Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ achaja82.......|......09.08......|.....????????......|.. ... .....2........ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| .......-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|.......-1......... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.................|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . ....... Wychodzi na to, że rozpoczniesz starania tak jak Edusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi sięwydaje że jednak dostaniesz okres bo ja też tak zawsze mam najpierw lekko różowo lub brązowo a na drugi dzięń się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, przez 1,5 roku stosowania tabletek zapomniało się już jak zachowuje się organizm bez nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola - skoro test i tak był negatywny to niech już @ przychodzi to będę mogła starać się od nowa :) Najgorsze jest to czekanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja niestety znam ja bym już najchentniej zaczeła staranka no ale mąż się obawia no i po tem by ciężko by było ustalić termin porodu ale jak narazie jest dobrze bo w końcu się zgodził na drugie dwa lata go namawiałam to teraz miesiąc wte czy wewte to juz nie różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ja brałam tabletki ponad 3 lata i teraz odstawiłam. To mój pierwszy miesiąc bez tabsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam hormony prawie pięc lat i nie mam pojęcia jak moj organizm się zachowa chociaż powiem ci że w sobote to miałam takie bóle brzucha choćby już miała przyjśc nie wiem może to nerwy bo jak dotąt to jej nie ma czekam do 31 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny :) Widzę, ze po tej wczorajszej przerwie topilk ładnie się rozkręca :) No i tabelka ładnie nam się rozbudowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Spadam w dolną część tabelki :( Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ achaja82........|......14.09......|......15.09......|.........3........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| ........-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|........-1.... ..... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.................|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony to dobra wiadomość. Przynajmniej wiesz, że cykle zaczynają Ci się regulować. im krócej tym mniej czasu do następnych staranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem... @ za 2 dni.... Wiecie, ja w tym cyklu juz nie biore tabletek i zabezpieczalismy sie tylko gumkami. Ciekawe czy gumki są skuteczne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny dzięki za wpisanie to tabelki achaja bzrdzo bzrdzo mi przykro trzymamkciuki za następny miesiąc mam nadzieję że będzie szczęśliwsz dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×