Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Ano cisza :( Mamusi się zajmują dziećmi i nie ma chętnych do pisania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A inni przymierzają się do starania... ;) Szczerze mówiąc trochę się boję... bo widzę, że wcale nie jest to takie proste... a to hormony nie tak jak trzeba, a to bezowulacyjne cykle, a czasem mało ruchliwe plemniki, a to blokada organizmu i zbyt duża chęć posiadania dziecka... itd. itd. Ech my kobiety nie mamy łatwo... ALE NAJWAŻNIEJSZE TO SIĘ NIE ZAŁAMYWAĆ I MYŚLEĆ POZYTWNIE MIMO WSZYSTKO...!!!!!!!!!!! Czego Wam życzę (i sobie też!:) Pozdrawiam i głowa do góry! Będzie dobrze, to tylko kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi nie załamuj się. Trzymam kciuki żeby w końcu i Tobie się udało. Achaja jak się czujesz ? Męczą cię mdłości i wymioty ? W stopce wkleiłam zdjęcia Jasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wymiotuję tylko rano średnio co drugi dzień, w weekendy jest lepiej, bo jak się wyśpię to mdłości nie ma. No i ogólnie cały czas mi towarzyszą mdłości wywoływane przeróżnym zapachami, ale nie są zbyt silne, da się przeżyć :D Sylvia - Ty na pewno masz wieści od JANYz topiku lipcówek. Pewnie już urodziła więc zaaktualizuj za nią tabelkę. STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... J_A_N_A...|..26..|.40..|...15.07.2009| Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2,5l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 18|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..8...|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie aktualizuję bo faktycznie Jana wam nie dała znać, że już urodziła :) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 18|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..8...|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
hej dziewczyny bardzo przepraszam za jaki kolwiek brak kontaktu ale naprawde nie miałam czasu achaja super mega gratulacje bo jeszcze ci nie gratulowałam bardzo się ciesze razem z tobą żabcia głowa do góry na ciebie też przyjdzie czas trzymię za ciebie kciuki dziewczyny śliczne są wasze dzieciaczki lona twój mały taki czrny i tyle ma włosków ślicznie mój jest łysy tak jak pierwszy synek i do tego blądasek mój mały rośnie ma już 4300 wagi a w sierpniu idziemy na szczepionke zdjęć wam niestety nie w kleje bo nie umię ale jak chcecie to jest mały na nk możecie zobaczyć pozdrawiam wszystki i życze owocnych starań pomyślnych rozwiązań i zdrowych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI Bardzo dlugo mnie u was nie bylo Achaja bardzo sie ciesze ze serduszko maluszka bije :):):) Sylwia GRATULUJE synka :) Taki malenki ja pierwszego urodzilam 3600 a drugiego 3900 az sie boje pomyslec ile bedzie wazyl trzecie :D Jana choc nie wiem czy nie doczytalam ale tobie tez gratuluje choc nie wiem czy na 100% urodzilas;) Ale Gratulacje U mnie wszystko w porzadeczku,maly rosnie kopie i szaleje tak jak jego bracia,wiec na "aniolka" nie licze ;) :D Dodalam stopke z bruszkiem:) No i aktualizuje tabelke bo zalegla cos :) Pozdrawiam was bardzo cieplutko STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..8...|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Fretka super brzuszek:) U mnie wszystko ok , mały grzeczny, juz duzy facet z niego, ma miesiąc i tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co powiem wam ze ciąża to tak super okres ze chciałabym znów być w ciąży:) Ale nie wiem czy chciałabym miec juz drugie dziecko:P Małe dziecko jest tak absorbujące ze zastanawiam się czy bym sobie poradziła z dwójką maluchów. Fretka podziwiam Cię ze dajesz radę a teraz jeszcze trzeci facecik...SZACUN!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loona :) Fajnie ze twoj maluszek jest grzeczniutki:) A co do tego ze taki maluszek jest absorbujacy to sie przekonasz jak bedzie mial dopiero ok 3 ,4 miesiecy no i pozniej jeszcze bardziej.Jak nie bedzie jeszcze dobrze siedzial a juz nie bedzie chcial lezec,jak bedzie dobrze siedzial ale bedzie chcial juz stac i tak coraz bardzo jest dziecko absorbujace...Potem jak podrosnie stwierdzisz ze mialam racje ;) Ja karmilam dzieci piersia i taki maluszek procz cyca i zmiany pieluszki w ciagu dnia "nic odemnie nie chcial" ;) Zabawkami sie nie bawi...wiekszosc czasu jeszcze spi takze wszystko jeszcze przed toba:) A dla mnie ten pierwszy rok z zycia dziecka mowgl trwac