Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość nicola 81
dziś fatalnie a brzuszek mam już ogromny śmieją się ze mnie że jednak są bliżniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
a ty sylwiu jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo dobrze, rano coś kichałam i miałam lekki katar ale już mi przeszło. Prawdę mówiąc to teraz nie czuję się jakbym była w ciąży :) A co się z Tobą dzieje, jesteś przeziębiona, że tak źle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff.... Dałam radę :) Mój szef też jest ok więc atmosfera na rozmowie w miarę luźna - przynajmniej nie trzeba się zastanawiać nad każdym wypowiadanym słowem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nicola- czemu źle się czujesz? Ja własnie nie jestem zapracowana, umieram z nudów w pracy.....nie wiem jak tu wysiedziec do 15:30 Achaja- a widzisz to wcale nie jest takie straszne:) Ja w sumie też nie czuje sie jakbym w ciąży była, tyle że częsciej chodze do kibelka i dzidzius sie rusza czasem w brzuszku i daje znak że tam jest:) A brzuch rosnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
nie wiem chyba mnie grypa zbiera zimno mi mam dreszcze i jestem strasznie zmęczona a jeszcze nic dziś nie zrobiłam a po za tym czuje się strasznie ociężała niewiem chyba mnie ta zima wykańcza ja już chce wiosne ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) :) :) a ja chciałam się podzielić z Wami super wiadomością :) Wreszcie znalazłam pracę w Krakowie :) juuuuupppiiiii :D Wczoraj byłam na testach i rozmowie kwalifikacujnej, a przd chwilą mi oddzwoniono, że wygrałam :) :) :) zaczynam od 16 marca. Ale jestem happy :) normalnie chce mi sie spiewać i tańczyć :) Wreszcie jakies dobre wiadomosci w tym roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak sie ciesze. Mój mąż to już cały w skowronakch jest!!!!!! jeszcze tylko 2,5 tygodnia i bedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:* przede wszystkim Edusia gratuluje nowej pracy:* rozłaki nie sa przyjemne. czekamy wlasnie cala rodzinka na nowego czlonka rodziny,cos sie ociaga z przyjsciem na swiat:( jeszcze tydzien i ciaza mojej siostry zakopnczy sie cesarka,bo w szpitalu w ktorym bedzie rodzic i w ktorym ma lekarza tak robia po terminie robia cesarke i tyle. iektore z was juz niedlugo tez beda czekaly na malego czlowieczka:)) a u na s sie nic nie zmienilo,dalej odpuszczamy,a w tym miesiacu mecze soie od soboty z infekcja a do lekarza dopiero jutro...to Ci dopiero opieka medyczna w tym naszym kochanym kraju!!! mam tylko nadzieje ze tabletki mi zapisze i dla mojego meza,bo po dopochwowych niestety po 3 miesiacach wraca:( jeju ale marudze.....no wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - SUPER !!! Ogramne GRATULACJE !!! 🌼 A co to za praca ? Jeżeli można wiedzieć ;) Cześć zabcia 🖐️ Lekarz powinien Ci od razu dla męża zapisać leki - każda z nas czasem marudzi więc Ty też możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien ale nie musi...swojego czasu przez 2 lata przynajmniej co 2 miesiace chodzilam do gin wlasnie zpowodu infekcji....i dostawalam clotrimazol dopochwowy i do widzenia.wiecie ile kasy na to poszlo a ja ciagle wracalam coraz bardziej rozwscieczona bo jak tak mozna zaleczac objawy nie likwidujac przyczyny!!! az raz trafilam do babki....straszna kobieta.mialam zapalenie pecherza i do tego zeby weselej bylo damska przypadlosc...w zyciu tego badania nie zapomne...baba 1,8 m wzrostu na oko rozmiar 46 taka wielka byla i jak zaczela badac ja w krzyk ze boli....no ale leki dala cudowne dla na s obydwoje....ponad 1,5 roku spokoju.... no ale teraz inna strona medalu poprosze wstawic nowe zdjecia brzuszkow:)) wiecie ,juz prawie 2 tyg po slubie a my jeszcze zyczenia dostajemy a no i mega prezent :)) przepiekne sztucce moj maz dostal w pracy!!!az mnie zatkalo,zejego firma tak sie postawila zwlaszcza patrzac na stosunki jakie ma z kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam sie do księgowości w skarbówce :) Dalej nie mogę w to uwierzyć, bo to praca którą dostałam bez znajomości. Paiery składałam bez żadnych nadzieji na to stanowisko, a jednak jakimś cudem sie udało :) Napisałam najlepiej test sprawdzający, a potem w rozmowie kwalifikacyjnej przekonałam do siebie naczelnika urzędu :) Oj.... ciesze sie jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien ale nie musi...swojego czasu przez 2 lata przynajmniej co 2 miesiace chodzilam do gin wlasnie zpowodu infekcji....i dostawalam clotrimazol dopochwowy i do widzenia.wiecie ile kasy na to poszlo a ja ciagle wracalam coraz bardziej rozwscieczona bo jak tak mozna zaleczac objawy nie likwidujac przyczyny!!! az raz trafilam do babki....straszna kobieta.mialam zapalenie pecherza i do tego zeby weselej bylo damska przypadlosc...w zyciu tego badania nie zapomne...baba 1,8 m wzrostu na oko rozmiar 46 taka wielka byla i jak zaczela badac ja w krzyk ze boli....no ale leki dala cudowne dla na s obydwoje....ponad 1,5 roku spokoju.... no ale teraz inna strona medalu poprosze wstawic nowe zdjecia brzuszkow:)) wiecie ,juz prawie 2 tyg po slubie a my jeszcze zyczenia dostajemy a no i mega prezent :)) przepiekne sztucce moj maz dostal w pracy!!!az mnie zatkalo,zejego firma tak sie postawila zwlaszcza patrzac na stosunki jakie ma z kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia rewelacyjnie :) Moje gratulacje. Zabcia a co to za szpital, że po terminie robią cesarkę, zamiast sztucznie wywołać poród ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ... Ja dopiero w domu zobaczę, bo mam w parcy zablokowany fotosik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona to Ty już masz kawał porządnego brzuszka:))bardzo ładny:)) dzidzia rosnie jak na drożdżach a szpital w Świeciu.porodowka ma swietna opinie,wiele kobiet chce tam rodzic i przyjezdzaja nawet z wiekszego miasta jakim jest grudziadz zeby tam urodzic.siostrze powiedzieli ze od czwartku,wtedy zaczyna jej sie 41 tydz. jesli w ciagu 8 dni nie urodz biora ja na cesarke.wiesz nie wiem co jest lepsze,ale slyszalam ze porody wywolywane sa bardziej bolesne i dluzsze. edusia,to super ci sie ulozylo!!!teraz do panstwowki ciezko sie dostac,ale praca tez odpowiedzialna...moja tesciowa pracuje tez w US i czesto opowiada jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane a tutaj mozecie sobie looknac na fotki z najwaznijszego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia a ja ciebie jeszcze nie mam na naszej klasie...jak chcesz to podeslij mi swoje namiary na maila : nforcer5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona,zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrazalam:)) bije od ciebie duza energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok laseczki ja uciekam do domu, nareszcie:P zabcia super fotki:) Szczególnie ta jedna ze ślubu pod którą dałam komentarz mi sie bardzi podoba i pierwsza znad morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak ksiegowa z mojej firmy wczoraj mi nagadala,oczywiscie w zartach,ze mialam takie ladne nazwisko a teraz mam trudne i ona nie moze spamietac...no coz popelnilam malzenstwo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej ze slubu ciutke dziwacznie wyszlam druga broda mi sie zrobila...a ta z nad morza....stara,ale jak ja bym chciala lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie chce myslec jakie nazwisko bede miec po slubie bo niestety moje jest brzydkie ale mojego to juz koszmar i chyba bede miec dwuczlonowe. Ale najpierw to trzeba ślub wziąć do którego mi się nie spieszy:P Żabcia a bo ja energiczna i radosna babka jestem- w końcu strzelec- najbardziej żywiołowy znak zodiaku. Dobra teraz to juz naprawde spadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - wysłałam Ci zaproszenie na NK loona - śliczny brzuszek :) Oddaj mi trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×