Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Biedactwo,mam nadziejeze mu sie szybko polepszy.Kochana,niestety tak to juz jest jak mama pracuje...badz dzielna,wszystko bedzie oki,chlopaki dadza sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kło d zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląsk ie. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Warsz awa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ______________________________________________________ zabcia86...|... 24..|..37....|14/21.08.2010|dziewczynka|kuj-pom marta84....I....25....I..14.....I27.08.2010......I....... ..Iwlkp NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś.... . ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I........ . ..I..opolskie.... I..syn 2lata Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.. .....Śląsk/Szwecja achaja82......07.02.2010......2280/46cm..../Gabriel.| ..Trójmiasto..|...... Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25 loona-jak tam mlody sie czuje?szybko doszedl do siebie? ja juz robie 37 TC...zero oznak porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba, kurka lada dzień i będziesz rodzic!!!!!! ale extra :) W sumie masz jeszcze czas, ze 2 tyg i ciąża będzie donoszona :) Kamil miał jednak trzydniówke i antybiotyk okazał sie zbędny, niepotrzebnie go brał, ale na szczęscie juz zdrowy, zaczał własnie stawiac pierwsze kroczki :) Kochany jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie tak szybko urodze...dzis bylam u gina,wszystko pozamykane,mala jeszcze nie wstawila sie i balotuje,jak to lekarz okreslil.zwolnienie dostalam do 27sierpnia jak do tego czasu nie urodze to mam sie stawic do szpitala.a mala wazyla w sobote 3200 a dzis,na innym sprzecie 3400 wiec srednia nam wychodzi 3300. wiesz ze twoj synus bedzie lamal serca dziewczynkom w przedszkolu...jest boski,te jego oczeta...a fryzurka to juz w ogole mnie powala.taki slodziak maly.to teraz matka pilnuj go,bo poleci ci na panny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj kochana,wali sie normalnie,mam isc do szpitala,bo wczoraj na ktg wyszlo troszke za duze tetno malej ale nie jakos tragicznie,dzis bylam z tym u gina i dal skierowanie,a ze strasznie boje sie szpitali i bezczynnego lezenia,pojechalismy dzis na oddzial,ale nie zdecydowalam sie zostac,walnelismy ktg,ktore dzis bylo bardzo dobre,jutro rano znowu jade,jak ktg znowu bedzie oki,to nie zostaje na oddziale.Dlatego trzymaj kciuki i wszystko co mozesz,bo panicznie sie obawiam i o mala,a najbardziej o samo lezenie,bo nawet po porodzie chyba bede od razu do domu biegla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas poleciał co? niedawno robiłas test :D a tu juz poród sie zbliza :) Ja pamiętam jak testowałam a tu Kamilek juz prawie 14 miesięcy ma :) Jutro wyjezdzamy nad morze więc pewnie się przez ten czas rozpakujesz :) Trzymam kciuki i życze jak najmniej bolesnego porodu. I daj szybko znac jak było i jak się ma Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka kurde nie wlazłam juz na kafe...jak tam?? chyba juz po co nie? skoro od 12 nic nie piszesz to moze w szpitalu jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia wielkie gratulacje, Agatka jest cudowna!!!!Ajjj chciałabym znów takie maleństwo :)))) A jak poród, cc miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasu troszke mam,ale wtedy czytam i szperam,bo mloda od 3 dni ma chyba kolki...wyje calymi dniami po jedzeniu,popoludniami i wieczorem wiecej.nam sie serducho kraje,ze malej nie mozemy ulzyc...zastanawiam sie czy to moze mleko jej nie sluzy,ale do tej pory bylo oki,wiec raczej kolki...juz sie przyzwyczailam do nocnego wstawania,a moja rana po cc jest przeokropna i nie moge jej przezyc...mam szpyre a to juz 3 tygodnie minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia, raną się nie martw, bo ładnie to ona zaczyna wygladac gdzies po około pół roku, ja teraz mam