Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

czesc dziewczyny:) widze ze rozmawaiłytście o badaniach i poweim wam ze ja załuje ze nie zroiblam ich wczesniej gdybym jeszcze czekała to nic by znowu z tego nei było tylko stres co miesiąc tak to wiem ze mam wysoka prolaktyne i juz ją lecze biorąc tabletki zawsze mozna poweidziec lekarzowi ze staracie sie juz np 6 miesiecy i nic i ze macie długie nieregularne cykle- to juz o czyms swiadczy ja poweidzialam ze staram sie juz 9 miesiac :-) troche sobie dołożyłam i od razu dostalam skierowanie na badanie a przedewszytkim USG z celu sprawdzenie czy jest owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, ja też sobie dokładałam. Móiwłam, że staram się od marca zamiast od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy tez duzo od lekarza ja zmienilam i chyba na dobre mi to wyszło od razu dał skierowanie na badania jak zobaczył wynik- niby nie az tak duzo przekroczony ale od razu dał tabletki oby pomogły szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dostalam kolejne badania- testosteron, jutro ide zrobic i w czwartek z wynikem do gina ale cos czuje ze bedzie wysoki- mam pełno pryszczy na twarzy i juz kiedys mialam tak z powodu wysokiego testosteronu mam nadizeje ze tez dostane cos na obnizenie i te wstretne pryszcze znikna bo juz sie zaczyna załamywac powoli bo strasznie wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dostalam kolejne badania- testosteron, jutro ide zrobic i w czwartek z wynikem do gina ale cos czuje ze bedzie wysoki- mam pełno pryszczy na twarzy i juz kiedys mialam tak z powodu wysokiego testosteronu mam nadizeje ze tez dostane cos na obnizenie i te wstretne pryszcze znikna bo juz sie zaczyna załamywac powoli bo strasznie wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie robiłam testosteronu a właśnie mam od 3 miesiecy takie syfy, największe w drugiej połowie cyklu i na brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wczesniej leczyłam DIANE 35 i pomogło ale jak odstawilam to po pół roku znowu wracało teraz jest coraz gorzej z tygodnia na tydien wiecej i nei moge sie pozbyc ptakowa a mialas prolaktyne badana? ponoc od tego tez sza pryszcze skoro masz dlugie nieregularne cykle to mzoe prolaktyna wysoka mi na usg wyszło ze nei mam owulacji a co miesiac czułam bol jajeczkowania wiec albo wtedy akurat było za wczesniej i usg nei wykazało ale nie mialam od dawna a ból nie był od jajeczkowania weic to ze sie czuje bol jajnikow to nei znaczy ze jest jajeczkowanie dziewczyny dobrze wam radze zrobcie badania bo nei ma na co czekac dłuzej gdybym ja teraz nie poszła to był kolejne mieisace sie starala i tak by nie wyszlo bo mam złe wyniki i bez tablek nici z dzidzi by były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę :) Ale z drugiej strony nie można zakłądać od razu, że coś jest nie tak. 2-3 cykle starań to jeszcze nie tragedia, chodziaż widok jednej kreski na teście załamuje z lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to w porządku to ciekawe co jest przyczyna..... no testosteron jak jest wysoki to tez sa problemy w zajsciu to mozesz sobie zrobic bez skierowania z tym ze wtedy kosztuje ok 20zł jelsi pogorszyla ci sie cera to moze to jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek, ja kiedys byłam u lekarza, zrobił mi USG i powiedział, że nie mam owulacji. NIe powiedział , że może za parę dni sprawdzimy czy coć, poprostu nie mam owulacji i już. POszłam do innego lekarza, który kazał mi co drugi dzien przychodzić. Owulacja jest, tylko kilka dni później. A ja się wtedy naprawdę załamałam, bo pomyśłałam, że jak nie mam nawet owulacji, to długa droga przede mną. I cholera zapłaciłam za tą beznadziejną wizytę z USG 130 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba nie ma znaczenia robilam juz 4 razy i nigdy mi nie mowili ze to ma byc jakis konkrenty dzien cyklu teraz lekarz tez nic nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robione USG w 14 dc i tez nie było owulacji ale lekarz od razu poweidzial ze ja mam dlugie cykle weic moze jeszce za wczas na owulacje i od nowego cyklu mam chodzic na monitoring wiec zobaczymy jak to jest ale tez sie załamałam pociesza mnei tylko mysl ze rzeczywiscie to mogło byc za wczas bo u mnie ok 20dc wystepiowała olulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam nadzieję tylipanku, że się okaże tak jak umnie, że jest ale później. Ja jak mam szczęście to nawet czasem poczuję to ukłucie jak pęchęrzyk pęka i potem na USG widac te strzępki, kóre po nim zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze mam bóle i czułam a w tym miesiącu w 16dc raz lewy raz prawy mocno zakuł i cały tydzien codziennie czułam lekko wiec nie wiem co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam tez luteine ktora pomaga zajsc w ciążę kochane trzymajcie kciuki zeby mi sie udało a ja trzymam za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie nic robic taka piękna pogoda a tu trzeba siedziec w pracy w weekend oczwysice padało a teraz pieknie chętnie bym poszła gdzies nad wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mi sie nie chce robic, to dopiero! Sama jestem znów w robocie a tu stos papierów, nic prawie nie zrobiłam od rana, a muszę, bo ie w przyszłym tyg na urlop. Ale mam lenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nie chce dziś nic robić. Cały czas myśle o tej przeklętej jednej kresce ... Chyba na pocieszenie pójdę dziś do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też baaardzo mocno trzymam za Was kciuki, naprawde :):):):) za tydzień urlop, mam tylko nadzieje że pogoda będzie, czy coś słyszałyście o pogodzie na przeyszły tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem .że 2 cykle to mało,ale my się nie zabezpieczamy od prawie roku i nie uważamy,więc to już o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem .że 2 cykle to mało,ale my się nie zabezpieczamy od prawie roku i nie uważamy,więc to już o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap, ja też idę na urlop. Juz się nie moge doczekać, chociaż wcale sobie nie odpocznę, mam mase spraw do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dodatku moj facet miał pewien epizod i istnieje podejrzenie,że to u niego może być coś nie tak:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×