Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

hej nicola Ja robiłam glukoze własnie w piatek i wczoraj byłam odbierac wyniki i nie wiem juz co myslec bo wsród innych wyników glukozy nawet nie podali, tylko ołowkiem bylo napisane- glukoza po obciążeniu- POWTÓRZYĆ!!! I teraz nie wiem czy wyszło źle i mam powtórzyć, czy oni cos spieprzyli i muszę jeszcze raz pić to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - nie martw się, pewnie oni coś spierniczyli, szkoda tylko, że przez to Ty musisz pić jeszcze raz to świństwo. nicola - najlepeiej zadzwoń do lekarza i zapytaj, ja bym na Twoim miejscu umówiła się na wizytę. To może być początek cukrzycy ciążowej, co oznacza radykalną zmianę diety i byćmoże dodatkowo jakieś leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę na wizyte do gin to da mi ponowne skierowanie na glukozę. Mam nadzieję, że tym razem wyjdzie jakis wynik, oby tylko był w normie bo słodycze to ja pochłaniam codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - myślę, że skoro laboratorium kazało Ci powtórzyć badanie to nie potrzebujesz drugiego skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK uciekam do domu zaraz robic rybe na obiad:) Miłego popołudnia:) i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kurcze myślałam, że poklikam sobie wczoraj z wami ale jak zwykle miałam kupę roboty a podobno kobiety w ciąży mają się oszczędzać. Nikola nie chce być złym prorokiem ale ten podwyższony cukier może sugerować cukrzycę ciążową :( Loona a Ty się nie przejmuj, jak pisałam Achaja zapewne coś spierniczyli i dla tego musisz jeszcze raz zrobić badanie. fretka trzymam kciuki za trzeciego potomka ;) zabcia mam nadzieję, że dzisiaj już się lepiej czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja własnie siedze i jem ciasto bo jedna współpracownica ma imieniny:) Dzisiaj ide na wizytę, ciekawe co mi dzisiaj gin powie ciekawego...Tą glukoze zrobie chyba w przyszłym tygodniu, albo w piątek, chyba ze moja gin bedzie zdania ze wystarczy na kolejna wizytę, ale wolałabym wczesniej zeby miec pewność, ze nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona to życzę smacznego :) Nawet jak Ci powie, że masz ją zrobić na następną wizytę to przecież możesz jeszcze w tym tygodniu wykonać badanie, przynajmniej będziesz spokojniejsza. A swoją drogą to na Twoim miejscu bym się zapytała w laboratorium dlaczego nie wpisali wyniku na kartce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.01.04.......04.04.......8.......Trójmiasto.........26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...26..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..20...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i rowniez smacznego:) Achaja widze zmiany w tabelce i wnioskuje ze masz @ Az mi cie zal wiem co to jest czekanie na malucha,ale bedzie dobrze zobaczysz:) Sylvia dziekuje za slowa otuchy:)Mamy nadzieje ze sie uda;) Nicola trzymam kciuki zeby bylo dobrze-mysle ze dostaniesz laki i wszystko wroci do normy:) Loona rob sobie jeszcze raz to badanie a bedziesz spokojniejsza a twoj maluszek bezpieczniejszy:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zycze milego dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nie wiem czy to dobrze czy źle że dostałaś @. Troszkę się pogubiłam ale chyba teraz to będzie dopiero pierwszy miesiąc po tabletkach w którym masz duże szanse na powodzenie ? Cześć fretka, ja również Ci życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj jest ładna pogoda za oknem, słonko świeci, cieplutko aż miło wyjść na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj obijam sie jak mogę:P jeszcze 3 godziny:O kurcze chciałabym juz być u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tu tak pusto dzisiaj to jeszcze zmienię tygodnie w tabelce. STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.01.04.......04.04.......8.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...26..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..21...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra |.