Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Nicola gratuluje biżniaków! :) Z początku bedzie ci na pewno ciężko ale później bedzie za to łatwiej. Dzieci beda miały siebie nawzajem wiec beda miały cały czas towarzystwo :) Uwielbiam spedzac czas z moją córeczką ale czasem mi sie po prostu nie chce po raz kolejny ubierac lalkę czy budować autko z klocków... Czekam na 20 dzien cyklu na kolejne badania. te które polecałyscie zrobic w 5 dniu cyklu wyszły prawidłowo. Jestem zrezygnowana. pewnie i tak nie mam owu wiec nie wierze ze cokolwiek sie mi uda zanim podejme leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dziś tak pusto ? Dziewczyny jeszcze się weekendują ? Edusia, jak tam ? @ się rozkręciła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, strasznie pusto dzisiaj.... A bym sobie popisała bo jakoś mam luzik w pracy:D pomimo że nie ma mojej wspolpracowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny moja dziwna @ rozkręciła się, ale tylko na tej zasadzie, że tego brunatnego plamienia jest więcej. W zasadzie to nie mam takiego typowego krwawego @ jak zazwyczaj miałam. Zakładam, że to luteina spowodowała takią własnie imitajce okresu, ale i tak sie ciesze, że w dzień slubu nie bede musiała o tym mysleć. Dzis popołudniu bede dzwonic do mojego gina i chyba przesunę ten nasz monitoring cylku na następny, z tego względu, że @ przyszedł wcześniej i 10 dziń cylku wypada mi w niedzielę po ślubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie patrzę na tabelkę i chyba Ty achaja będziesz kolejną szansą na powiekszenie dolnej tabelki, bo z tego co pamiętam Marta sie wycofała do konca roku, żabcia nie wykorzystała właściwych dni na przytulanka a edusi się @ miała rozkręcic.... Ciekawe co to będzie....oby październik okazał sie szczęśliwy. Kurcze bardzo bym chciala, zeby nam wszystkim do końca roku sie udalo.....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na zmiany : STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....... I.....................I warszawa...I... ..26.. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia - no to rzeczywiście lepiej przesunąc ten monitoring, przecież z poprawin nie będziesz leciała do gina :o loona - na mnie nie ma co liczyć, bo dziś 29dc i nie było owulki :( potwierdziły to pomiary temperatury i testy owulacyjne. Muszę iść do gina ale nie mogę się zebrać na odwagę, boję się co mi powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio własnie o tym też myslałam. Z tymi poprawinami to moze by sie jeszcze jakoś udało, ale potem w przyszłym tygodniu mamy juz zarezerwowane miejsca w Zakopanem wiec jakos trudno jest mi zrezygnowac z tego wszystkiego. Doszlismy do wniosku ze taki odpoczynek na maksa lepiej nam zrobi niż ciągłe bieganie po lekarzach. Moze akurat wtedy się coś wykluje :) achaja moim zdaniem lepiej jest sie wybrac do lekarza juz na samym początku starań. Nawet jeśli usłyszysz coś złego, to wcześniej zaczniesz leczenie i szybciej zajdziesz w ciąże. Głwwy do góry dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, a czy to pierwszy cykl w którym wykryłaś brak owulki? Bo jesli tak to myslę że nie masz co sie martwic, bo ponoć dwa cykle bezowulacyjne w roku to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to ja byłam przed staraniami. Cytologia itp zrobione. Niestety to drugi cykl bez owulki pod rząd. W poprzednim cyklu mierzyłam tylko temp i pomyslałam, że może coś źle robie i dlatego nie wykryłam owulki dlatego w tym cyklu stosowałam też testy i moje przypuszczenia się potwierdziły. A do gina chciałam pójść jak już się ten cykl skończy, może się jeszcze doczekam na owulkę, lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię tabelkę żeby nikogo w błąd nie wprowadzać. STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l achaja82..|....???...........???......4.....Trójmiasto..... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....... I.....................I warszawa...I... ..26.. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja warto to sprawdzić u lekarza bo mozesz mieć podniesioną prolaktynę i dlatego nie masz owulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde napewno, ale chce poczekać do @, bo wiem, że jak się zapiszę teraz do lekarza to jak na złość przylezie przed sama wizytą - już raz tak było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja czekam teraz z niecierpliwoscia na @ ,zeby przyszla w terminie,to wtedy za jakies 10 dni i bede wiedziala na czym stoimy.jak na razie temp 36,8 i jakies delikatne plamienie,a raczej podbarwiony sluz,gora 2 dni i pewnie bedzie:) az dziwne ze w tym m-cu czekam na nia z niecierpliwoscia..