Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Hej Wezwana do odpowiedzi malduję się posłusznie :D Nie odzywałam się, bo byłam na dwutygodniowym urlopi i postanowiłam odpocząć równiez od komputera ;) A nie oszukując się na Naszym topiku nie dzieje się zbyt wiele więc odzwyczaiłam się od codziennego zaglądania tu ... U mnie wszystko OK, dzieciątko rośnie, mdłości minęły, za to pojawiają się już niestety bóle pleców, które prawdopodobnie będą mi towarzyszyć do końca ciąży ze względu na moją wadę postawy. Brzuszek powolutku się zaokrągla ;) Powiedziałam w pracy o ciąży i kierownik się ucieszył :D Chyba musi do niego dotrzeć, że musi kogoś na zastępstwo szukać. I tu moje pytanko, dawałyście w kadrach jakieś zaświadczenie, że jesteście w ciąży, bo ja nie mam ochoty tego robić (pracują tam takie plotkary, że zaraz cała firma będzie wiedzieć). zabcia86 - cały czas śledze Twoje poczynania na 28dni i trzymam kciuki, w końcu musi się udać :D loona_84 - postępy Kamilka sledzę na NK i nie mogę się na niego napatrzeć taki jest śliczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze tabeleczka Przerabiam ją trochę, bo mnie denerwuje, myślę, że nikt się nie obrazi. Może dziewczyny kiedyś zajdą i uzupełnią dane ... STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I...17.07........-.........1...........Kielce........ .....28 marta84....I28.07........?............1..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 13.09.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Warszawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..13..|...04.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap.............................................................lubuskie Tulipanek.............................................................małopolska Dianak................................................................warszawa kasza83................................................................łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam achaja:)) no staram sie systematycznie zapisywac wsio ale nic z tego nie wychodzi:(( d**a blada marmolada:))ale co tam tzreba zyc dalej....najgorsze z tymi facetami jest to ze jak ma na 1 zmiane to juz nici ze wszystkiego bo zmeczony....masakra... wrzuc kochana jakies fotki bo jestem strasznie ciekawska jak tam twoj brzuszek:))skoro mowisz ze jest juz okraglejszy:)) marzenie scietej glowy jak dla mnie....chociaz wczoraj snilo mi sie ze mamy coreczke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale tu pustki :( Już tutaj praktycznie nikt nie zagląda :( Mój Jasiu jutro kończy 10 tyg :) tak szybko ten czas leci. Jest już coraz fajniejszy i coraz bardziej komunikatywny. Co tam dziewczyny u was słychać ? Achaja jak się czujesz? Jak przebiega ciąża ? Zabcia, Marta i Fifi co z waszymi starankami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jak po grudzie:( jednak nie ubolewam,bo M jest na wypowiedzeniu i na razie nie pogladow na nowa prace....jakos sama sie juz zdystansowalam do tego wszystkiego....bedzie co ma byc a jak na razie wypilam jedno piwko i mi zaszumialo w glowce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie wszystko OK. Niestety mam niskie ciśnienie i coraz częściej dokuczają mi bóle głowy - tabletki biorę tylko w ostateczności ... Waga jak na razie bez zmian, chociaz od prawie dwóch tygodni apetyt się powiększył :) Staram sie jeść rozsądnie, ale też za bardzo niczego sobie nie odmawiam :) Brzuch już widoczny, zakupiłam pierwsze spodnie ciążowe na allegro jednak jeszcze trochę za duże. Puki co mieszczę się jeszcze w jedne biodrówki, ale powoli zaczynam się martwić moimi płaszczykami. Wiosenny/jesienny jeszcze się dopina, ale ledwo co, o zimowym boję się nawet pomyśleć ... Nie uśmiecha mi się kupowanie nowej kurtki na zimę tylko na jeden rok. W piątek wizyta u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja super ze wszystko ok, moze na wizycie dowiesz sie czy to chłopak czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nie pisalam ostatnio bo czesto wyjezdzalam i czsu brakowalo. Na razie u mnie bez zmian, obecnie jestem po owulacji, 23 powinnam dostac okres. Akurat tak wyszlo ze nie kochalismy sie w dzien owulacji, ale dzien przed i po. obawiam sie ze znowu nic z tego nie bedzie.straszne jest to oczekiwanie, tak bardzo chcialabym byc juz w ciazy...i nie myslec o tym ciagle, ale jak tu nie myslec? pozdrawiam i czekam na wiesci od Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I...17.07........-.........1...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 13.09.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..13..|...04.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 13.09.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..13..|...04.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie:) U mnie póki co bez zmian... Własnie mam @ co oznacza, że po nim rozpoczynam III m-c starań... Może do trzech razy sztuka?... a może kolejny m-c prób z zerowym skutkiem... kto to może wiedzieć? Jak na razie cykl mi się wydłużył od moemntu kiedy się staramy... wcześneij miałam 28-29 dniowe, teraz 30-31... więc nie wiem co to ma znaczyć? Mógłby się w końcu wydłużyć tak na 9 m-cy :D Póki co czekam na koniec @ :/ Zastanawiam się czy aby branie tabletek przeciwbólowych konkretnie Ibupromu Max może mieć jakiś wypływ na problemy z zajściem. W pierwszym dniu okresu bez od 2 do nawet 3 tabletek nie mogę się obejść tak bardzo boli mnie brzuch:( Drugi i kolejne dni już są do zniesienia... Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi tabletki napewno nic nie zaszkodzą, ja zawsze w pierwszy dzień @ zdychałam i brałam czopki bardzo silne i jak widać udało mi sie zajść w ciążę. Kup sobie kapsułki z olejem wiesiołka, ja łykałam i w tym cyklu co zaczełam łykac zaszłam w ciążę, nie wiem czy to zasługa wiesiołka czy akurat tak sie zbiegło, ale ponoć poprawia jakość śluzu płodnego. I poczytaj jak go się bierze bo wiem ze moze wywwołac poronienie we wczesnej ciązy i mozna go łykac tylko do wystąpienia owulacji, potem juz nie, od początku @, Ale mozesz np. od dzisiaj zacząć i łykac do około 14 dnia i odstawić. Powodzenia w tym cyklu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki śliczne loona :) Spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie gwarno się zrobiło dziś ;) loona_84 - ja mam taką cichą nadzieję, że się dowiem co tam we mnie siedzi i może w końcu wtedy się wezme za wybieranie imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 15.10.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..13..|...04.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak tu dzisiaj fajnie było :) Achaja jak tylko się dowiesz czy chłopak czy dziewczynka to od razu daj nam znać :) Ja obstawiam na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ja tez mam ciche przeczucie ze bedzie dziewczynka:P jakos od samego początku jak sie dowiewdziałam ze jestes w ciązy do pomyslałam ze bedzie laska:) Ale masz racje, chłopaki są super i pierwszy chłopak to tez super:) Ja szczerze mówiąc cały czas chcialam dziewczynkę, starałam sie na dziewczynkę, ale jak juz dowiedziałam sie ze chłopak i przyzwyczaiłam sie do tej mysli to teraz nie wyobrażam sobie by było inaczej. Nie zamieniłabym mojego chłopaka na zadnego innego:D A nawet powiem szczerze ze tak sie z niego ciesze ze jak drugi bedzie chłopak to sie wcale nie przejme, jak sie uda dziewczynke to fajnie ale z chłopaka bede sie równie mocno cieszyc:) Mój Kamilek własnie szczerzy bezzebny usmiech z łóżka i patrzy na mnie:) Musze go wziąć na poranną toalete, przewijanie, ubieranie i całuski:) A on wtedy smieje się w głos:D:D Ach cudowne uczucie być mamą:):):) a ciekawe co tam u JANY, nie odzywa się...na lipcówkach tez nie mamy od niej żadnych wieści... Firli i jak zakupiłas wiesiołek??:) Żabcia trzymam kciuki zeby sie wkoncu wszystko ułożyło. Sylvia buziak:* Fretka jak tam u ciebie? Brzuszek juz chyba wielachny co?? A my jestesmy na etapie załatwiania chrzcin i najprawdopodobniej odbędą się 11 października, przyjęcie robimy w domu u rodziców mojego D bo mają dużą chate, na 12 osób, nie chciałam w knajpie bo czułabym sie skrępowana gdybym musiała nakarmić małego a nie byłoby gdzie wywalić cyca:) Na szczęscie z karmieniem nie mam juz najmniejszego problermu i Kamil od dwóch miesięcy jedzie na samym cycu, bez dopajania i dokarmiania, warto było powalczyć, nie było łatwo ale się udało i planuje do połowy listopada go pokarmić samym cyckiem a potem powoli przestawiac na butelke bo w połowie grudnia juz do pracy:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka w pracy też mówi mi, że dziewczynka będzie ;) No i jak rzeczywiście będzie to przecież nie będę robiła tragedi - trzeba będzie się przyzwyczaić do tego różu (fuj !!!) otrzymywanego w przezentach :o Loona - w poowie listopada to też już bedziesz chyba deserki i obaidki też wprowadzać, bo chyba powinno się od 5 miesiąca (tylko nie wiem czy skończonego czy zaczętego :o) Zauważyłam, że mam zaległości w tabelce ;) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 15.10.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..16..|...04.03.2010...|.......... .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak planuje własnie oprócz mleka podawac jakies inne pokarmy, tak od około początku 5 miesiąca. Ponoć na piersi po 6 miesiącach mozna dopiero, ale ja skoncze troche wczesniej karmić więc tak wyjdzie ze jakies deserki mu dam:) Ale dzisiaj dzień, jakis Kamil marudny, nie śpi ale marudzi i jest spiący...chyba wyjde na spacer bo w domu nie zaśnie, ale boje sie ze w połowie drogi zacznie jęczeć i sie rozedrze juz na maxa, ale co tam ide koło domu chociaz pochodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Tak Loona kupiłam wiesiołka i od wczoraj go biorę... Zamieniłam tez zwykłą herbatę na zieloną - też ma podobne właściwości jak wiesiołek... Mam nadzieję, że pomoże... Czytałam nt. jeszcze w necie, potwierdziło się to o czym pisałaś, że wiesołka można brać tylko do owulacji. Napisali też, że jego skutecznośc zależy od organizmu i dla jednego pomoże już po pierwszym cyklu a u innych w 2 lub 3 m-cach... Jak będzie u mnie czas pokaże... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki :) Oby pomogło... Będzie to trzeci cykl starań, więc kto wie... może do trzech razy sztuka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja już po wizycie u gina. Wszystko w porządeczku :D Moje dzieciątko niestety nie dało się podejrzeć, ale co tam. Nie tym to następnym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze wszystko ok A ja włąsnie weszłam zeby sie dowiedziec czy to facecik czy babeczka a tu klops, niesmiała ta Twoja dzidzia. Mój Kamil sie ujawnił dokładnie 2 lutego a był to wtedy 19tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie prostuje:))) moj maz ma nowa prace,za lepsza kase,juupiiiiiiiiiiiiiii:)) moze teraz sie tez uda?kto wie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×