Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość do loony
śliczny ten twój Kamilek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a @ jak nie ma tak nie ma.... wie moze ktos czy wyciag z kasztanowca moze miec jakis wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie:) U mnie 28 dzień cyklu i cisza jak na razie... Jeśli nic się nie pojawi w sobotę robię drugi test. W poprzednią sobotę już robiłam-wyszła jedna kreska, ale może faktycznie było za wcześnie... Więc albo coś się zacięło w organiźmie albo zaraz nadejdzie @, albo...? hmmm... zobaczymy... A u Ciebie żabcia jak się sprawy mają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe wieki tu nie zaglądałam,mam nadzieje ze jeszcze ktoś mnie pamięta,pozdrawiam stare bywalczyni,milo mi poznac nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.08.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Fifi 140000.I...17.07........-.........1...........Kielce........ .....28 marta84....I28.07........?............1..........Poznan. ..............25 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..10..|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ledwo zipie i nie moge sie doczekac konca, jeszcze prawie 1,5 m-ca, podobno ma byc coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witaj:) To i tak już z górki u Ciebie! Pozzadrościć!:) Długo się starłaś o dzidziusia? (o widzę, że już drugie) Super, że będziesz mieć parkę:) Starałaś się jakoś specjalnie o cócię czy tak po prostu wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 zabcia86...| 13.09.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Fifi 140000.I...17.07........-.........1...........Kielce........ .....28 marta84....I28.07........?............1..........Poznan. ..............25 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..10..|...05.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Luśka to już niewiele ci zostało, a jak przechodzisz ciaże do tej pory ? No i czy duzo przytylas? Zadko tu zagladam bo caly czas mam cos do robienia. Jasiu jest cudowny i w ogóle nie sprawia problemów. W nocy wstaje do niego raz góra dwa razy :) Już jutro kończy 6 tyg :D jak ten czas szybko leci dopiero przecież co sie urodził a tu już 6 tyg za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Żabcia sorry ze tak sie nagle zmyłam ale Dziecko wzywało mamusię:) Luska super ze się odezwałas:) juz u Ciebie z górki:) Ten ostatni miesiąc najgorszy, ale ja i tak uważam ze ciąża to jeden z najwspanialszych okresów w moim zyciu i mogłabym znów być nawet w 9 miesiącu:P Fifi jak tam, przyszła @? Achaja jak się czujesz? Sylvia super ze Jas grzeczny, mój Kamilek tez i to bardzo w nocy z zegarkiem w ręku budzi się o 4 i potem o 8 po czym do 10-11 jeszcze dosypia noc:) Ja jestem wyspana bo o 23 juz się kłade spac:) W stopce dałam nowe zdjęcie Kamilka i mamusi:) Wczoraj zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Loona - śliczny ten Twój synuś:) Dziś przyszła @ :/ więc po niej drugi m-c starań czas zacząć... Zobaczymy z jakim skutkiem... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona cudny ten Twój Kamilek i jakie ma długie włoski :) My wczoraj zaliczyliśmy pierwsze szczepienie :( Jasiu był bardzo dzielny ale serce mi pękało jak zaczął płakać :( Rzadko teraz zaglądam na kafe bo cały mój świat kręci się teraz wokół Jasia :) Uwielbiam się nim zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia doskonale cie rozumię, mój Kamilek co prawda tylko zapłakał przez sekundę na szczepieniu a ja jesczz eprzed wbiciem igły płakałam...az się mój D ze mnie śmiał ze on bardziej dzielny ode mnie. Ja tez kocham się zajmować dzieckiem, szczególnie teraz jak juz zaczyna się usmiechac:) A tu porcja aktualnych fotek (robione dwa dni temu) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c0fb5f6 ac04d6f3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f0e4f24 1b37b8a8.html Achaja rośnie juz brzuszek? Jak tak to dawaj foty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie odzywalam sie dosc dlugo poniewaz bylismy na wakacjach a potem mielismy problem z kompem. Ale teraz juz w miare mozliwosci postaram sie regularnia pisac. Jestemjuz po owulacji, w poniedzialek czyli 24 powinnam dostac okres ale mam nadzieje ze gol nie bedzie... chociaz czuje ze raczej sie nie udalo.przedwczoraj