białą cienką kreskę. Moze ogranicz jakies wzdymające potrawy...nie pomoge z kolkami bo mój Kamil nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona,jak my nie zajrzymy,to juz nikt tu do nas nie zajrzy:))jak widzisz mloda rosnie w oczach i robi sie slodziakowa:)juz 7 tygodni skonczyla:) a rana wyglada juz lepiej,o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia mówiłam, że będzie lepiej :) masz racje, dziewczyny juz totalnie zapomniały, bo nie wierzę, że maja tak zajęty dzień żeby choćby na chwilkę nie zajrzeć. Ale....ich sprawa. Ja własnie się zorientowałam ze jutro mijaja dwa laska jak zobaczyłam dwie kreseczki na tescie. Ale tez czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rosne i rosne,latem zima na wiosne....tak agatka rosnie,juz wyrasta mi z ciuszkow na 68.....powolutku zaczynamy nosic 74.....szykujemy sie do zmiany mleka na krowke a i jak bedzie wsio oki to zaczynamy z obiadkami:))a agatka...jak to ktos okreslil sliczna jak aniolek....charakterek jak diabelek:)jest wymagajaca,jak cos nie pasi to ryyyyyyk,ostatnio nie chce nam zasypiac w dzien sama w lozeczku....ale mama walczy by spowrotem chciala:)ogolnie to juz kawal kobity ciekawej swiata....czasem mame na zlom odstawia bo tata lepsiejszy,telewizor jest cooool:)a noszenie na raczkach jeszcze bardziej:)Dzis polozylam ja sobia na brzuchu....kurcze jak zobaczyla moja twarz z tej perspektywy....smiech cala geba no i w glos,ja osliniona i rechoczaca ze smiechu...a mala sie na to jeszcze bardziej smiala:))oj te dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,zapomnialam wylogowac swoj inny nick... a ja rosne i rosne,latem zima na wiosne....tak agatka rosnie,juz wyrasta mi z ciuszkow na 68.....powolutku zaczynamy nosic 74.....szykujemy sie do zmiany mleka na krowke a i jak bedzie wsio oki to zaczynamy z obiadkami a agatka...jak to ktos okreslil sliczna jak aniolek....charakterek jak diabelek jest wymagajaca,jak cos nie pasi to ryyyyyyk,ostatnio nie chce nam zasypiac w dzien sama w lozeczku....ale mama walczy by spowrotem chciala ogolnie to juz kawal kobity ciekawej swiata....czasem mame na zlom odstawia bo tata lepsiejszy,telewizor jest cooool a noszenie na raczkach jeszcze bardziej Dzis polozylam ja sobia na brzuchu....kurcze jak zobaczyla moja twarz z tej perspektywy....smiech cala geba no i w glos,ja osliniona i rechoczaca ze smiechu...a mala sie na to jeszcze bardziej smiala oj te dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zabcia chyba sciągnełas mnie myslami :) ja tu czasem zaglądam ale jak widzę ze nikt nie pisze to sama nic nie pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,ja dlugo nie zagladalam,ale zobaczylam temat jakiejs laski,ktora poszukuje lipcowek 2009 i podala nick loona,to od razu mi sie lampka zapalila:))szkoda ze juz nikt inny oprocz nas nie pamieta o topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć loona :) Myślałam, że już nikt nie pisze na tym temacie. Co u ciebie słychać ? Jak się miewa Kamilek ? Wcześniej byłam pod Sylwia 25 teraz zmieniałam końcówkę. Jaśko rośnie jak na drożdżach, z dnia na dzień gada coraz więcej i coraz więcej chce wiedzieć :) A no i najważniejsze jestem w drugiej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia to gratuluję :) Który tydz jestes ? Kamilek rozwija się super, nawija jak najęty, juz całkiem odpieluchowany, ogólnie zero problemów z nim :) My tez powoli zaczynamy myslec o drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz w 8 tyg i 5 dniu. Masakra jakaś w poniedziałek wyszłam ze szpitala bo ciąża jest zagrożona :( Teraz leżę cały czas w domu bo nie wolno mi chodzić. Jasiu jest cudowny i póki co nie mamy z nim żadnych problemów. Co u innych dziewczyn? Ostatnio szukałam tego forum na który się przeniosłyśmy z kafe ale wyświetliło mi, że już od roku nikt tam nie zaglądał. Czy to prawda czy złą stronę znalazłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×