Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

sorki sylvia ale mam sporo pracy dlatego żadko się odzywam. Do lekarza z podwójną specjalizacją też ide ale są długie terminy oczekiwania, jak dzwoniłam ostatnio to tam gdzie chciałam nie mieli jeszcze otwartego grafiku na marzec i kazali się dowiadywać potem, więc dzwonię co jakis czas i czekam aż się ruszy. Na początku marca powinno mi się udac do jakiegoś trafić. A ta wizyta jutro jest tylko takim doraźnym rozwiązaniem, bo już mnie wkurza to , że @ nie chce przyleźć. A cicho jest, bo loona dziś na koncercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że loona dzisiaj baluje :) I dobrze niech dziewczyna rozerwie sie troszeczkę bo później już nie będzie miała tyle wolnego czasu ;) Trzymam za twoją wizytę żeby w końcu znaleźli przyczynę tego że nie możesz zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, W końcu znalazłam chwilę, żeby na NK w domu wejść więc Sylvia wysłałam Ci zaproszenie :) Jakoś tak zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ładna z Ciebie dziewczyna, a Twoja chrześnica to istny aniołek :D loona - wydawało mi się, że miałaś mi wysłać swoje namiary na maila, a nic nie dostałam :o Jak tam po koncercie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Na koncercie było rewelacyjnie!!!!!!! Jedna z lepszych chwil mojego życia:)))) Achaja, sorki zapomniałam o NK, zaraz podeślę Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, No to zostałam zdiagnozowana. Prawdopodobnie mam PCO, przynajmniej tak ocenił lekarz po USG, teraz mam kilka hormonów do zbadania dla potwierdzenia diagnozy i będziemy się leczyć. Wkurza mnie tylko to, że przecież ja miałam dwa razy rozbione USG u innej lekarki i ona nic nie widziała (przecież mogłabym już przez te 3 miesiące dawno zajść), młoda kobitka, bardzo miła, ale jak widac niezbyt kompetentana. Cieszę się, że zdecydowałam się wrócić do poprzedniego lekarza, pomimo, że mam do niego daleko i jest dość drogi - 100 zł za każdą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja dobrze przynajmniej, ze juz wiesz na czym stoisz, zaczniesz to leczyć i będzie ok. W końcu doczekasz się dzidziusia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Achaja bardzo się cieszę, że w końcu wiadomo co Ci jest, teraz mam nadzieję że będzie z górki ;) Jeszcze nie zdążyłam pooglądać Twoich zdjęć na NK :( A co do kompetencji lekarzy ginekologów to moja mama chodziła do jednej lekarki która nie zauważyła na USG guza wielkości mandarynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że w końcu wiem co mi jest, przynajmniej wiem, że da się to leczyć. Jutro rano jadę zrobic badania, zaczynam brać duphaston na wywołanie @ i będziemy działać od kolejnego cyklu, może coś zdziałamy ;) A z tymi lekarzami to rzeczywiście można się załamać. Nawet ja jak patrzyłam na to USG to mi się wydawało, że coś nie tak z tym jajnikiem, bo wyglądał jakby się składał z takich małych kuleczek, ale myślałam, że lekarka wie lepiej :O Okazało się, że jednak nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja pooglądałam sobie Twoje zdjęcia i muszę powiedzieć, że bardzo podobnie sobie Ciebie wyobrażałam tylko włosy w moich wyobrażeniach miałaś inne :P A sukienka ze ślubu olśniewająca, naprawdę bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mogłam się zwlec z łózka...co ja bym dała żeby tak pospać jeszcze ze 2 godzinki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Loona ja tez dzisiaj miała ciężki poranek ale wstałam sobie godzinkę później do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Sylvia - dzięki :) A ja już po badaniach, wyniki będą po 16 i już wszystko będę wiedzieć ;) Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata Eddi29.....| 16.01..........?...........6.........śląskie........27 achaja82..|....????........???????.....6........Trójmiasto. ....26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...18..