Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Ja mam w pracy zablokowany fotosik, ale w domu obejrzę. Z tego co widzę to wystarczy skopiowac adres i wykasować spację i będzie ok. Dziewczyny sa zdolne to napewno sobie poradzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... Jednak nie działa po usunięciu spacji :o Ja jutro w pracy, mam nadzieję, że ktoś mi dotrzyma towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz mogłam wejs cna neta a w sumei niedawno wrociłam gin stwierdził ze to wyglada na pecherz, usg nie mialam, dostałam urosept, furagin i no-spe usg poweidzial ze w lutym dopiero :-( życze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja pewnie wejde zobaczyc co się dzieje na forum. Dzisiaj na 22 ide do kina na premiere \"Zmierzchu\" ale zastanawiam się czy wyrobie bo o 22 zazwyczaj juz w łóżku jestem ostatnio:) Tulipanek jak tam wizyta????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh napisalyśmy posta w tym samym czasie:) ja tez profilaktycznie biorę urosept, nospy nie bo mnie nie boli. Szkoda ze nie miałas usg, myslałam ze pochwalisz sie czy to chlopak czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) I jak tam film, wart polecenia ? tulipanek - pewnie jestes zawiedziona, że nie poznałać płci - my też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - właśnie się załamałam. Zadzwoniłam się zarejestrowac do polecanego mi przez moją gin lekarza ginekologa-endokrynologa i okazało się, że terminy mają dopiero na marzec i to też mnie nie zarejestrowali, bo dopiero po niedzieli uruchomiają terminarz :o A to nawet nie jest NFZ tylko prywatna przychodnia ... Załamka, w takim tempie to ja może za 10 lat zajdę, bo jak mi nawet da skierowanie na badania to będę musiała kolejne dwa miesiące czekać na wizytę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nie załamuj się. Jak już się dostaniesz do tego lekarza to później już nie będziesz musiała tyle czekać na kolejną wizytę. Co do zdjęcia USG to postaram się go jeszcze raz jutro umieścić na kafe, ale puki co 1 zdjęcie mam na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wstawać dziewczyny ! ;) Kurde ale dzisiaj jest zimno i okropnie, aż się nie chciało wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A ja z samego rana zaliczyłam bliskie spotkanie dłoni z nożem... A tata zawsze mówił żeby nie kroić bułek \"do ręki\" - no cóż tak to jest jak się nie słucha rodziców :P Musiałam obrabować apteczkę samochodówą, bo w domu to miałam tylko takie małe plasterki ;) Sylvia - na NK to sobie raczej nie pooglądamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze przez weekend z pecherzem było leiej a dzis rano tki ból w boku mialam ze sie nie mogłam wyprostowac teraz tez boli jak noge podnosze do góry czy to mozliwe ze to pecherz? choerka zaczynam panikowac dzis ide na wymaz pochwy a jutro na kontrole z tym pecherzem do gina i mowil ze jesli mi nei przejdzie to badanie moczu bede robić Nie wiem czy to jzu poweinny tabletki dzialac i powinno mi całekiem przejsc czy jeszce za wczesnie-w sumie biore 3 dzien dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wyślijcie mi na mojego maila : ula.m84@gmail.com namiary na NK to wyślę Wam tez zaproszenie z mojego konta:) Sylvia przy okazji zobacze Twoja dzidzię:) no i lepiej bedzie mi sie pisac z wami wiedząc jak wyglądacie:) Jeśli chodzi o film to rewelka, bardzo mi sie podobał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek ja juz nie czuje wcale pęcherza, czasem tylko ucisk ale to chyba jak dzidzia się na nim bardziej ułoży. A tak to juz ok. Myślę, ze nie zaszkodzi iść do lekarza. Zawsze lepiej miec pewność, że jest sie pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w piatek jak byłam , zbadał mnie i poweidział ze wyglada to na pecherz zwłaszcza ze dosyc czesto sikam, mylslam ze jak usg zrobi to tez cos bedize widac ale o tym z dziecko uciska na pecherz to nic nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek uciska i to czasami bardzo, ale lepiej nie bagatelizuj tych objawów. Ja od środy jestem na urosepcie bo też miałam problemy z zapaleniem dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia juz Ci podaję innego- nie wiem dlaczego na tamten nie przechodzi, zawsze z niego korzystam. Spróbuj na nforcer5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzidzia rewelacja:) fajnie widac profil:) Ja po wizycie w następnym tygodniu zrobie linka na fotosik ze zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona Ja Twoje pooglądam dopiero popołudniu ale i tak zdążyłam zerknąć jak wyglądasz i muszę powiedzieć, że bardzo podobnie sobie Ciebie wyobrażałam :D Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzidzi to fajniejszy jest film z zapisu całego USG bo dokładnie widać paluszki, kręgosłup, żebra, nosek, buźkę po prostu wszystko, ale dzięki temu, że to było robione w 3D i 4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×