zaczely bolec mnie piersi ale to normalne przed okresem, wiec to raczej nie jest objawem. na razie czekam do poniedzialku, jakby co mamy przeciez nastepny miesiac na starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No Marta i to jest dobre podejście, bez schizowania... przecież jest kolejny m-c... Ja już po @ więc niebawem zacznie sie 2 m-c naszych starań... A Ty długo się starasz? Pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram dopiero pierwszy miesiac.takze na razie za spokojem do tego podchodze. przeciez nie czesto udaje sie za pierwszym razem. nie mamy co panikowac. cieszmy sie staraniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dokładnie tak!:) Ja teraz zaczynam II m-c starań... A któż może wiedzieć ile tych m-cy jeszcze przed nami... Chyba tylko Pan Bóg... Ale tak jak pisałaś, cieszmy się staraniami...:) Ale kwas foliowy i jakiś witaminki na podreperowanie organizmu nie zaszkodzą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ŁADNIE....TAKA CISZA...CHYBA WSZYSTKIE KORZYSTAJA Z POGODY...Z RESZTA JA TEZ:)WŁASNIE MAMY ZA SOBA WYPAD NA D MORZE....SZKODA ZE TYLE LUDZI NA PLAZY BYLO BO MIELISMY ZWRIOWANE POMYSLY:)) SORKI ZA CAPSA ALE NIE CHCIALO MI SIE JESCZE RAZ PISAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja tez dzis korzystalam z ostatnich promieni sloneczka, szkoda ze juz niedlugo skonczy sie taka piekna pogoda... dzisiaj powinnam dostac okres, jak narazie go nie ma.dostaje zawsze regularnie co 28 dni.ale wiadomo ze zawsze moze sie cos zmienic.bola mnie piersi, ale to jak zawsze przed okresem. poza tym mam dzis biegunke, nie mam na nic apetytu wrecz czuje ze robi mi sie niedobrze na sam zapach, zjadlam rano rogala i to wszystko. nie wiecie czy biegunka moze byc objawem? zastanawiam sie czy zrobic jutro test czy poczekac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zrób test, dzien po terminie powinien być wiarygodny:) Powodzenia i daj znać co wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie korci, chyba masz racje , zrobie, chyba ze do rana dostane okres... czytalam o tej biegunce i to raczej problem zoladkowy choc nie przypominam sobie zebym wc zoraj zjadla cos co moglo by ja spowodowac. Boze na sama mysl o jedzeniu mam ochote wymiotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, choc wcale dla mnie nie taki dobry.... Wczoraj robilam mezowi kolacje i po tym jak sie nawachalam jedzenia zwymiotowalam.maz stwierdzil ze na pewno jestem w ciazy, zaczal sie cieszyc jakby to bylo juz pewne. ja po cichu tez tak myslalam ale dzis rano zrobilam test i jedna kreska. okresu nie mam nadal ale pewnie niedlugo przyjdzie. ale sie nie przejmuje, przeciez rzadko udaje sie za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Marta widzę, że dokładnie takie same masz objawy jak ja po pierwszym m-cu starań. Też momentami dziwni się czułam, miałam jakieś nudności szczególnie rano... I też myślałam, że być może się udało, ale niestety. Raz zrobiłam test - jedna kreska, za tydzień znopwu drugi test (bo okres się spóźniał drugi dzień) i znowu jedna kreska:/ Także wydaje mi się, że po prosty za bardzo się tą sytuacją przejmujemy i napalamy, że się uda (stąd te objawy i u mnie przeunięcie okresu o 2 dni). Niby starałam się za bardzo nie myśleć i nastawiać ale jednak to gdzieś w człowieku tkwi... Teraz u mnie drugi m-c starań... Dwa testy już sobie czekają w szufaldzie :D Co ma być to będzie! :) Ludzie przecież o dziecko starają się miesiącami, latami a my byśmy już chciały od samego początku... Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram od miesiąca,okres mi się spóżnił 5 dni już myślałam że jestem a tu lipa wynik negatywny:((. Mam pytanie jak się wylicza te dni owulacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llaleczka, zalezy jak długie masz cykle, owulacja występuje 14 dni przed planowanym pojawieniem się okresu, czyli jesli masz cykle 28 dniowe to okolo 14 dnia, jesli 30dniowe to koło 16 dnia. Na necie są kalkulatory wyliczające dni płodne, moze one ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)) a ja znowu poluje na owulacje....:))zauwazylam ze zawsze ok 18-19 dnia mam wiec juz bym teoretycznie mogla zaprzestac mierzenia..... ciekawa jestem co tam u achaji?nie odzywa sie ostatnio w ogole...mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×