Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Ja juz uciekam do domu lepić uszka, ale najpierw na kopytka z pieczarkami i sosem- mniam:D Na początki martwiłam się że za szybko zaczełam tyć, ale to chyba dlatego ,ze byłam chuda i organizm musiał wyrównac zapasy....teraz jestem do przodu 4 kg ale od dwóch tygodni waga stoi na szczęście. Pewnie teraz dopiero zacznie sie systematyczne przybieranie na wadze bo zaczyna sie 4 miesiąc. Już 4 miesiac ten czas leci jak szalony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj razem z mężem spędziłam parę godzin na zakupie prezentów. Już mamy prawie wszystko ;) Muszę wam się pochwalić bo mój mąż w weekend umył mi okna w domu no i powiedział, że mam go nauczyć prać (bo nigdy tego nie robił) więc to uczyniłam i pierwsze pranie ma też już za sobą, a no i obiecał mi dzisiaj, że odkurzy i umyje podłogę. Jestem z niego bardzo dumna bo wiem, że nigdy tego nie robił no a poza tym to ostatnio bardzo dużo pracuje i jest zmęczony a pomimo wszystko jeszcze mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Sylvia trzymaj tak dalej to może i nauczy sie gotować :-P A tak na serio dziewczyny to wpadłam tylko na chwilkę żeby Wam życzyć zdrowych, wesołych i białych Świąt Bożego Narodzenia. No i pamiętajcie, że święta to czas radości więc mam nadziejie mże wrócicie do pracy we wspaniałych nastrojach. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Ja dziś w domku, za chwile wychodzę na zakupy, bo jeszcze kilka prezentów do zrobienia no i trzeba to wszystko popakować - lubię robić prezenty :D Mam w domu sztuczną choinkę i mój kot lata po niej jak szalony, głupek wszystkie dolne gałęzie już poodginał ... Oczywiście nie może byc na niej żadnej szklanej bombki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-jak masz takiego kotka terroryste,to kup zywa choinke,moj kot,a teraz juz mojej mamy,na samym czubku sztucznej siedzial i to nie raz,a na zywej tylko bombki go interesuja:))pewnie zapach lasu mu przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... wreszcie wróciłam, masakra jakaś w tych centrach handlowych :o ale niestety to jeszcze nie koniec, jak wróci mąż to po obiadku lecimy jeszcze raz, bo nie dałam rady sama wszystkiego kupić - nie mam prawa jazdy niestety, ale mam noworoczne postanowienie wybrać się na kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Wypiłam kawkę, odpoczęłam trochę a teraz trzeba sie brać za sprzątanie. Ale mam strasznego lenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja nie martw się, ty przynajmniej masz wolne a ja siedze w pracy, jak wróce to od razu do garów, wczoraj zdąrzyłam tylko grzybki pokroić, a dzisiaj musze ulepić uszka, zrobić krokiety, upiec dwa ciasta.....a po 16 dopiero bedę w domu. Do tego jutro też do pracy....ale mam zamiar skonczyc około 12 bo jeszcze trzeba troche posprzątac no i dokonczyc jedzienie....nie mam pojęcia jak sie wyrobie ale jakos muszę. Ja juz pomału koncze pracę, jeszcze po drodze skocze po soki do sklepu i takie tam:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziewczyny, w razie gdybym jutro nie dała rady nic napisac, chcę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne, aby te święta spędzone były w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnej miłosci. Życzę Wam równiez dużo zdrówka, pomyslności oraz spełnienia marzeń, dla naszych staraczek oby jak najszybciej zobaczyły dwie kreski na teście a dla ciążówek pomyślnego przebiegu ciąży, zdrowej dzidzi oraz szczęśliwego rozwiazania:):):) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej loona no to Ci troszkę współczuję :o Ja to wigilia i pierwszy dzień świąt u teściów, potem u moich rodziców, więc nic nie muszę gotować na szczęście :) Powodzenia w przygotowaniach i dzięki za życzenia. Tak żeby nie zapomnieć: Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim samych radości w życiu, pogodnych, ciepłych i rodzinnych Świąt i wspaniałych prezentów pod choinką. Niech każdej z Was spełni się to o czym akurat marzy 🌼🌼🌼 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Jak wam święta mijają??? A no i ile kilogramów więcej na wadze? ;) Ja zważyłam się wczoraj po śniadanku i wyszło mi 49,4 kg normalnie masakra szczególnie przy moim wzroście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Swięta mineły jak co roku...trochę pojadlam ale bez pzesady- na wadze tyle samo- 4 kg wiecej niz przed ciążą. Jutro mam jeszcze wolne bo ide na usg genetyczne wiec trzymajcie kciuki a jak wroce to napisze co i jak. W stopce dodalam fotkę brzuszka- czekam na wasze:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ ufff, nareszcie po świętach :) Dwa dni u teściów, dwa dni i u moich rodziców, dużo jedzenia i prezentów :D Było całkiem fajnie, ale dobrze, że jest już po. Dzisiaj przyszłam do pracy odpocząć - właściwie to tak nie do końca, bo dużo roboty się zebrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie Drogie Koleżanki! :D Mam nadzieję, że wszystkie spędziłyście je cudownie, w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Troszkę długawo mnie było. Szybciutko więc aktualizuję tabelkę. Bardzo mi się podoba ta druga, z dziewczynami, którym się udało. Obyśmy niedługo wszystkie się w niej znalazły -czego Wam i sobie życzę;) STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.27.12........28.12......6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...15..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....15...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....12.|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... Sylvia25...|.25.....I...10....I....16.07.2009...I Kraków .....I........... J_A_N_A......25....|...7...|...15.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź. .. ..