Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześć dziewczyny Zabcia ja mysle że ten pomysła ze szpitalem nie jest zły. Porobisz konkretne badania a poza tym nie bedziesz musiałą za nie płacić. Kurcze dziewczyny ja wczoraj nie dodzwoniłam sie do mojego gina :( Wczoraj miałam uwówiona wizytę u fryzjera (robiłam sobie fryzurę próbną), jak juz wyszłam wypiękniona to od razu dzwoniłam do niego, ale raz mi recepcjonista powiedziała ze wyszedł z pacjętką na USG do innego gabinetu i zebym dzwoniła za chwilkę. Jak jeszcze raz zadzwoniła to już go nie złapałam bo ponoć skończył przyjmować i ta jędza zapomniałą mu powiedziec że bede dzwonic :( Gościu przyjnuje też dzisiaj popołudniu to bede je tak długo meczyć aż wreszcie któraś mnie z nim połączy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też nie lubię szpitali, ale jak trzeba to trzeba, jakoś dasz radę i przynajmniej będziesz wiedziała w czym jest problem. edusia - dziś to już musisz do bólu próbować, aż się uda. A jak tam fryzura próbna ? Udana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A u mnie do bani, chyba ten cykl pojdzie na marne:(:(:(:( Zaczym zdąrzylam wczoraj wyjśc z łazienki to mój baaaardzo zmęczony juz chrapał....jak kamień, nawet nie mogłam go dobudzić, jak coś mówiłam to zero kontaktu....Fuck, jak mnie to wkurza...to ja tu wyliczam, codziennie mierze to pieprzoną temp. a kiedy sa te dni to on nie ma ochoty i wiecznie zmęczony kładzie się do łóżka i od razu zasypia....chyba mnie cos trafi. Wczoraj to aż mi sie płakac chcialo...a on niczego nie świadomy słodko sobie spal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Zrobiłam dzisiaj test i tak jak byłam przekonana na 99% wyszedł negatywny, ale spoko nie załamuje się. Trochę to po mnie dzisiaj spłynęło i za bardzo się tym nie przejęłam a to dla tego że mam okropny okres w pracy i teraz nie mam czasu myśleć o dzidziusiu. Oczywiście, że bardzo chciałam zobaczyć dwie grube krechy no ale trudno, powiedziałam sobie że pewnie jeszcze nie czas. Zabcia co do położenia się w szpitalu to jestem jak najbardziej za. Porobią ci wszystkie badania na miejscu i przynajmniej nie będziesz musiała biegać od lekarza do labolatorium i z powrotem . Edusia ma racje mówiąc, że to nie taki zły pomysł jakby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to nie wszystko stracone :) Nie było jeszcze owulki więc dzisiaj swojego mena dorwij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja postaram się:) Myslisz że po tej temp mozna stwierdzić, że nie było? Bo od wczoraj kłuje mnie podbrzusze wiec myslałam że to może byc owulka, ale sluzu plodnego jak nie było tak nie ma...a niby miał być lepszy po wiesiołku, no byc może rzeczywiście jeszcze nie było tej owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Staraczki i przyszłę Mamuśki! U mnie nic ciekawego się nie dzieje. Już mi się nie chce myśleć o staraniach, już mam tak dość tego wszystkiego. Będzie co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzura sie udała:) Z resztą... na zdjęciach z dzieciństwa mam same loczki na głowie, więc od dziecka mam bardzo poddatne na wszelkie zbiegi kosmetyczne włosy, więc myslę, że i tym razem do kręcenia sie ich nie będe musiała specjalnie zachęcać :) sylvia szkoda, że sie nie udało, ale może własnie teraz przyjdzie ten czas. Z regóły jak się człowiek na coś nie nastawia i sobie troszkę idpuści to wtedy \"samo\" się dzieje :D loona wiem, że bardzo CI zależy, ale moim zdaniem nic na siłe. Jak bedziesz bardzo przyciskać partnera to kiedyś możesz usłyszeć, że bardziej