|...10.06.2009....|chłopak.|górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....20...I...11.06.2009...|.CHŁOPAK|warszawa...|.......... Loona_84....24....|....18.|...30.06.2009.....|..........| dolny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...15..I....16.07.2009...I........ ...|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|...........| Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|.........|...łódź.......|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Przypominam tabelkę, bo dawno nie było :) Cuekawe co się dzieje z dziewczynami z górnej tabelki, bo żadna już nie ma aktualnego terminu @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama
ale macie problemy... bosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka niebawem pewnie przeniesie sie na dół, przynajmniej powinna skoro miała dwie kreseczki:) Ptakowa pamiętam, ze przeprowadziła sie i nie ma teraz dostępu do neta. A reszta...hmmm chyba nas olała:P No ale nie tylko te z górnej...... Jeszcze 2.5 godz i do domu...dosłownie nie mogę juz wysiedziec. Achaja- jakbyś nie zauważyła to w stopce mój brzuszek sprzed tygodnia:D- tak tylko przypominam i "sie chwalę" :P Achaja patrzyłas moze na pocztę? Wyslałam Ci moje namiary na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - dzięki, mail doszedł ;) Niestety zarówno NK jak i fotosik mam w pracy zablokowany więc obejrzę dopiero w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jeszcze godzina.....po pracy biegne jesczze do adwokata mojego szwagra bo podał mnie na swoja sprawę rozwodową na świadka.... i w czwartek ide na sprawę, a strasznie mi to nie na rękę.... Bleee nianwidze sądów:o:o Wogóle to kłania mi się wizyta u dentysty....tez tego nienawidze i wszysrko co możliwe robię pod znieczuleniem, a dzien przed już mnie brzuch ze stresu boli:P Musze się w końcu zarejestrowac na jakis przegląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej żabcia, u mnie wszystko ok:) Dzidzia rośnie, w poniedziałek ide na wizytę i byc moze uda sie poznac płeć:) Jak tam przygotowania do ślubu? u mnie wkoło same rozwody:P ja tam ślubu nie biore:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie ma przygotowan.....bo wszystko mamy zalatwione:))wyszlo nam mini przyjecie na 22 osoby:)ciutke wiecej niz na poczatku planowalismy.w czwartek jedziemy do Wawy moj przyszly M ma rozmowe w wojsku,bo idzie na zawodowego,u nas z praca sie cyrki dzieja,a zarabia ostatnio tyle co ja ....porownajcie praca faceta,fizyczna jako frezer CNC to jakies komputerowe skomplikowane i drogie maszyny,roboty precyzyjne,mierzone wymiary w mikronach a on ma tyle co ja w obuwniczym!!!zbuntowal sie facet i szuka dla nas lepszego wyjscia...co prawda bedzie ciezko na poczatku,wiadomo rozstanie na ok roku moze wiecej i dojazdy ale damy rade. podczytywalam was caly czas,normalnie topik mamuskowy juz jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogle co tam u edusi?bo widze za na forum jej juz nie widac,przykro misie czytalo o jej fasolce....a tak sie cieszylam ze jej sie udalo!!! ostatnio naprawde sie nie staramy,nie zalezy mi w tej chwili kompletnie,wyleczylam sie z bakcyla ze musi sie udac i jestem z siebie dumna:)) a brzuszki widze ze ladnie rosna.moja siostra juz na ostatnich nogach brzucho jej sie obnizylo w koncu 36 tydzien termin na 20 lutego....moze jeszcze zdarzy byc moim swiadkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc zabcia jak fajnie, że się w końcu odezwałaś. To dobrze, że już nie myślisz tak o zajściu w ciąży przynajmniej będziesz milej zaskoczona w razie czego ;) Ja też już się czuję w porządku ale brzucha praktycznie w ogóle nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze bede:)) teraz to ja mam inne zmartwienie....moj temperament....co z nim jak mojego faceta nie bedzie przy mnie codziennie:))trzeba kupic temperowke i utemperowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×