Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Achaja no napewno telewizor to rzecz nabyta a pieniądze to nie wszystko i nie raz sie o tym przekonalam. Teściowie pewnie jakos to przyjma bo przeciez to nie wasza wina ze ukradli wam tv, nie sprzedaliście go przeciez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale tu pustki dzisiaj Koszmarnie dłuzy mi sie dzień dzisiaj, bo jakos pracy nie ma za duzo. Jeszcze musze wysiedziec 1,5 godz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Potrzebuję by ktoś doprowadził mnie do porządku. Dziś 45 dzień cyklu, @ brak - test robiony dokładnie tydzień temu negatywny. Nawet przy moich nieregularnych cyklach to dużo, bo średnia to 35 dni. Staram się sobie przetłumaczyć, że to nie możliwe abym była w ciąży, bo nie było skoku temperatury, że cykl mi się napewno przedłuż przez grypę, którą przechodziłam w tym miesiącu, ale powoli chyba zaczynam się nakręcać ... Wczoraj odrzuciło mnie od piwa pomimo, że zazwyczaj bardzo lubię ... Boje się zrobić kolejny test pomimo, że od dwóch dni leży w łazience :o Bardzo proszę o przemówienie mi do rozumu i powiedzenie, że nie moge być w ciąży przy niskiej temperaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, zrób test, teraz juz na 100% będzie wiarygodny. Nie zawsze organizm działa idealnie według schematów...ze temp ma byc wysoka itd...a jak zrobisz test to będziesz wiedziała na czym stoisz. Albo się ucieszysz z powodu ciązy albo bedziesz wiedziec ze w niej nie jestes i wtedy nalezałoby sie wybrac do lekarza z powodu spóźniającego się @. ale przynajmniej będziesz pewna. a tak być moze niepotrzebnie sie nakręcasz, albo na odwrót... Ja bym nie wytrzymala i zrobiła test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pwoem ci ze nie możesz być w ciązy na 100%!!!!! Bo co jeśli jestes?:) nie bój sie zrobić tego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - cholero Ty jedna, nie to miałaś mi powiedzieć :P Teraz jestem w pracy więc rzadnych nowych informacji nie wniosę, zastanowię się nad tym testem, może rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :D:D:D:D wiem wiem, ja tam niecierpliwa jestem:D swój test robiłam juz na dwa dni przed @:P ale moim zdaniem chyba lepiej wiedzieć czy tak czy nie i nie zaprzątać glowy róznymi myślami. To jak chcesz to zrób rano ten test i da koniecznie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,gnaj zrobic ten test bo mnie ciekawość zżera:))nieceirpliwie czekam na wieści o kolejnej drugiej kreseczce:)) a ja w tym miesiacu calkowicie odpuscielam sobie mierzenie tamperatury,tylko obserwuje organizm.zauwazylam jedna sprawe,tak jak miesiac temu mam przed @ podniesiona szyjke,kilka dni byla niziutko a dzis znowu wyzej:(( tym razem sie nie ciesze,cieszylam sie w poprzednim cyklu i potem plakalam,wiec czekam czekam i czekam a z reszta ostatnio sporo alkoholu sie spozywalo,bo to swieta,sylwester,wizyta u wujka w celach zalatwienia pracy mojemu w W-wie,plany slubu cywilnego ......ojojojoj duzo sie teraz dzialo,a no i straszliwa jelitowka za mna.takze kochane nabralam w tym miesiacu juz rezerwy co do 2 kresek,a i powiedzialam mojemu,ze jak nie bedzie to odpuszczamy,bo co ma byc to i tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też trochę alkoholou wypiałam ostatnio przy różnych okazjach :o loona - a jak tam Twoje dolegliwości ciążowe ? Coś nasze ciężarówki nie chcą się chwalić mdłościami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pamiętacie mnie jeszcze? WIEm wiem, przestałam pisac na forum... ale tak koszmarnie przechodzilam te początki ciązy ze szok Szpital, potem w domu na L4, przeszło dopiero niedawno To już piąty miesiac :-) ale ten czas leci od mieisaca czulam sie lepiej, mialam urlop a w poneidzialek wrocilam do pracy i znowu jakies mdłosci i wymioty-juz nie tak jak na poczatku ale w sumie to juz zapomnialam co to nudnosci a tu znowu Moze przez to ze przyzwyczailam sie długo spac no i wodmu to w domu Poza tym nic nowego, nie przytyłam nic, waże 50kg ale brzuszek widac :-) płci nie znam jeszce bo nei było widac ale mowią ze bedize chlopak bo si enie zmieniłam i ładnie wygladam :-) a co u Was? musze zerknąć na tabelke ktora zaciązyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich dolegliwości to teraz juz nie mam nic oprócz częstego korzystania z wc. Mdłości miałam ale lekkie i nie było ani jednego pawika. Brzuch widać, przytyłam 5 kg, ale to normalne kiedy nie ma mdłości, a byłam chuda wiec organizm musiał troche nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tulipanek - fajnie, że sobie o nas przypomniałaś i że u ciebie wszystko już ok ;) może zaaktualizujesz trochę tabelkę, bo już wygląda jakby wszyscy o nas zapomnieli ... Najpierw ja małe porządki zrobie, przerzucę Majkę na dół, bo już ze dwa miesiące się nie odzywa i napewno jest dawno po porodzie, jak sobie o nas przypomni to można będzie załozyć nową tabelkę z dzieciaczkami :D Aszt i Ptakowa znowu w tyle ;) Może którejś się tym razem udało :D STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...13...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....15...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...12..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...21...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....15...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...12..