Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

JANA - pewnie, że są skuteczne, w końcu wiele osób zabezpiecza się w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wiedziałam że czekanie jest takie dołujące już chciałabym mieć staranka za sobą a wy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocola - ostatnio o niczym innym nie myśle tylko o tym żeby mieć to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej że kloeżanka zaliczyła wpadke a dziecko ma w tym samym wieku co ja aż jaj zazdroszcze tej wpadki że mnie to nie spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nigdy nie miałam takiego szczęścia ...niestety zawsze musze się stresować..... czy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mam troche nadzieje ze gumki jednak nie sas skuteczne :p Nicola - zaczynamy jak zrobie badania moczu i mąż powie: to ZACZYNAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - widzę, że niedługo powinnaś mieć @, z tego co pamiętam to badania już chyba wszystkie zrobiłaś to może od kolejnego cyklu zaczniecie ? :) Molestuj męża to się zgodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pierwszy cykl. Mój gin uważa ze nie trzeba odczekiwać po odstawieniu.... Męża molestuje od dawna... Ale to musi być jego decyzja. Musi być pewien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też mi nie kazał czekać. Wręcz zachęcał, bo częściej się zdarzają bliźniaki, a ja chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że tak wypytuje ale ja z mężem mam ten sam problem też jestem pierwszy cykl po odstawieniu plastrów i niestety mąz się obawia o bliżniaki i niestety jazda w tym cyklu na gumkach ...a ja ich tak nie lubię jestem umuwiona do gina na 26 sierpień i jestem ciekawa co mi powie czy mam czekać jeszcz kilka cykli czy od razu zacząć a co do męż to w moim przypadku to i tak dobrze że się zgodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sory za zjadanie liter ale nie patrzę na monitor zanim wyśle ....sorki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwszym maleństwem też nie czekałam tylko odrazu zaczełam po odstawieni udało się za trzecim strzałem mam nadzieję że tym razem będzie podobnie lub i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem ile cykli trzeba czekać, żeby ryzyko ciąży mnogiej spadło. Trzeba by się kogoś mądrego zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi się wydaje że bliżniaki to chyba musi być coś w genach bo przeciez strasznie dużo dziewczyn bierze tabsy a po odstawieniu zaraz zaczyna starania i co ...jedno maleństwo chyba na to nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA niestety musze Ci powiedzieć, ze gumki (jeśli się je poprawnie stosuje)są nawet bardzo bezpieczne :( Niestety nas jeszcze nie zawiodły, choć nieraz rozmawialiśmy o tym, że byłoby super gdyby tak własnie się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny czsami mam ochote je przedziurawić tak żeby to wyglądało na wpadke ale znając moje szczęście to i tak nic by to nie pomogło czego oni się tak boją wkońcu mówią tak a jak odstawisz tabsy to i tak każą czekać ja myślę ze nasi faceci to chyba nie mają serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy po odstawieniu tabsów miałyście zmiany nastrojów płaczliwa zaraz szczęśliwa itd bo ja tak mam i nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to raczej była radość i ulga, że w końcu to mogłam odstawić, ale to chyba się zdarza - organizm musi się przyzwyczaić na nowo do zmian hormonalnych podczas cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie cięzko powiedzieć sobie, żeby jeszcze trochę poczekać gdy całym sercem chce się dziecka.... czasami to żałuję że sobie nie "wpadlismy", bo wiem, że przy takich kontrolowanych staraniach to sie napalę, a potem tylko bedzie zawód gdy zobacze tylko jedną kreske na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola ja tak miałam :( normalnie ze skrajności w skrajność :( Przeszło mi to dopiero gdy @ się uregulowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×