wiecznie!!! Denerwuje mnie ze moi chlopcy tak szybko rosna :( Chcialabym zeby byli zawsze tacy kochani i mali :) Bo jak urosna to juz wiadomo ;) Zreszta moj 6 latek juz nie ma dla mamy tyle czasu co moj 3 latek...On juz woli rower i uciekac na podworko a nie tam z mama siedziec w domu ;) Takze ciesz cie sie kobietki kazdym dniem z maluszkiem bo to tak szybko ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka jest 100% racji w tym co mówisz:) Ale powiem ci ze mój Kamil juz nie tylko je spi i robi kupki:P Juz chce zeby się nim zająć, pogadac do niego, poprzytulać, zaczyna się juz interesować wiszącą zabawką..nie myslałam ze tak szybko to bedzie:) Ale super jest takie zajmowanie się dzieckiem:) Tez mogłabym to ciągle robić. ale niestety w grudniu Kamilek bedzie pół dnia z babcią (a moze i stety bo moja mama ma super wpływ na dzieci) a mamusia do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja jak tam samopoczucie i maluszek w brzuszku? Mój Kamilek ma juz 6 tygodni. Ale ten czas leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! pewnie juz mnie nie pamietacie, wiec sie przypomne. jestem caly czas w Waszej tabelce w rubryce Goscie. No i w koncu nadszedl czas abym przeniosla sie do starajacych sie!!! Jestem z tego powodu bardzo szczesliwa. Jest to dopiero moj pierwszy cykl staran, wlasciwie to czekam na dni plodne. Wogole to gratuluje wszystkim mamusiom, oraz dziewczynom ktorym udalo sie zajsc w ciaze!mam nadzieje ze wkrotce do was dolacze. Ciesze sie ze bede mogla dzielic sie z Wami moimi troskami i radosciami ktore towarzysza staraniu sie o dziecko. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Czyli Marta jesteś na tym samym etapie co ja:) To też mój pierwszy cykl starań... Czekam właśnie na efekty:) Na wszelki wypadek odstawiłam leki przeciwalergiczne i biorę tylko kwas foliowy. Na test za wcześnie, kilka dni trochę dziwnie się czułam ale nie wiem czy to skutek odstwienia leków na alergię czy może coś innego... Swoją drogą katar i kichanie mi okropnie dokuczają ale może jakoś wytrzymam...:/ Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) U mnie wszystko OK. Czuję się dobrze, średnio co drugi dzień jakiegoś pawika z rana zaliczę, ale zanim dojadę do pracy to jest już w porządeczku :) Od poniedziałku mam dwa tygodnie urlopu więc sobie odpocznę, w prawdzie nie mam konkretnych planów ale coś zawsze się wymyśli :D Marta - Ja cię pamiętam, jak tam Twoja szefowa o ile dobrze pamiętam to była w ciąży. Mam nadzieję, że szybko Ci pójdzie, bo tyle musiałaś się naczekać na te starania :) Aktualizuję tabelkę i zapraszam do zmiany miejsca STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..10..|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi w takim razie zycze powodzenia, trzymam kciuki zeby Ci sie udalo! Ja tez biore kwas foliowy, od jakiegos miesiaca. Teraz musze uciakac do pracy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
To ja się oficjalnie dopisuję :) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Fifi 140000.I...17.07........-.........1...........Kielce.............28 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..10..|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie ze coś się ruszyło na naszym topiku:D Fifi i Marta powodzenia! Marta własnie jak tam szefowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marta jak miło, że wróciłaś :) Achaja to super że u Ciebie i maleństwa wszystko ok. Mój Jasiu rośnie jak na drożdżach :) Jest taki kochany, że godzinami mogłabym się na niego patrzeć. Zaglądam tutaj teraz rzadko bo cały dzień mi jakoś teraz tak szybko przy małym leci, że ledwo co wstaje rano a już jest wieczór. Jasiu dzisiaj kończy miesiąc :D Dopiero co go rodziłam a tu już miesiąc przeleciał normalnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! jak milo ze mnie jeszcze pamietacie:) Moja szefowa urodzila w maju blizniaczki, Hania i Tomka. Sa sliczni! powiedziala ze w listopadzie dzieciaki ida do zlobka a ona wraca do pracy i wtedy moge smialo zachodzic.ale stwierdzilam ze raczej sie nie zdarza zeby udalo sie za pierwszym razem,prawda? wiec powiedzialam ze zaczynamy troche wczesniej. czyli zaczynamy:) musze nadrobic czytanie co u Was itd. fajnie ze jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Fifi 140000.I...17.07........-.........1...........Kielce........ .....28 marta84....I28.07........?............1..........Poznan...............25 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..10..