Ci zależy na dziecku niż na partnerze... Moze to tylko taki trudny okres w pracy i jeszcze wszystko sie wam poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona ja myslę, że skoro nie było skoku tempki i nie masz śluzu płodnego to owulki raczej nie miałaś, nawet jeśli pobolewał Cię jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny loona u nas podobnie w tym tygodniu podobno plodne a my codzinnie oboje padamy na pysk (wczoraj np trzeba bylo przerzucic 2 tony wę dla bo przywiezli i wez tu miej po tym ochote na inne gimnastyki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia fajnie masz z tymi włosami. Ja jescze nie miałam próbnej fryzury i pewnie miec nie bede... Szkoda mi czasu. Ale bedzie ciężko z moimi wlosami bo mam typ włosow nieukładających sie i prostych jak druty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam proste druty alle jak znajdziesz dobrego fryzjera to ci fajna fryzurke i z prostych wyczesze, mi sie moja fryzura slubna do dzis podoba mimo ze juz 3 lata minely i lubie nasze zdjecia slubne ogladac a wlosy byly czesane proste bo zawsze jak wczesniej probowalam na jakies imprrezy cos na sile krecic to wygladalam jak \"zydek\" z loczkami jakos mi poprostu nie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
cześć dziewczyny ja znów tu tak póżno Byłam wczoraj u pani ginekolog aby potwierdzidż ciąże i jest i sama nie moge w to uwierzyć bo na usg było wyrażnie widać dwa pęcherzyki czyli bliżniaki JESTEM W TOTALNYM SZOKU ciąża wygląda na 4-5 tydzień i z moich wyliczeń też a beta wyszła tak jak na 6 tc i dzwoniłam dziś do pani gin i jej mówiłam jak wyszła beta i potwierdziła że jednak bliżniaki bo beta między 4-5 tc wynosi 96-750 a wynik mam 1331 mąż jest w szkou aż mu mowe odjeło oby wszystko było w porządku bo teraz zaczłam się bać jutro ide jeszcze raz na bete i powinno przy bliżniakach bardzo wzrosnąć sama jestem bardzo ciekawa dziewczynki trzymię za was kciuki i posyłam podwójne fluidki :):):):):):):):):):):):):):):) jak będe jeszcze coś wiedzieć to dam znać tulipanku a jak ty się czujesz dominikap a jak tam twoje samopoczucie i cała reszta dziewczyn trzymię za was kciuki aby i wam staranka poszły szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola no to podwójne gratulacje!!!!! Ty to masz szczęscie.:D:D:D:D:D:D:D:D Ja mam pytanie do dziewczyn stosujących testy owulacyjne. dzisiaj sobie kupilam i zrobilam ale nie wiem czy nie za pozno w tym cyklu. Tak jest napisane ze wynik pozytywny jest około 24-36 godz przed owulką. A co w przypadku gdy zrobi sie test w dzien owulacji? Jaki wynik wyjdzie? Pozytywny czy negatywny już, bo za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
ale ja nie wiem czy dam rade bo przy maksie miałam depresje i boję sie że teraz tym bardziej się powtóży a tak wogóle to było moje największe marzenie ale strach mam ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Popłakałam się z radości zobaczyłam dziś 2 kreseczki na teście.Ta druga taka słaba ale jest :) Tak bardzo się cieszę w następnym tyg powtórzę test i trzeba bedzie umówić się do ginekologa. Przesyłam wam mega fluidki ciążowe trzeba bardzo mocno wierzyć że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana moje gratulacje :) I znowu się nam tabelka na dole zapełni. Nikola to rewelacyjnie tak mieć dwójkę naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę bo rano robiłam test i wyszedł negatywny a po południu dostałam @. Diana czyń honory i wpisz się w dolną tabelkę:) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Dianak.....I..4.10.......7.10......12?....warszawa...... ..26.. marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|........