|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aszti super że się w końcu odezwałas:) Ja dzisiaj jeszcze w domu siedzę bo na 13 mam usg. Ale z chęcią poszłabym już do pracy bo mam dość tego siedzenia w domu. Ale juz jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.27.12........28.12......6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...15..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....15...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009...| dolny śląsk.|....-...... Sylvia25...|.25.....I...10....I....16.07.2009...I Kraków .....I........... J_A_N_A......25....|...7...|...15.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź. .. ..|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aszti 🖐️ loona - @ na razie brak, nie testowałam, bo ten termin to taki orientacyjny jest dziś u mnie 36dc, a zdarzały mi się też takie po 40 dni. Teścik jak @ nie przylezie to zrobię w środę, żebym wiedziała czy mogę na Sylwestra cos wypić, bo nie zapowiada się on w wersji bezalkoholowej ;) Nie liczę na dwie kreski, bo nie było skoku temperatury no i brzusio pobolewa jak na @ od wczoraj, poza tym zero innych obiawów. Jakie macie plany na sylwestra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na sylwestra do koleżanki, ale to bedzie pewnie taku wieczór jak każdy kiedy do niej idę....bezalkoholowy:P W tamtym roku to miałam superowy sylwester, byliśmy na największym klubowym sylwku w Polsce- I love New Year na hali ludowej we wrocku. Było rewelacyjnie...za to ten rok niestety zapowiada się nieciekawie, ale cóż. Z czegoś trzeba zrezygnować na rzecz dziecka a życie jeszcze się ie kończy i napewno jeszcze sobie pobaluję w przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wesołego po świętach i szcześliwego nowego roku oraz udanego sylwestra jak tam u was jak się czujecie bo ja dziś fatalnie mdli mnie od rana a przecierz to już prawie 17 tc i juz powinno przejść przed świętami miałam usg i pani doktor powiedziała że na 60 % będzie chłopak tak więc będzie drugi mąż i synuś są wniebowzięci a ja chciałam dziewuche no ale nic żeby tylko było zdroew reszta to nie ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga. Sprobuję wprowadzić nową kolumnę do naszej tabelki - płeć dziecka. Ciekawe co mi z tego wyjdzie :o STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.27.12........31.12......6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć.....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|.........|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........|.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek...28....I...13...I...26.05.2009....I .........|małopolska.I....-.... nicola81.....27....|...15..|...10.06.2009....|chłopak|górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....15...I...11.06.2009....|.........|warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009...|.........|dolny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...10....I....16.07.2009...I.........|Kraków.....I........... J_A_N_A......25....|...7...|...15.07.2009?...|.........|Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|.........|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|.........|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tam wyszło. Później troche wyrównam ;) nicolo - gratuluję chłopaka ! Masz już dla niego imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrównuję ;) STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.27.12........31.12......6........Trójmiasto. ....26 Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 zabcia86...|.10.01.......14.01.......7.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|.........|.. Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...13...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...15..|...10.06.2009....|chłopak|gó rny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....15...I...11.06.2009...|.........|warszawa...|.......... Loona_84....24....|....14.|...30.06.2009.....|.........|do lny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...10..I....16.07.2009...I....... ..|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|.........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|.........|...łódź.......|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|.........|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny imiona narazie wybrane ale nie na 100 % tak więc narazie nie podam a 99% pewnosci o płeć dzidziusia będe mieć 9 lutego bo ide na 3d usg dziewczyny wierzycie w przesądy co do płci dziecka a co z chińskim planowaniem płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o przesądy typu: kształt brzucha, czy ciągnie do słodkiego czy słonego ... to ja w takie rzeczy nie wierze...dla mnie to zwykłe zabobony. Natomiast o chińskim planowaniu płci dziecka chyba nic nie wiem, może przybliżysz trochę temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja juz po wizycie:) Usg w porządku- trwało tylko 10 min bo dzidzia zdaniem pani gin super się ułożyła do badania. Przezierność karkowa w normie, inne pomiary też, dzidzia ma wszystko na swoim miejścu- było pięknie widać rączki nóżki a nawet oczy i nosek. Serduszko biło, tętno w normie. Ogolnie wszystko ok Wg usg termin porodu przesunie się do przodu o 4 dni i zamiast 30 czerwca jest 4 lipiec. Wg usg jest to 13 tydz i 6 dni (czyli o dwa dni krócej niż od @- jak ja liczyłam). Dzidzia ma 7.1 cm- duuuża juz I to chyba na tyle- wrażenia super, facet chyba sie popłakał lekko jak serducho zobaczył A uśmiech taki miał na twarzy :D:D:D:D:D Kolejna wizytę mam na 21 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 loona - super, że wszystko ok, duża ta Twoja dzidzia :D BRRR..............ale dziś ziiimmmnnnooooo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ... Dziewczyny to już chyba zapadły w sen zimowy, bo rzadna się nie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No chyba o nas zapomniały..... A dzisiaj rano jak wyszłam to bylo masakrycznie zimno. Ale teraz siedze sobie w ciepłym biurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×