Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

M wlasnie mi laptopika do lozka przyniosl:) jezeli chodzi o objawy to moje pojawiaja sie i znikaja...od 2 dni nie mialam mdlosci,piersi mniej bola niz ostatnio,jedynie od kilku dni najmocniej uwiadacznia sie puchniecie nog i wczoraj ogarniajaca spiaczka:) chodza za mna mysli ze cos jest nie tak...ale skoro temp jest ok i nie krwawie to na bank jest oki:) wiecie,ogolnie to naprawde czuje sie nawet prawie rewelacyjnie:))tylko maz kolo mnie momentami skacze:)) marta,to naprawde leb w leb idziemy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już jestem :P Widzę, że pojawiam się w dobrym momencie :D Dziewczyny gratuluję dwóch kresek, żaba szczególnie Tobie, bo jesteś tu z nami od początku i cały czas miałam nadzieję, że Ci się uda. Wiedziałam, że i na Ciebie przyjdzie czas :) Dbaj teraz o siebie i o maleństwo i koniecznie daj znać po wizycie u lekarza. U mnie jakoś się wszystko układa. Już z półtora miesiąca na L4 siedzę i powoli oraganizuję życie dla naszego maleństwa. Dostałam mnóstwo rzeczy po moim chrzesniaku no i powili biorę się za za pranie i prasowanie, a nie jest to takie proste, bo pozycje siedząca i stojąca nie bardzo mi sprzyjają, ze względu na ból żeber. Samopoczucie ogólnie u mnie nie najgorsze tylko muszę się oszczędzać, bo mam skurcze macicy i w związku z tym biorę No-spę 3 razy po 2 tabletki. Na szczęście szyjka puki co się nie skraca więc mam nadzieję, że maluch wytrzyma jeszcze trochę w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...|... 23..|..7.....|...08.2010 .....|...............|.kuj-pom... LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata achaja82......27.....|..31..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.. .....Śląsk/Szwecja Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25 Fretka, gratuluję rozwiązania. Napisz Nam co u Was i jaki miałaś poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mam czarne mysli dzis to mam...prawie nie bola mnie cycki....tempka spadla na leb i na szyje...jutro ide do lekarza...trzymajcie kciuki,boje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, na pewno wszystko ok. Po co Ty mierzysz tempkę po pozytywnym teście, co ? Trzymam kciukasy i głowa do góry 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia ja tez jutro ide do lekarza, a rano odbieram wyniki bety.nie sadzilam ze uda mi sie jeszcze w tym roku zapisac na wizyte wiec dzis poszlam zrobic bete. Mnie cycki bola strasznie caly czas, brzuch czasem pobolewa a poza tym nic szczegolnego, moze troszke szybciej sie mecze i troche spiaca jestem ale to moze byc przez cisnienie niskie.No to jutro kochana zobaczymy czy czasem terminu porodu na ten sam dzien nie bedziemy mialy:) pisz jak bylo u lekarza, ja tez sie odezwe.buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Odebralam dzis wyniki bety: 1492 , a wiec jest ciaza! Musialam sie upewnic. No i jeszcze dzis lekarz, wiec juz moze nawet zobacze mojego dzidziusia. Boze, nie moge w to uwierzyc! Juz ten cykl spisalam na straty a tu taka niespodzianka! Jestem strasznie szczesliwa. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek ogromne gratulacje dla Marty i Żabci :) Bardzo się cieszę, że się wam w końcu udało :D Fretka Tobie gratuluję rozwiązania no i również czekam na opis porodu :) Achaja oszczędzaj się, oszczędzaj żeby maleństwo urodziło się w swoim terminie. A tak w ogóle to jakie imię wybrałaś dla maleństwa ? Ja siedzę w domku i szukam pracy bo zostałam zwolniona :( No ale cóż trudno się mówi, płakać nie będę bo chociaż lubiłam swoją pracę to szefowi odbiło i przestało już być miło