Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

u ciebie juz 15 tydz....no ale o ile dobrze kojarze to u mojej siostry jeszcze w 20 tyg wygladal brzucho jakby sie wiecej najadla:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak właśnie wyglądam :) zabcia ja z moim temperamentem nie mam problemu, po prostu zniknął ;) odkąd jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze szybko zajcs i nie bede miala problemu:))tylko jak to zrobic jak juz raczej po owu....hm...jakos to bedzie,a moze dam sobie wszystko wyciac,wyssac hormonki,a jak bedzie potrzeba to spowrotem wrzucac:)) wiem,wiem glupawka mnie ogarnia. dobra kochane ide sie w koncu ubrac bo na szlafroku latam,a na 16 lece do tesciowej do pracy i jedziemy na przymiarke mojej sukienki, zobaczymy jak wyglada po przerobce...na pewno lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
STARAJĄCE SIĘ: Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti........|.30.12.......07.12.......7.......Warszawa. .....32 Ptakowa...|.31.12........08.01.....17.......ok.Kłodzka.. ...26 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata Eddi29.....| 16.01..........?...........6.........śląskie........27 achaja82..|....????........???????.....6........Trójmias to. ....26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|Płeć....|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.........| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22...I...26.05.2009....I .........|małopolska..I....-.... nicola81.....27....|...21..|...10.06.2009....|chłopak.|g órny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.......26....I....20...I...11.06.2009...|.CHŁOPAK| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....18.|...30.06.2009.....|.......... | dolny śląsk|....-...... Sylvia25...|.25.....I...15..I....16.07.2009...I........ ...|Kraków.....I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|........... | Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|........ .|...łódź.......|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 hej dziewczyny nie mam czasu do was zaglądnąć chociaż i tak siedze w domu makabra czsem myślę że w pracy miałam maniej latania widze że posyłacie sobie namiary na nk jak chcecie to też moge przesłać u mnie wszystko w porządku dzidziuś rośnie a 9 lutego ide na kolejne badania prenatarne to już powinnam wiedzieć prawie na 99% czy jednak się tam chowie chłopak czy dziewczyna zrobiła psikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Najwyższy czas wstać już z łóżeczka ;) Nicola fajnie, że się pojawiłaś ale zaglądaj do nas częściej bo tak smutno i pusto się tutaj robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Odebrałam wczoraj wyniki. Wiedziałam, że będę miała podwyższony testosteron, bo przy PCO to normalne ale nie spodziewałam się, że aż tak bardzo :o Norma 0,22 - 2,96 a ja mam 6,71 .... Ponad dwukrotnie przekroczyłam norma, do tego na kartce z wynikami jest adnotacja \"pomiaru dokonano dwukrotnie\" - chyba same kobitki w laboratorium się dziwił :O Troszkę się boje, że trudno będzie to zbić i długo to potrwa, o ile w ogóle się uda :( Pozostałe wyniki w normie, chyba, bo nie wiem dla, której fazy powinnam sprawdzać przedział biąrąc pod uwagę, że to 65 dc. A na wizytę idę dopiero za jakieś 2-3 tygodnie, bo czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ważne że wiesz co się dzieje, a lekarz na pewno będzie wiedział jak działać dalej żeby było dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ważne że zostana podjęte decyzje leczenia i ze nie bedziesz juz tracic czasu na bezowocne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozgadałyście :P Ja mam ostatnio sporo pracy więc nie siedze cały czas na kafe, ale zaglądam tak co 1-2 h zobaczyć co napiałyście, a tu ciągle nic ;) Kurde zastanawiam się na Kursem Prawa Jazdy, mogę zacząć od soboty, ale trochę się boję, bo ja panikara straszna jestem, a jeszcze nigdy nie siedziałam za kierownicom ... Kiedyś jak byłam młoda to kuzyn nauczył mnie motor prowadzić, a że było to na wsi więc jeśdziłam sobie po podwórku i w pewnym momencie spanikowałam i zamiast hamulec wcisnąć to dodałam gazu no i prawię wjechałam w betonową studnie, od tego czasu to już tylko rower, a i to rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ja nie mam prawka i nie zrobie raczej bo tez mam jakąs fobie przed prowadzeniem auta, pomimo ze uczyłam sie jeździć z chłopakiem i bardzo dobrze mi szlo. ale miałam problem np z kierunkami- on mówił skręć w lewo!!! a ja w prawo:P i w krawężnik:P jeździliśmy sobie na wielkim parkingu....albo np. wiem że w razie jakiejść sytuacji kiedy cos by mi wyskoczyło na drodze to mogłabym pomyslic gaz z hamulcem i nie wiem co by wtedy sie stało...lepiej nie mysleć, albo po prostu w sytuacji kryzysowej puściłabym kierownice i zamkneła oczy:P Dlatego doszłam do wniosku ze ja chce życ i nie chce nikogo zabic a prawko nie jest mi na tyle niezbędne że za wszelka cenę musze je mieć. Ale np. jako pasażer uwielbiam jeździc i to szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie jako pasażer, a o prawku pomyslałam dlatego, że mieszkamy teraz z dala od centrum i jeżeli pojawi się dziecko to będę z nim niestety uwięziona w mieszkaniu i uzalezniona od męża, a nie wyobrażam sobie tłuc się z maluchem autobusami i pociagami ... A wiadomo, że łatwiej mi prawko zrobić, a przynajmniej zacząć dopóki nie jestem w ciąży, bo przynajmniej brzuch nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam prawko prawie 8 lat i powiem wam, że nie wyobrażam sobie życia bez niego :) Nawet moja mama w zeszłym roku w wieku 45 lat zrobiła prawo jazdy i chociaż początki miała ciężkie to teraz jej idzie bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ..........28.....syn 2lata Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.04.02.......10.02.......8........Warszawa .........32 achaja82..