Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Musiałam wyskoczyc na chwilę na pocztę to przy okazji zaopatrzyłma się w teścik, leży teraz w torebce i czeka :) Niby wiem, że nie mam na co liczyć, ale jakas iskierka złudnej nadziei zawsze jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja nadzieja zawsze jest. Pamiętasz jak ja byłam pewna ze nic z tego nie będzie? Bo testy nie wykryły owulki, a tylko raz sie przytulaliśmy i jak sie okazało był to złoty strzał:D Trzymam kciuki na Ciebie i mam nadzieję, ze jutro nie wypijesz sobie na sylwestra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
witam dziewczyny w ten mrożny dzień achaja trzymie za ciebie mocno kciuki i pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia wczoraj pisałam o kalendarzu chińskim prawdy jest w nim 50/50 tak więc wogóle ale i tak to fajna zabawa tylko że mi wychodzi z niego że bedzie gril a na usg dr.widziała chłopa sama jestem ciekawa co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny 🌼 Kciuki napewno się przydadzą, bo powoli mam już dosyć tych starań i nie cieszy mnie fakt, że jak będzie jedna kreska to po nowym roku muszę porządnie się wziąć za badania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:( Już myślałam że sie uda tym razem...ale może jeszcze za wcześnie....poki nie masz @ nie wszystko stracone. Korzystajac z okazji chciałabym Wam zlożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech nowy Rok okaże się duuuzo lepszym od tego który mija. Achaja, Luśka, Ptakowa, Aszti, Żabcia, zycze Wam z całego serca jak najszybszego zobaczenia dwóch kresek. Wierzę, że w tym roku uda sie Wam:) Dla dziewczyn oczekujących dziecka, życze duuuzo zdrowia dla malenstwa i mamusi. Spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczyny po sylwestrowych szaleństwach? ja wyspana i jak nowonarodzona,moja druga połowa choruje na całego....niestety wodka mu nie sluzy:(ale i tak jest fantastycznym facetem!!!!!!!! juz mowie dlaczego,otoz bylismy na domoweczce u znajomych,sa ze soba rok czasu,maja jakies tam problemy w zwiazku i nie zawsze fajnie sie u nich siedzi,no ale ze jestem kawal zolzy to im zapowiedzialam,ze jak sie dzis beda klocic to dostana opierdziel i ze sobie wyjdziemy.Impreza byla udana,nawet sie nie klocili,ale za to jak dziewuch sie upila....chyba zabilo ja wyjscie o 12 na dwor i moze szampana ktore ona wypila:)) urwal jej sie film i zanikla samokontrola...no i wtedy sie zaczelo....przystawiala sie do mojego faceta! to nic ze ja i kumpel siedzielismy obok i rozmawialismy...katem oka widzialam co siedzieje,ale nie widzialam potrzeb aby interweniowac,bo moje kochanie super z sytuacji wybrnelo,no moze poza jedna sprawa...udal ze spi,ze sie tak juz bardzo bardzo spil,a gdy ona sie probowala kolo niego polozyc na kanapie ...to pomogl jej spacs bo sie i tak osuwala z kanapy ....to bylo troszke smiechu z tego powodu:)) a pisze to tylko dlatego ze w zyciu bym sie nie spodziewala po niej takiej akcji!!!ale jak widac nie zawsze jesli dochodzi do zdrad winny jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku :) Jak dziewczyny przeżyłyście Sylwestra? Ja w tym roku wytrzymałam do pierwszej i wróciłam do domku. Chyba się starzeje :) A tak na poważnie to zatańczyłam tylko trzy wolniejsze kawałki bo mnie zadyszka łapała, coś w czasie ciąży tracę kondycję :P Zabcia nie zazdroszczę Ci takich znajomych, a tym bardziej tej koleżanki i jedno co mi się nasuwa na myśl to słowo żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie sylwester minął czałkiem przyjemnie bez nieprzewidzianych atrakcji jak u zabci ;) Trzeba przyznać, że Twój facet fajnie sobie poradził z tą kobitą :D Kiepski dzień mam dziś w pracy, czuję się jakby cały świat się na mnie uwziął :o Wszystko mnie wku..... Normalnie ZNP gigant chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szef się mnie czepia o pierdoły, a do tego cała robotą zawalona jestem... Niezbyt fajny ten początek nowego roku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja głowa do góry będzie dobrze. A dla pocieszenia dodam że ja jestem na L4 a właśnie siedzę w pracy i to nie z własnej woli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj - współczuje :o tylko uważaj na siebie, w końcu nie bez powodu masz zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zaliczyłam spotkanie z ubikacją :( KOSZMAR ! A myślałam, że już mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