|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A ja byłam dzisiaj na szczepieniu Kamilka, zdecydowaliśmy się na szczepienie kojarzone, czyli 3 szczepionki w jednym wkłuciu i mniej skutków ubocznych po. Na razie kamilek śpi jak aniołek, wogóle to jest anioł nie dziecko, w nicy budzi się tylko raz, jest radosny usmiechnięty i straszny pieszczoch. Ma juz półtora miesiąca:) Dzisiaj jak czekaliśmy na szczepienie to pani która siedziała koło nas powiedziała ze kamilek to wykapana mamusia:D:D:D:D ale wiecie co, normalnie serce mi się krajało jak miał dostac zastrzyk, az mi łzy pociekły, a on lekko zapłakał i zasnał:P więcej mamuska płakała niz on, dzielny chłopak:D Marta to życze ci zeby w pierwszym cyklu się udało. A co, im szybciej tym lepiej, dziecko to wielkie szczęscie, teraz juz wiem an 100% ze nie ma nic lepszego na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Fajnie się Was czyta:) Pełne radości z maluszków... Pozzadrościć, że macie już za sobą liczenie dni, kolejne próby, czekanie i myślenie... leczenie i wizyty, usg i inne badania... Ja właśnie czekam na efekty... Od popołudnia dziwnie ćmi mnie brzuch, nie wiem od czego, sama nie wiem czy chce mi się jeść czy nie... Do planowanego okresu jeszcze 7-8 dni, więc wstrzymam się z testem, może @ przyjdzie i wszystko samo się wyjaśni... Nie wiem tylko, czy czekając teraz mogę wziąć leki przeciwalergiczne (które niedawno odstawiłam) czy napić się w sobotę piwa ze znajomymi. Czy lepiej nie ryzykować? Coś słyszałam o jakimś bezpiecznym okresie 2 tyg. podczas którego zarodek (jeśli taki jest) jest nienarażony na leki czy alkohol. Wiecie coś nt.? Ech... to czekanie jest lekcją pokory i ćwiczenia cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi ja bym nie piła. Ja podczas starań (poszło szybko bo w drugim cyklu sie udało), imprezowałam tylko w pierwszej połowie cyklu. Po owulce dawałam spokój przez dwa tyg i raz przyszła @, więc sie napiłam piwa, potem przez dwa tyg tez a po owulce juz nie i na szczęscie bo juz bylam w ciąży. Chociaz to pewnie nie zaszkodzi, ja np. paliłam papierosy póki test nie pokazał 2 kresek a przeciez byłam juz w ciąży od 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
Witam dziewczyny! Ja właśnie staram się o dzidziusia - to już drugi cykl, w którym się staramy. Bylam u lekarza, żeby na wszelki wypadek dobrze mnie przebadał. Biore kwas foliowy, a lekarz powiedział, że mam pęcherzyki (choć nie do końca wiem o co z nimi chodzi) i nie ma problemu, żebym zaszła w ciąże, więc mam nadzieje, że tym razem się uda, wspołżyjemy codziennie, lub kilka razy czasami, poduszeczka pod biodra, nóżki do gory - ahhhhhhhhhhh oby sie udało! bylabym taka szczęśliwa. 20 sierpnia powinnam dostać miesiączke, mam nadzieję jednak jej nie zobaczyć. Hmmmm a często udaje się komuś zajść przy pierwszych staraniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
U mnie jedna kreska... Ale nie martwię się tym, za dobrze by było żeby udało się za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jeju ale u nas pustki....az wstyd mi ze i ja sie d tego dokladam.Mamuski jak tam wasze dzieci?daja pewnie popalic czasami... widze ze kilka staraczek tez sie pojawilo....zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madziak Witamy na forum w naszym gronie:) Za pierwszym razem tez czasem się udaje, ale jak często to nie wiem:) mi się udało za drugim:) Fifi to dobrze ze sie nie przejmujesz:)Próbuj dalej a na pewno się uda!:) Achaja jak tam samopoczucie? Jak duza juz Twoja fasolka? Mój Kamilek juz ma 7tygodni i jeden dzień:) Już duzy facet z niego:D A gdzie inne mamuśki? Odezwijcie się czasem:) Napewno wasze dzidzie pozwolą wam chociaz na 5 min zajrzec na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz tak jakos niemrawo....maz dostal wypowiedzenie z pracy wiec cale nasze plany jak na razie legly w gruzach....co prawda pracuje do konca padziernika ale nie wiemy jescze co dalej...a mnie taka niewiedza meczy strasznie bo lubie miec swoj swiat jakos poukladany...no ale coz.odpuszczamy starania,dopoki sytuacja sie nie ustabilizuje....tzn.odpuszczamy mentalnie nie fizycznie,jak ma byc to bedzie. poki co czekam na @....jak nigdy zero objawow przed:))no moze @ sie pomylila,bo zamiast standardowo ,to mi od rana z nosa krew leci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×