w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek ogromne gratulacje dla Marty i Żabci :) Bardzo się cieszę, że się wam w końcu udało :D Fretka Tobie gratuluję rozwiązania no i również czekam na opis porodu :) Achaja oszczędzaj się, oszczędzaj żeby maleństwo urodziło się w swoim terminie. A tak w ogóle to jakie imię wybrałaś dla maleństwa ? Ja siedzę w domku i szukam pracy bo zostałam zwolniona :( No ale cóż trudno się mówi, płakać nie będę bo chociaż lubiłam swoją pracę to szefowi odbiło i przestało już być miło w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvia :) Przykro mi z powodu Twojej pracy, mam nadzieję, że szybciutko coś znajdziesz. Jak się ma Twoje maleństwo ?? Co do imienia to ostatecznie się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Prawdopodobnie będzie Nataniel lub Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvia ;) Przykro mi z powodu Twojej pracy, mam nadzieję, że szybciutko coś znajdziesz. Jak się ma Twoje maleństwo ?? Co do imienia to ostatecznie się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Prawdopodobnie będzie Nataniel lub Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek ogromne gratulacje dla Marty i Żabci :) Bardzo się cieszę, że się wam w końcu udało :D Fretka Tobie gratuluję rozwiązania no i również czekam na opis porodu :) Achaja oszczędzaj się, oszczędzaj żeby maleństwo urodziło się w swoim terminie. A tak w ogóle to jakie imię wybrałaś dla maleństwa ? Ja siedzę w domku i szukam pracy bo zostałam zwolniona :( No ale cóż trudno się mówi, płakać nie będę bo chociaż lubiłam swoją pracę to szefowi odbiło i przestało już być miło w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvia :) Przykro mi z powodu Twojej pracy, mam nadzieję, że szybciutko coś znajdziesz. Jak się ma Twoje maleństwo ?? Co do imienia to ostatecznie się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Prawdopodobnie będzie Nataniel lub Gabriel żaba - o której masz tą wizytę ? Czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek ogromne gratulacje dla Marty i Żabci :) Bardzo się cieszę, że się wam w końcu udało :D Fretka Tobie gratuluję rozwiązania no i również czekam na opis porodu :) Achaja oszczędzaj się, oszczędzaj żeby maleństwo urodziło się w swoim terminie. A tak w ogóle to jakie imię wybrałaś dla maleństwa ? Ja siedzę w domku i szukam pracy bo zostałam zwolniona :( No ale cóż trudno się mówi, płakać nie będę bo chociaż lubiłam swoją pracę to szefowi odbiło i przestało już być miło w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek ogromne gratulacje dla Marty i Żabci :) Bardzo się cieszę, że się wam w końcu udało :D Fretka Tobie gratuluję rozwiązania no i również czekam na opis porodu :) Achaja oszczędzaj się, oszczędzaj żeby maleństwo urodziło się w swoim terminie. A tak w ogóle to jakie imię wybrałaś dla maleństwa ? Ja siedzę w domku i szukam pracy bo zostałam zwolniona :( No ale cóż trudno się mówi, płakać nie będę bo chociaż lubiłam swoją pracę to szefowi odbiło i przestało już być miło w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvia :) Przykro mi z powodu Twojej pracy, mam nadzieję, że szybciutko coś znajdziesz. Jak się ma Twoje maleństwo ?? Co do imienia to ostatecznie się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Prawdopodobnie będzie Nataniel lub Gabriel żaba - o której masz tą wizytę ? Czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek ogromne gratulacje dla Marty i Żabci :) Bardzo się cieszę, że się wam w końcu udało :D Fretka Tobie gratuluję rozwiązania no i również czekam na opis porodu :) Achaja oszczędzaj się, oszczędzaj żeby maleństwo urodziło się w swoim terminie. A tak w ogóle to