|....................|górny śląsk |Maks 5l. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ale taelka się zapelnia w szybkim tempie:):):) Diana wielkie gratulacje!!!! Oczywiście łapie fluidki ciążowe!!!!! To wielkie szczęscie:):):) Ciekawe kiedy mi przyjdzie sie tak cieszyć.... Wczoraj udało mi sie namówić mojego mena na...:P Ale zastanawiam się czy już nie za późno bo byl 17 dc No to już cztery kobitki będa w dolnej części:D w tym jedna podwójna:D:D:D:D:D:D Dziewczynki życzę Wam zdrowych i ślicznych dzidziusiów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dziewczyny :) Tyle dobrych wiadomości z rana wyczytałam, że mi się morda cieszy :D nikola - bliźniaki ! SUPER ! :D Mam nadzieje, że za bardzo Cię to nie przerażą ... Diana - ogromne gratulacje 🌼🌼🌼🌼🌼 Kurcze, jak miło sie u nas zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - tak się zastanawiam jak to jest z tymi testami i nie wiem. Napewno dają wynik pozytywny przed owulką ale czy w trakcie też to nie jestem pewna. poszperam w necie w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Achaja No wlasnie ja się tak zastanawiam też nad tym, czy w trakcie lub po daje wynik negatywny. Też poszperam na necie bo akurat mam chwilkę. A musze z niej korzystać, bo moja wspolpracowniczka pojechala do Anglii na szkolenie z angielskiego z firmy i wróci dopiero za tydzień, więc bede miala podwojne obowiązki przez ten czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Moje Kochane GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! nikola więc teraz czeka Cię podwójne szczęście :) dziewczyny dodzwoniłam się wreszcie wczoraj do mojego gina. I oto co mi powiedział: wyniki badań mam jak najbardziej dobre (co go troche zasmuciło, bo teraz bedziemy musieli szukać dalej przyczyn tych moich długich cykli). Stewierdził, że skoro staramy się o dzidziusia to najlepszym rozwiązaniem (choć przyznał ze kosztownym) bedzie monitoring cyklu. Mam zrobić 3 USG w 10, 12-14, 14-16 dniu cylku. Tak mnie zaskoczył tym stwierdzeniem że zupełnie zapomniałam o tym, że wszystkie dni cylku wypadną mi w tygoniu tuż po moim ślubie, a my mieliśmy już plany na ten czas. Teraz zupełnie nie wiem co mam zrobić... czy zrezygnować z wyjazdu czy przełożyć ten monitoring na następny miesiąć... Tak czy siak muszę czekać na @. Pytałam wczoraj gina o to czy mogłabym brać tą luteine troche dłużej, tak, żeby prawdopodobieństwo że @ przyjdzie w dzień ślubu było mniejsze, i powiedział że kategorycznie NIE, bo wtedy zupełnie organizm nie bedzie wiedział co jest grane i wszystko sie poprzestawia, a przecież nie o to nam chodzi. Powiedział, że jeśli faktycznie @ przyjdzie w sobotę, to mam do niego przedzwonić (dał mi nr na kom.)i wtedy albo sam mi da jakiś zastrzyk rozkurczowy, albo przedzoni do któregoś kolegi ze szpitala. Mówił też że zazwyczaj @ po luteinie jest skompy i niej bolesny, wiec mam sie niczym nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam pytanie do Was. Czy może któraś z Was brała Luteinę? bo wczoraj miałam jakies takie dziwne brunatne plamienie. Nie żeby to bylo krwawienie, bo zdecydowanie wkładka mi wystarczyła, ale ten mó śluz był taki brunatny a nie biały jak do tej pory. Wczoraj zapomniałam sie o to zapytać gina :( No i w nocy obudził mnie ból, taki jak na @, ale krwawienia nie mam... nie wiem dlaczego tak mi się dzieje, czy po luteinie może się tak dziać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×