|..????..........????........ 6........Trójmiasto.........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...21..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..18...|...30.06.2009...|............ | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..15...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|........... | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aszti 🖐️ Widzę, że znowu Ci się nie udało - szkoda, ale widze też, że już bliżej niż dalej do kolejnego terminu @ Co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj achaja!👄 Miło Cię widzieć. Aaaa... u mnie w zasadzie nic specjalnego się nie dzieje. Rzadko do Was dziewczynki zaglądam, bo jak patrzę na tabelkę zaciążonych i na nas, bidulinki, które się starają i starają i nic z tego nie wynika, to łapie doła. W związku z tym, żeby się nie stresować, nie wchodzę na kafeteryjny temat, pt " Oczekujące dziecka....." ;) Co u Ciebie? Widzę, że Ty również w brygadzie pełnych nadziei 🌼 Jakie to frustrujące, kiedy człowiek liczy, że się uda, a pojawia się (przeze mnie już znienawidzona!) @ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvuś, Tobie jeśli nie gratulowałam (co możliwe, bo za często tu ostatnio nie bywam), to oczywiście ściskam Cię cieplutko serdecznie gratulując dzidziusia👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti bardzo dziękuję. Kurcze dziewczyny tak bardzo bym chciała żebyście były szczęśliwymi mamusiami i trzymam za was bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Koleżankom, którym się udało, gorąco gratuluję i życzę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka🌼 Za Dziewczyny z pierwszej tabelki (w tym i za siebie ;) ) , trzymam moooocno kciuki, głęboko wierząc, że nam się już wkrótce uda i dołączymy do grona szczęśliwych Mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti dołączajcie i to jak najszybciej, tylko żebyście na początku ciąży nie musiały przechodzić wszystkiego tak strasznie jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvuś, tak ciężko przechodzisz ciążę ? Uuuu, niedobrze. Domyślam się, że dolegliwości ciążowe mogą rzeczywiście uprzykszać życie i przez to zabierać radość z błogosławionego stanu. Kurcze, w tej sytuacji mogę tylko wsółczuć. Ale głowa do góry! Już niebawem wszystko się unormuje i wszelkie nudności i boleści miną -czego Ci oczywiście życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa!!!!! Sylwia, teraz zobaczyłam Twoje zdjęcie. Jaka Ty jesteś chudzinka! Jejuńciu! W ogóle, wcale, a wcale nie wyglądasz na kobietę w ciąży. Kurdele, ja mam większy brzuch po zwykłym obiedzie (a nawet na czczo) :-O Sylwuś, czuję, że zanim ktokolwiek się spostrzeże, że jesteś ciężarna, to pewnie nastąpi to dopiero wtedy, kiedy będziesz już na dniach rodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti już jest dobrze, ale do 7 stycznia siedziałam w domu na L4, a tak od dwóch tyg jest już naprawdę dobrze. Czasami jeszcze rano wymiotuję, ale nie jest to juz 7 razy na dobę więc do przeżycia ;) Co do mojego wyglądu to faktycznie wszyscy się mnie pytają gdzie ja mam to dziecko, za niedługo mi powiedzą, że sobie tą ciążę uroiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, to faktycznie ciężkawo znosisz początki. No, ale to minie. Później już będzie tylko ciężej w sensie wagi, a wszelkie nudności odejdą w niepamięć. Zresztą z tymi dodatkowymi kilogramami, to też nie wiem, czy w Twoim przypadku można się spodziewać jakiegoś nadmiernego ciężaru. Jesteś taka szczupluteńka, że aż Ci nawet trochę zazdroszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti nie ma czego zazdrościć naprawdę. Przed ciążą ciężko było mi kupić ubranie i często zdarzało się, że jak coś mi się podobało to nie było dla mnie rozmiaru i teraz tez tak jest. Najmniejsze spodnie ciążowe są dla mnie za duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia a gdzie ty swojego dzieciaczka schowalas bo chyba nie w brzuchu:))ale chudzinka z ciebie,naprawde niedlugo beda ci wszyscy gadac ze uroilas sobie ta ciaze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zabcia Jak ktoś zadaje mi takie pytanie to mam w zwyczaju mówić że w kręgosłupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, a po co Ty teraz szukasz spodni ciążowych? :D Z Twoją figurą, za takimi będziesz mogła się rozglądać najwcześniej w 8mym miesiącu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×