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Czesto tu zagladam ,ale nie mam co pisac-to ze siedze w domu jest troche nudne;) Dajcie jakis temat to bedzie o czym pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w pracy i tez to jest nudne:P Akurat dzisiaj szczegolnie sie wynudziłam ,ale jeszcze pol godz i do domu. Własnie kurier mi przyniosł jedną z dwóch paczek ciuszków jakie zamawiałam na allegro. ciekawe kiedy druga przyjdzie i juz nie moge sie doczekac az je pooglądam:) Przyjde do domu szybko rozpakuje i lece do lekarza, wiec trzymajcie kciuki za moja wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka - a od dawna nie pracujesz ? Nudne ? Przecież masz w domu dwójkę dzieci ;) loona - zazdroszczę Ci tych zakupów... No i oczywiście trzymam kciuki za wizytę, chociaz niedawno byłaś i napewno nadal wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano moj starszy syn chodzi do przedszkola,a mlodszy zacznie od sierpnia.Ale ogolnie chlopaki sa takie ze sie soba zajmoją,bawia sie ogladaja bajki itp... wiec nie mam za duzo przy nich do roboty. Tylko jak wstaje zaraz sobie sprzatam bo bardzo lubie miec czysto,potem do przedszkola i na spacer z nasza psinką i mlodyszm synkiem. Potem kawa z sasiadką ;) obiadek i czekam na meza az wroci z pracy:) Takze dzien mam poukladany ale nie do dziennego opisywania na forum,bo co trzeba w domu robic kazda z was wie:) Loona czekamy na wiesci co u lekarza. A kiedy Nicola idzie do lerza nie doczytalam czy nie pisala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz bardzo poukładny plan dnia ;) Ale faktycznie może się znudzić. Nikola nie pisała kiedy idzie do lekarza. Ja się powoli żegnam, bo zaraz kończę pracę. Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Fretka a ile Twoi chłopcy mają latek? Muszę sobie zjeść śniadanko bo mały się domaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja własnie sobie poranną kawke piję:) Wczorajsza wizyta była udana:) Gin powiedziała, że wyniki mam bardzo dobre a tą glukoze kazała powtórzyć, sądzi że cos się pomylili lub spierniczyli bo gdyby coś wyszło to zapisaliby wynik. Więc pojde zrobic jeszcze raz. Usg nie mialam, bo gin uznała ze nie ma potrzeby skoro tydzień temu miałam połówkowe, tylko mnie zbadała, pobrała cytologie i posłuchałysmy serduszka które super biło:D Także jestem zadowolona:) Dzisiaj przyjdzie do mnie druga paczka z ciuszkami, bo wczoraj dzwonił kurier, zeby ustalić nazwe firmy, bo na tej samej ulicy znajduje sie kilka a na przesyłce miał tylko moje nazwisko...ale dzisiaj juz je też dostane. A ciuszki z wczorajszej paczki sa sliczne- naprawde bardzo dobrze wykonane, jakościowo i śliczne, takie slodziutkie:D:D Już sie nie moge doczekac aż się mój synek urodzi:) Powiem wam że im bliżej porodu tym bardziej się przyzwyczajam do tej mysli i mniej sie boję. Przynajmniej mam tak na chwilę obecna a co bedzie to się okaże:P Fretka to rzeczywiście masz poukładany ten plan dnia. Ja szczerze mówiąc bym nie mogła prowadzić tak poukładanego życia, nie to ze Cię w czyms nie popieram, ale ja musze mieć jakieś atrakcje, bo bym sie zanudziła:P Moj facet nawet sie ze mnie śmieje ze jak siedze w domu za długo to mnie szlag trafia, cały czas musze coś robić, a najlepiej codziennie cos innego, żeby nudno nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - późno to późno ale jestem ;) Niestety nie mam za bardzo czasu na kaffe, bo od poniedziałku ide na tygodniowy urlop i chcę jak najwięcej zrobić, żeby koleżanki nie obciążać moją robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Achaja. No Tobie to dobrze, też bym poszła na urlopik ;) ale mnie w tym czasie nie ma kto zastąpić i mąż zostałby sam z całą robotą i codziennie bym tylko słuchała narzekań żebym przyszła chociaż na chwilkę uporządkować papiery, a poza tym to chciałabym iść z nim na urlop tak żebyśmy mogli sobie pojechać gdzieś chociaż na parę dni i pobyć tylko we dwoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym gdzieś z mężem wyjechała, ale puki co to sama na kilka dni do rodziców pojadę i nadrobię zaległości w porządkach w domu - poprzesadzam kwiatki itp. A do urlopu zostałam poniekąd przymuszona, bo zostało mi kilka dni zaległego no i trzeba go wykorzystać do końca marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja- pusto będzie bez Ciebie na tym forum w czasie urlopu...:(:(:( A poza tym to fajnie Ci że idziesz na urlop, też bym poszla, ale mam 25 dni, które chcę wykorzystać po macierzyńskim, to przedłuże sobie pobyt z dzidziusiem o miesiąc:) Więc teraz mi szkoda chociaz jednego dnia...W sumie mogłabym iść na L4 na tydzień bo i tak jest 100% płatne, ale nie chcę też obciążać kolezanki, bo i tak jak pojde na macierzyński to bedzie zawalona moja robota na pół roku i nawet nie pojdzie na wakacje na urlop. Jest zmuszona wziąć go w kwietniu, przed moim odejsciem, bo od maja planuje iść juz na L4, a dla niej to nie rozwiązanie bo ma dzieci w wieku szkolnym i i tak na wczasy nie pojedzie bo dzieci musza iść do szkoły. No i nie chcę zeby krzywo patrzyli ze ide na L4, bo dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja ide na urlop od pracy a nie od kaffe :P Do środy będę na bank w domu więc w przerwach między sprzątaniem napewno będę zaglądać, pewnie nawet więcej niż w pracy :) A jak pojadę do rodziców to myślę, że też znajdę chwilę żeby zajżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×