jakie imię wybrałaś dla maleństwa ? Ja siedzę w domku i szukam pracy bo zostałam zwolniona :( No ale cóż trudno się mówi, płakać nie będę bo chociaż lubiłam swoją pracę to szefowi odbiło i przestało już być miło w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nooooo kurde w koncu dałas znak życia!!!!! Mój Kamilek ma Gabriel na drugie:) Zabcia bedzie ok, własnie tez sie zastanawiam po co mierzyc temke po pozytywnym tescie... Kurcze jak tam czytam wasze spsy ciązowe to doslownie zazdroszcze :D ale Kamilek na rodzenstwo musi poczekac do 2012 roku :D wiecie, ze ja tez ten cykl w którym zaszłam, był spisany na straty..heheh cos w tym jest chyba. A ja juz 2 dzien w pracy. Sylvia twój szef chyba nie pamieta jaka sumienna byłas i pracowałas az do samego końca, co za idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Achaja. Widzę, że masz te same problemy z wysyłaniem wiadomości co ja :) Myślałam, że w ogóle nie poszło a tutaj nie dość, że poszło to jeszcze kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Achaja. Widzę, że masz te same problemy z wysyłaniem wiadomości co ja :) Myślałam, że w ogóle nie poszło a tutaj nie dość, że poszło to jeszcze kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona no i właśnie teraz żałuje bo mogłam sobie już od dawna siedzieć na wolnym a tak to pracowałam do czwartku a w sobotę urodziłam i w zamian za to tak mi się odwdzięczył :( My chcieliśmy rodzeństwo dla Jasia jak najszybciej ale w obecnej sytuacji jest to trochę nierealne. No co prawda już robiłam test ciążowy bo myślałam, że jestem w ciąży no ale to był fałszywy alarm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona no i właśnie teraz żałuje bo mogłam sobie już od dawna siedzieć na wolnym a tak to pracowałam do czwartku a w sobotę urodziłam i w zamian za to tak mi się odwdzięczył :( My chcieliśmy rodzeństwo dla Jasia jak najszybciej ale w obecnej sytuacji jest to trochę nierealne. No co prawda już robiłam test ciążowy bo myślałam, że jestem w ciąży no ale to był fałszywy alarm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,jaki milo widziec taki tlum na topicu:)) wiec juz opowiadam...wrocilam od lekarza taka sama glupia jak do niego szlam....nawet mi ciazy nie potwierdzil!!!poszlam tydzien wczesniej,bo mi nogi puchly.nic mu nie powiedzialam na temat tempki,bo wiem ze nie wszystcy lekarze na to zwracaja uwage. jedyna rzecza o ktora mnie zapytal bylo czy zrobilam test!!!a no i dostalam skierowanie na usg,na ktore ide 4 stycznia...wrrrrrr!co za patalach,a moja siostra u niego prowadzila ciaze i jest zadowolona.dobrze ze jutro ide prywatnie na usg to bede wiedziala co i jak. a zeby nie bylo wesolo,to tak bolesnie mnie zbadal,ze mam dosyc!nawet nie uzyl zelu do wprowadzenia wziernika...inni lekarze to chociaz wody uzyli do zwilzenia....makabra!!!po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,jaki milo widziec taki tlum na topicu:)) wiec juz opowiadam...wrocilam od lekarza taka sama glupia jak do niego szlam....nawet mi ciazy nie potwierdzil!!!poszlam tydzien wczesniej,bo mi nogi puchly.nic mu nie powiedzialam na temat tempki,bo wiem ze nie wszystcy lekarze na to zwracaja uwage. jedyna rzecza o ktora mnie zapytal bylo czy zrobilam test!!!a no i dostalam skierowanie na usg,na ktore ide 4 stycznia...wrrrrrr!co za patalach,a moja siostra u niego prowadzila ciaze i jest zadowolona.dobrze ze jutro ide prywatnie na usg to bede wiedziala co i jak. a zeby nie bylo wesolo,to tak bolesnie mnie zbadal,ze mam dosyc!nawet nie uzyl zelu do wprowadzenia wziernika...inni lekarze to chociaz wody uzyli do zwilzenia....makabra!!!po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia 86