cześć dziewczyny jak tam po sylwestrowych szaleństwach u mnie spokojnie posiedzieliśmy u znajomych bardzo spokojnie sylwia wcale nie zazdroszcze a czemu musiałaś iść do pracy achaja współczuje znajomych nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.27.12........31.12......6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|.........|.. Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...13...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....15...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...10..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24 dziewczyny czy wam czas tez tak leci bo mi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola musiałam przyjść do pracy bo było do zrobienia ponad 100 protokołów i to w dwóch egzemplarzach, a w biurze jestem tylko Ja i Kierownik Oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę. Co do czasu to dopiero były wakacje a tu już nowy rok. STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.27.12........31.12......6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|.........|.. Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...13...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....15...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...12..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkie oczekując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja tez spędziłam sylwestra spokojnie u znajomej. Po 1 juz spałam :P Żabcia do czego tak odliczasz? Bo testujesz chyba troche pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam słychac u was bo mnie zbiera grypa gardło mnie zaczyna boleć mam nadzieje ze domowesposoby pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie ok:) Ale pięknie biało za oknem, pełno sniegu napadało:) Taka zima to może byc! A mi wczoraj jak na złość zrobiła sie dziura w kozaku, a kupiłam je rok temu....badziewie. Musiałam wczoraj o 18 latać po sklepach za butami ale na szczęście kupilam:) Teraz przynajmniej mam na nie 2 lata gwarancji więc troche pochodzę. Strasznie się dzisiaj nie wyspałam...za dużo wolnego było i znów przestawilam się na nocny tryb zycia. O 1 poszłam spać a o 6 wstałam więc nie ma co sie dziwic ze spać mi sie chce.... Żabcia widzę, że Ty jesteś koziorożec:) tak jak moja mama- jest z 7 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Umnie rok niestety nie zaczął się zbyt ciekawie, jak to mówią biednemu zawsze wiatr w oczy wieje :( W piątek miałam włamanie do mieszkania, ukradli nam telewizor, który dostaliśmy na święta od teściów - cieszyliśmy się nim półtora tygodnia :( Wzieli jeszcze aparat i wiertarkę - dobrze, że przynajmniej szkód dużo nie narobili ... Z racji tego, że nie mieszkamy tam zbyt długo nie zdążyliśmy się jeszcze ubezpieczyć, mieliśmy to zrobić po nowym roku :O @ jak narazie nie dostałam, ale nie było skoku temperatur w ogóle w tym miesiącu i nie chce mi się robić kolejnego testu ... pozatym nie mam żadnych objawów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja biedactwo...to rzeczywiście przechlapane.....niestety zycie nie zawsze jest piękne i nie jest tak jak bysmy chcieli....Ja tez mam zawsze tak, ze jak cos sie super układa to inna rzecz musi wszystko spiepszyc! Np rok 2008- gdyby nie dwa zdarzenia mogłabym go uznać za najlepszy rok w swoim życiu- zaczełam rok najlepszym sylwestrem z zyciu, byłam na najlepszych w zyciu wakacjach, byłam na dwóch koncertach o których zawsze marzyłam, poczeła się nasza dzidzia. Ale jeden dzien spiepszył wszystko- nasz najlepszy przyjaciel i jednocześnie szef mojego faceta zginął w wypadku na motorze....do dzisiaj nie pozbierałam się calkiem z tego. A miało byc tak pięknie- zginał na tydzien przed 30 urodzinami a w dzień jego pogrzebu mielismy się bawic na 100-osobowej imprezie urodzinowej....byl bardzo dobrym czlowiekiem, dzięki niemu mój facet spełnil swoje marzenia zawodowe, jeden z lepszych ludzi jkaich znałam. No ale co robic- takie zycie, raz jest pięknie a raz odechciewa się zyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęście aż tak tragicznie nie jest. Wychodzę z założenia, że to tylko pieniądze, no i cóż, trudno kupi się nowy telewizor - napewno nie jest fajnie ale nie jest to też koniec świata. Nie wiemy tylko jak powiedzieć o tym teściom, bo to w końcu od nich prezent był :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×