaś ? Jeżeli można wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro miałaś ostatnio robione badania ogólne i teraz bedzie miała okresowe, to wydaje mi się, że to wystarczy. Ja też jeśli nasze starania będą bezowocne na jakies konkretne badania sie wybiorę dopiero w nowym roku. Igły unikam jak ognia więc nie mam zamiaru przesadzac z tymi badaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- raz byłam na wycięcie migdałkow a drugi raz hehehehe to były jaja. Kolezanka z pracy przelała sobie płyn do odkamieniania i czyszczenia kibla od naszej sprzątaczki do butelki po soku. Nie wzieła jej do domu, a na drugi dzień sprzątaczka wstawiła ta butelke do jej soków myslac ze to sok(płyn czerwony jak soczek i nawet ładnie pachniał. No i pewnego dnia kumpela dała mi jeden z soków i dopiero jak sobie wyknełam okazało sie ze to nie sok....zaczeło mnie dusić itd, bleee straszne, pojechałam do szpitala i lezałam pod kroplowka przez 2 dni żeby oczyścić organizm....- to tak w skrocie..hehe ale jakie jaja były jak każdemu z osobna musialam odpowiadać na pytanie jak ja mogłam to wypic, hehe i ciągle historia z butelką po soku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczęscie to nie bylo aż tak bardzo żrące, bo moglabym sie udusić.....heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
a jednak @ przyszła no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło chyba tak miało być w sobote baluje na weselu kurcze dziewczyny jaka szkoda ze w dzień nie moge z wami klikac ja zaczynam nowy cykl starań ale za was trzymam kciuki aby dla was to był ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikola wiec i ty na koniec tabelki :((( szkoda myslalam ze komus wkoncu sie udalo a tak to juz prawie wszystkie zaczynamy wrzesien z nowymi nadziejami oby byl bardziej owocny niz sierpien, dziewuchy dac znac mi tu szybko kto jeszcze czeka na @ czy wszystkie zaczely juz nastepny cykl staran ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):) Nicola może w tym cyklu się uda.....chcę widzieć jak najwięcej nicków w dolnej części tabelki!!!!!!!!!!!!!!!! Ja za godz jade na szkolenie...jakoś mi się nie chce, chyba wolalabym iść do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część Staraczki :) ale miałam dzis noc... obudziłam się o 3 nad ranem i zasnąć juz nie mogłam. Teraz siędze w pracy jak śnięta ryba, cały czas mi sie ziewa :( LUSKA ja czekam na @ (choc w sumie to mam nadzieje ze on nie przyjdzie:) ) Bardzo bym chciała żeby się nam udało, ale jakoś w złoty strzał nie wierze.... mój ostatni cykl trwał 50 dni więc pewnie tym razem znowu mój organizm cos świruje, bo dopiero co miałam owulkę. Poczekam więc 2 tygodnie i robie test. Zobaczymy co z tych naszych starań wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj kobietki, ale sie zle czuje,mimo ze do @ jeszcze pare dni to wczoraj dostalam takie bole jak przy @ po jednej stronie podbrzusza, a dzisiaj znowu jestem obolala...jeju jak ja nie lubie @...:(a moja siostra juz 16 tydzien ciazy zaczela.....ah....takiej to fajnie.i co najciekawsze,po prostu wpadli.pozdrawiam i lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Żabcia - pamietaj ze uczucie jak na @ podczas ciąży na początku jest takie samo! Co do starań to my działamy, ale chyba za wczesnie, bo owu jeszcze nie mam - widze po śluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-33
ja staram sie o dziecko od lutego i nic nie wychodzi a musze dodac ze wczesniej przez 8 lat bralam tabletki i teraz czekam....napiszcie prosze jakie badania powinnam zrobic poza morfologią,usg i cytologią bo zadnych innych mi nie zalecił moj ginekolog a jak chcialam zrobic na toksoplazme(mam kota)to mnie wysmial i zaczynam sie zastanawiac nad zmianą lekarza.dodam ze mam juz 2 dzieci i nie mialam wczesniej problemow z zajsciem w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniu wiesz mi lekarz też nie zalecił innych badań, ale na Twoim miejscu mająć kota toksoplazmę zrobiłabym na własną ręke. Przynajmniej bedziesz spokojniejsza. Mysle że dobra byłaby jeszcze wizyta u dentysty. JANA ma racje, niejednokrotnie ciąza objawia się w ten sam sposób co @. Są wiec szanse ze któraś z nas wreszcie przeskoczy do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-33
dzięki Edusia 83 za rade chyba tak zrobie .czytam te wasze wypowiedzi i zastanawiam sie jak czeso sie zdaza ze ma sie okres a jednak mozna byc w ciązy.bo ja przez ostatnie miesiące mialam regularnie co 28 dni i umieralam z bolu a trwał ok.7 dni a tym razem spoznil sie 2 dni i po 3 sie skonczyl a tylko 1 byl obfity a reszta słabo.pobolewa mnie teraz lewy jajnik i zaczynam miec nadzieje ze moze tym razem nam sie udalo bo bardzo sie staralismy w ostatnich tygodniach.pozostaje mi tylko kupic test i czekac na wynik.mam nadzieje ze w koncu zobacze upragnione 2 kreski czego zycze innym kobietom starającym sie o dzidziusia.wpadne tu jutro poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, mając takie wątpliwośc to ja bym zrobiła test. Znam wiele takich przypadków, ze ten niby okres okazał się nie być wcale @. Zyczę powodzenia i daj znać jak zrobisz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Przypominam i troszkę porządkuje tabelkę, bo się gubię, a nową koleżankę witam i zapraszam do dopisania się 🌼 Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Edusia83........30.08 ........?............1........Nowy Sącz.......25l Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........1......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata nicola81 .......................................2........górny śląsk......27.....Maks 5l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Edusia skoro dopiero miałaś owulację to może warto w tabelce zmienic termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×