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale miała wczoraj popołudnie.... Siedze sobie wieczorkiem w domu i dzoni telefon. Podniosłam słuchawkę, a tam szwagier roztrzęsionym głosem sie pyta, czy nie dałabym rady do nich przyjechać bo moja siostra chyba zaczyna rodzić, a powiedziła że do taksówki nie wsiądzie. Dziewczyny mówie Wam dostałam pawera że nawet nie macie pojęcia... Siostra jest w 28 tc, przez pierwsze 4 miesiące prawie cały czas była w szpitalu, a ostatnio lekarz powiedził jej że prawdopodobnie urodzi wcześniej. Z tych nerwór zabrałam tylko torebkę, nawet się nie przebrałam wsiadłam do auta i pędem do nich pojechałam. NIe amam pojęcia ile przepisów ruchu złamałam po drodze, ale jeszcze nigdy w życiu tych 15 km jakie nas dziela nie przejechałam w takim tempie :D Dojechałam na miejsce, siostra siedzi w toalecie wymiotuje jak nie wiem co, szwagier roztrzęsionymi rękami pakuje jej torbę (z tych nerwów to nie zapakowałby jej nawet połowy potrzebnych rzeczy:) ) nio i wio do szpitala. Wiecie co się okazało na miejscu? Lekarz stwierdził że musiała sie czyms zatruć. Wymioty i biegunka spowodowały skurcze macicy i silne twardnienie brzuch, ale że co jak co, ale poród to jeszcze nie jest ;) Dostała jakąs kroplówkę, a potem kazali jej jechać do domu, wypić miętówkę i się przespąć. eh.... tak zwariowanego popołudnia jeszcze nie miałam. PS. A żeby było śmieszniej, to jak siostra dzwoniła do szwagra, żeby szybciej wrócił z pracy to ten sie nie zastanawiał i prosto z budowy w ubraniu roboczym biegiem wracał do domu. Żeby było szybciej to stwierdził ze jak bedzie biegł koło policji to będzie szybciej, tylko ze te matołki jak zobaczyły młodego chłopaka, obcientego prawie na łyso, w ubraniu roboczym, biegnącego co sił w nogach to pomysleli ze to jakiś złodziej i go zatrzymali i zaczeli przeszukiwać. Ten im mówi, że sie spieszy bo żona mu w domu rodzi, a oni że żona ich nie obchodzi a tak czy siak musiał całą zawartośc plecaka pokazać do kontroli i wogóle sie tłumaczyć, z tego co posiada w kiezszeniach... Jak już biedny dobiegł do domu to nie miał na nic siły, a co dopiero o mysleniu co wsadzić do torby rodzącej żonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawe \\_/ :) Achaja jesteś może? bo mam do Ciebie pytanko:) To juz ostatnie pytanie w tej kwestii bo chce rozwiać swoje wątpliwości a wiem ze ty sie na tym dobrze znasz:) Dzisiaj mialam 3 dzień z rzędu wyzszą temp (dzis 36,66) Chciałam spytać w którym dniu występuje ta owulacja, w ostatni dzień niskich temperatur, czy wczesniej (bo juz wiem ze nie w pierwszy dzień podwyższonej) Teraz juz wiem dlaczego test owulacyjny był negatywny (robiłam go albo w dzień owulki albo po i dlatego tak wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Edusia Heheheheheheh no to rzeczywiście miałaś popołudnie pelne wrażeń:) Na szczęscie z siostrą wszystko ok:) Ja za to całe popoludnie się nudzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) lol, Edusia, niezła historia, jak widać rozpoznanie porodu nie zawsze bywa łatwe. loona - skok temperatury jest PO przebytej owulacji, nie da się jednoznacznie określić kiedy była owulka na podstawie temp. Wiadomo tylko, że była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przemyśleniu i odczytaniu ;) temperatura podnosi się w dzień owulacji co My możemy zaopserwować w pomiarach dzień pózniej. Czyli jajeczkowanie jest w dzień poprzedzający skok temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki Achaja:D:D:D No to teraz jestesm juz "obcykana" w tym temacie:) Tylko zastanawiam się dlaczego test owulacyjny zrobiony 1 dzień przed wyliczonym dniem na podst. temp. nie pokazał zbliżającej sie owulki. Tzn były 2 krechy ale ta która powinna byc ciemniejsza byla lekko jaśniejsza...cieżko interpretować te testy, wolalabym takie jak ciążowe- 2 kreski jest , 1 krecha nie ma. A nie domyslać się czy ciemnijesza czy jasniejsza.... A co do tych porodów, heheh ciekawa jestem jak to my będziemy rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki tej akcji z siostra widziałam sie z moim ginem :) (jakieś pół godzinki przed telefonem szwagra z nim rozmawiałam, więc strasznie się śmiał jak mnie zobaczył na izbie przyjęć w szpitalu :) ) Tak czy siak to namawiał mnie na ten monitoring cyklu już teraz, bo doszedł do wniosku że szczególnie zależy mu zeby zobaczyć jak wygląda owulka z tego mojego chorego jajnika, a jeśli nie zdecyduje sei już teraz to bedziemy czekać 2 miesiące.... Ostatecznie to powiedział, żebyśmy sie zastanowili i dali mu znać czy dam rade podejsc na USG w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, loona, nie wiem czemu tak wyszło, może nie stosowałaś się do instrukcji i za dużo piłaś przed zrobieniem testu lub zrobiłaś z pierwszego porannego moczu ? A tak na marginesie to trafiliście ze starankami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia- ja bym sie chyba zdecydowala na ten monitoring, bo Zakopane mozna odłozyc np. na tydz poźniej o ile jest taka mozliwośc. A jeśli nie ma to bym pojechała- dwa miesiące szybko zlecą. Achaja- testy robiłam po południu, ale w pracy pije zawsze dwie kawy więc może to wpłyneło na negatywny wynik, sama nie wiem. A skoro owulka była w ostatni dzień niższej temp. to wychodzi na 19 d.c. (troche późno jak na moje 29 dniowe cykle) a staranka były tylko raz dwa dni przed w 17 d.c. po 5 dniowej przerwie od przytulanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co do mojego wczorajszego popoludnia to byla masakra, wkoncu przywiezli mi pralke po 3 tygodniach naprawy, nie chcecie wiedziec ile razy pranie lecialo,na 3 suszarkach nie ma juz ani grama miejsca a teraz bedzie to trzeba wszystko wyprasowac a jeszcze kilka pran przede mna(ani nie chce myslec co by to bylo jakbym w trakcie naprawy nie podrzucala czasem jakiegos pranka do siostry czy tesciowej,chyba juz bysmy rzadnej bielizny nawet czystej nie mieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×