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap też juz dawno o nas zapomniała, według moich obliczen to ma juz jakis 27 tydzień, to juz 3 trymestr zaczeła. ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...21...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....17...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...12..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 Witajcie dziewczynki! Jak samopoczucie???Ja w Piatek am wizyte u gina mam nadzieje ze juz bedzie wiadomo kto ukrywa sie w moim brzusiu.Achaja i jak... Pozdrawiam i wszystkim staraczkom przesylam duzo fluidków i wiary że w końcu sie uda ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** *****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Achaja jak tam? Trzymam kciuki******* Diankak, super, że się odezwalaś:) Ja mam wizytę 21 stycznia to będzie juz leciał mi 18 tydz, i chciałabym poznac już pleć, ale nie wiem, bo moja gin mówiła, ze około 20 widac juz:) Więc pewnie dopiero na kolejnym szczegołowym usg okolo 21 -22 tyg się dowiem. Chyba sobie to usg zrobię w 3d, jeszcze się zastanawiam ale byłaby fajna pamiątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) U mnie na ostatni usg tez nie było widac płci a tak bardzo chcialabym wiedizec co mam, choć mąż mnei namawia zeby nie pytać , chce zeby to była niespodzianka Ja ostatnio coś czuje ze to będize chłopak A mozecie mi poweidzic ile u was kosztuje takie prywatne usg to trojwymiarowe? bo ja cały czas chodze do przychodni na normalne a chcialabym i zrobic prywatnie takie dokładne ale cena mnie zszokowała bo az 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Loona. Ja wczoraj byłam na wizycie a dzisiaj mam USG genetyczne. Lekarka powiedziała że z małym wszystko w najlepszym porządku a i ja już się lepiej czuje. Dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po prawie półtora miesięcznym L4. Fajnie że znowu dziewczyny zaczęły się odzywać. Achaja dawaj szybko jakiegoś niusa i to dobrego ;) A no i aktualizuję tabelkę STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...21...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....17...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...14..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie u mnie tez do tylu z tabelką... Sylvia super że Twoj dzidziuś ma się dobrze i że ty tez juz lepiej się czujesz. Ja na szczęście ciąże przechodze niemal bezobjawowo. Przynajmniej teraz, bo juz przeszła mi sennośc i mdlości całkowicie. I obyło sie bez zadnego pawia:D STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...21...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...17..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....17...I...11.06.2009...|......... |warszawa...|.......... Loona_84....24....|....16.|...30.06.2009.....|.........| do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...14..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|........ .|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona to nic tylko pogratulować tak świetnego samopoczucia. Ja miałam ciężki miesiąc ale już jest o niebo lepiej. Super masz to zdjęcie z brzuszkiem :) Ja na razie nie mam się czym pochwalić bo nie dość że przed zajściem w ciąży byłam szczupła to teraz jeszcze schudłam 5 kg i brzucha mi w ogóle nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez schudłam 6 kg na poczatku ciazy a teraz przybrałam całe 0,5kg :-) no i wreszcie widac brzuszek, myslalam ze w ciazy bede gruba i wogole a tu prosze, jeszcze lepiej niz przed ciążą-narazie :D bo niewadomo czy jakas słonica sie nie zrobi ze mnie za miesiac czy 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... trzeba było nie robić tego testu, szkoda moich nerwów i łez :( Jak zwykle to samo :( loona - nie za dużo u Ciebie tych USG, nie wiem czy to dobre dla dzidzi... Sylvia - jak tam w pracy po tak długiej przerwie, odnajdujesz się jakoś ? ;) A tak w ogóle dziewczyny to jak długo macie w planach pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie przed ciążą chuda byłam i moja gin mówiła, ze przytyłam na samym początku 4 kg bo organizm musiał nadrobic braki w tłuszczyku:P.Poza tym nie mialam pawików wiec dlatego tez z wagi nie spadłam wcale. Teraz juz mi wagi w takim tempie nie przybywa. Ale w sumie nie widać zebym ogolnie przytyla bo te dodatkowe kg poszły mi w cycki i brzuch, który juz mocno widać. tyłek i nogi na szczęście bez zmian:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Achaja, kurde, szkoda że znów to samo...:o A jeśli chodzi o usg to mam tyle co moje kumpele miały lub maja w ciązy. gin robi mi co miesiąc takie króciutkie, zeby podejrzeć dzidzię na każdej wizycie. I mówiła mi że nie ma obaw bo to nie zaszkodzi. Ja na zwolnienie chcę iśc w polowie maja. I wrócić do pracy po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesli bede sie dobrze czuła to do maja chce pracowac , przed porodem 2 tygodnie moze jakis urlop, potem macierzynski tylko i wracam bo szkoda mi pracy a boje sie ze przyjmą kogos na moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja bardzo mi przykro, że znowu zobaczyłaś jedną kreskę. Co do pracy to nawet spoko już miałam powoli dosyć tego siedzenia w domu, a mam zamiar pracować tak długo jak długo się będę dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać dziewczyny, że ambitnie podchodzicie do pracy. Tulipanek wydaje mi się, że dwa tygodnie przed porodem to trochę mało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×