Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość Syvia25
No co się tak dobijasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syvia25
A tak nawiasem mówiąc to strasznie tu pusto dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestes cały czas ale jak nic nie piszecie to siedze cicho:P Takiego mam lenia dzisiaj że masakra :o dosłownie siedze i oczy mi sie zamykaja, nie mam siły ręką ruszyć:P Postanowiłam nic nie robić, fakturki moga poczekac do poniedziałku. Jeszcze sobie zamówiliśmy pizze, byłam tak głodna że oczami zjadłam dwa kawałki a skończyło sie na jednym i teraz siedze zmulna i obzarta hehehe. Także dzisiaj dzien słodkiego lenistwa w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona a ja właśnie pałaszuje torcik orzechowy normalnie pychotka. A co do lenistwa to pociesz się faktem że jest już piątek i za niedługo kończysz pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pizzy powyżej dziurek w nosie. Praktycznie co tydzień jem jakąś pizze i już mi bokiem zaczyna wychodzić. Ja to bym zjadła jakąś dobrą rybkę z frytkami i surówką z marchewki na słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak bardzo ja bym poszła...a tu jeszcze 2,5 godz. Na szczęscie dzisiaj piąte :D ale nie wiem jak tu wysiedziec z nosem w monitorze tyle czasu.... Jeszcze na 18 muszę iść do fryzjera a też baardzo mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znów sie rozpisałam i błąd strony :///// ja juz też poszłabym do domu a tu jeszcze 2.5 godz trzeba siedzieć, ale na szczęscie juz piątek. Na 18 mam fryzjera ale tez mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO SIE WITAM CHOC JUZ PO POLOWIE DNIA ;) JA JUZ ZYJE JUTREM,ROBOTA SOBIE CZEKA DO PONIEDZIALKU ;) WLASNIE WCIAGNELAM DUZY JOGURCIK Z ROGALICZKIEM I ZNOW MAM WYZUTY BO MIAALM W PRACY NIE JESC ZEBY TROCHE BRZUCHO ZGUBIC ALE SIE NIE DA BO CIAGLE SSA W BRZUCHOLU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA DO FRYZJERA NIE PRZEPADAM BO 4 BITE GODZ MUSZE SIEDZIEC ZANIM MI PASEMKA ZROBIA,TROCHE WLOSKI WYCIENIUJA I WYPROSTUJA NA KONIEC,CALY DZIEN GDZIES MI WTEDY UCIEKA,WOLNE Z PRACY TRZEBA ZALATWIAC I OGLADAC TE GLUPIE GAZETY BO NUDNO JAK SIE CZEKA AZ SIE UTLENIA TE MOJE WLOSISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJBARDZIEJ LUBIALAM TAKI UKLAD JAK BYL NA STUDIACH ZE WSPOLOKATORKA MIALA KOLEZANKE FRYZJERKE KTORA Z CALYM MAJDANEM DO NAS PRZYCHODZILA I ROBILA GLOWY KILKU KOLEZANKOM NARAZ,ALE WTEDY FAJNIE BYLO,KAWKI CIASTECZKA I PLOTY PRZEZ PARE GODZIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w pracy jestem ciągle głodna, a w domu moge nie jeść :) Dzisiaj po pracy czeka mnie trochę pracy, bo jutro parapetówka, a ja posprzatać muszę i jakies sałatki już dziś zrobię co by jutro nie mieć za dużo roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYJEZDZAMY Z MEZULEM DO ZNAJOMYCH KTORYCH BARDZO LUBIMY POD WROCLAW NA IMPREZKE,JUZ SIE CIESZE BO SIE NIGDY NAGADAC NIE MOZEMY I WSZYSTKIE IMPREZY DO 4-5 TRWAJA I NIKOMU SIE SPAC NIE CHCE (CHYBA ZE CHOPY ZA DUZO WYPIJA ;) A JA ZAZWYCZAJ Z TAKICH JESTEM ZE NA INNYCH NUDNAWYCH IMPREZACH TO O 24 ODPLYWAM JUZ POMALU NA KRZESLE,ALE U NICH TAK JAKOS ZAWSZE FAJOWO JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za fryzjerami, zawsze ciężko mi się wybrać i nudno mi tam potem i boje się co wyjdzie - nie lubie fryzjerów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajny weekend Ci się zapowiada. Ja też od jakiegoś czasu nie mogę wytrzymać długo na imprezie albo u znajomych, ale smieje się że to starość się nazywa i że za niedługo z kurami zaczne chodzić spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide do fryzjera tylko podciąć końce bo zapuszczam włosy i troche je pocieniować. Pasemka robilam 2 miesiące temu ale takie mało widoczne b ogolnie jestem przeciwniczką farbowania wlósów:P przez całą średnia szkołe farbowałam na czarny, potem mi przeszło i od 5 lat miałam naturalne, ale jakoś mnie naszło niedawno i zrobiłam te pasemka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie, w tej chwili pocieniowane. rosna sobie jak chcą, a jak mnie wkurzają to związuje i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ja mam to samo, jak mnie denerwują to kitka i opaska na głowę:P Teraz mam włosy do paska od stanika ale zapuszczam tak do polowy pleców. Ale myślę ze w długich jest wygodniej, bo jak miałam krótkie to zawsze gdzies mi do oczu leciały, a długie mozna spiąc i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swojej głowie miałam już chyba wszystkie kolory tęczy: blond, miedź, burgund, mahoń a nawet czarne. Ale pod koniec drugiego roku studiów zgoliłam się na 0,3cm (fajnie wyglądałam:)) i od tego czasu mam już naturalne - kolor taki sobie, ale przynajmniej naturalny i nic z nim nie trzeba robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×