hejka,jaki milo widziec taki tlum na topicu:)) wiec juz opowiadam...wrocilam od lekarza taka sama glupia jak do niego szlam....nawet mi ciazy nie potwierdzil!!!poszlam tydzien wczesniej,bo mi nogi puchly.nic mu nie powiedzialam na temat tempki,bo wiem ze nie wszystcy lekarze na to zwracaja uwage. jedyna rzecza o ktora mnie zapytal bylo czy zrobilam test!!!a no i dostalam skierowanie na usg,na ktore ide 4 stycznia...wrrrrrr!co za patalach,a moja siostra u niego prowadzila ciaze i jest zadowolona.dobrze ze jutro ide prywatnie na usg to bede wiedziala co i jak. a zeby nie bylo wesolo,to tak bolesnie mnie zbadal,ze mam dosyc!nawet nie uzyl zelu do wprowadzenia wziernika...inni lekarze to chociaz wody uzyli do zwilzenia....makabra!!!po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Napoczataku gratulacje dla nowych brzuchatek :) Cudowny okres przed wami. Zycze wam zeby wszystko bylo wporzadeczku i nie musialyscie sie martwic. Achaja ty tez uwazaj na siebie z tymi skurczami,ja to przeszlam w drugiej ciazy od 18 tygodnia mialam skurcze ale mi sie tez szyjka skaracala,ale pomijajac to ,to tez bralam nospe tak jak ty...Ale pociesze cie ,ze wytrzymalam rowne 40 tygodni a nawet lekarz mi powiedzial ze urodze wczesniej a ty NICI:D maluszek siedzial i siedzial ;) Bedzie dobrze ale badz ostrozna :) A co do mojego porodu,tu myslalam ze pojdzie szybciej... Zaczelo sie nieregularnymi MOCNYMI skurczami z 7 na 8 grudnia w nocy,caly 8 grudzien przechodzialam ze skurczami o najdluzszej przerwie pol godziny a tak to tez byly co 5 minut co 15 roznie ... o godzinie 18 , 8 grudna pojechalismy z mezem na porodowke,ale mi powiedzieli ze skurcze sa mocne ale nie regu... rozwarcie tylko na 1,5 cm i glowka jeszcze wysko!!! Bylam zalamana bo juz bylam wykonczona tymi skurczami a baba jedna mnie pocieszyla ze tak moge chodzic jeszcze z dwa dni!!! Cala noc nie spalam ani 5 minut o 4 rano 9 grudnia mialam skurcze co 5,6 minut o 8 rano zawiezlismy dzieci do szkoly i przedszkola i pojechalismy na porodowke jak mialam skurcze co 3,4 minuty!!! No i urodzilam Niklasa o 10.53. Sam porod byl OK.Przede wszystkim rodzilam na boku,bylo duzo latwiej przec a przez ten czas co bylam w szpitalu mialam na skurczach GAZ ROZWESELAJACY dziewczyny super sprawa!!! Skrucone skurcze i mniej bolące!!! Tutaj ten gaz jest standardem przy porodach od zawsze!!! Jak powiedzialam znajomej ktora tu mieszka cale zycie , ze w PL tego nie ma... :O stwierdzila ze to jest niemozliwe ale to juz pomijam ten fakt. P porodzie dostalismy z mezem takie uroczyste sniadanie z sokuem w kieliszkach na wino ;) no i po 3 godzinach pojechalam na oddzial.Z opieki w szpitali jestem suer zadowolona :) Ale sie wam naklikalam;) Mam nadzieje ze kafe dzis juz tak nie szaleje i nie wklei ego 15 razy :D Dziewczyny i nie moge zapomniec Wam zyczyc WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZACYM ROKU!!! Duzo zdrowka ,pomyslnosci radosci no i slicznych rozowych,zdrowych kruszynek!!! Fretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super ze wszystko tak milo sie potoczylo:)) az mi sie lezka w oku zakrecila:) ja jeszcze dumam jakiego lekarza wybrac,ten wczorajszy mnie zniechecil,wiem czy chce prywatnie w kieszen pakowac co miesiac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No fretka widzę, że nie było aż tak źle :) Fajnie, że maluszek jest już z wami. Zabcia ja chodziłam całą ciąże prywatnie do lekarza i powiem ci, że to duży koszt bo nie dość, że płacisz za wizytę to jeszcze musisz płacić za badania a ich jest dużo i to co miesiąc, więc musisz sobie to też wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×