Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość dldldldl0000000ddd
No to powodzenia! przepisy sie zmienily a pielegniarki po lm i tak nie dostaja pinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OITiA
Po 20 lipca otrzymam info z NMC na temat rejestracji, poinformuje czy dostałam PIN , jestem absolwentką LM .Dyrektywa weszła w październiku 2013 a kraje unijne maja czas do 2016 wiec i tak czy owak dostanę PIn nie teraz to pózniej .pozdrawiam absolwentki LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OITiAgość
do Iskra Boża! Mam pytanie, czy otrzymałaś PIN mając ukończone tylko LM? Proszę o kontakt na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody16
Czy ktoś aplikować do Cambridge University Hospitals na OIT i mógłby powiedzieć coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursetka
Czy ktoś wie jak to teraz będzie z tym indemnity insurance, gdy poraz pierwszy się rejestruję w NMC? Gdzie wykupić, do jakiej wysokości? Jestem jeszcze w Polsce, na co uważać? Kiedy wyslac do NMC i w jakiej formie? Na stronie NMC jest tylko napisane, że jest to obowiązkowe, a pielęgniarki same powinny wiedzieć jakie potrzebują, więc dla mnie żółtodzioba to żadna informacja. Przysłano mi application pack przed wejściem tego prawa, więc nie ma o tym żadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka193223
Nie musisz mieć insurance dopóki nie pracujesz. Wykupisz, jak zaczniesz pracę. Nic nie musisz wysyłać do NMC. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka93939393
zaczniesz prace wstapisz do zwiazkow zawodowych typu RCN albo Unison, w sklad czlonkowstwa wchodzi ubezpieczenie indemnity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursetka
Kilka dni temu weszło nowe prawo, że w momencie rejestrowania się w NMC należy takie indemnity posiadac, brakuje jednak informacji w jaki sposob mam im to udowodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nursetka, ja nie wiem, skąd takie bzdury wzięłaś? Proszę, jak byk jest napisane na stronie NMC • When applying to join the NMC register or renewing registration, nurses and midwives are required to self declare that they have in place, or will have in place, an appropriate indemnity arrangement when they practise in the UK. -While the arrangement does not need to be individually held by the nurse or midwife... http://www.nmc-uk.org/Registration/Professional-indemnity-arrangements/ To oznacza, że masz zadeklarować przy rejestracji, że posiadasz lub będziesz posiadać takie ubezpieczenie i, że pracodawca może zapewnić je zapewnić, nie trzeba indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie informacje są zawarte na stronie NMC, włącznie z tym, jak udowodnić, że się ma Indemnity Insurance, lub będzie mieć- trzeba zadeklarować. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę nikt nie pracuje pracował dla Sanctuary Care? jaką mają opinię? w czwartek mam ostateczną rozmowę, jest duże prawdopodobieństwo, że dostanę tę pracę. To będzie moja pierwsza praca w UK i ogólnie jako pielęgniarki. Nie chcę zaczynać swojej kariery zawodowej od pomyłki czy czegoś gorszego. Na tym forum była tylko jedna opinia Malfield, zaglądasz tutaj? Nie wiem dlaczego nie mogę wyszukać więcej informacji jak się tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tu poczytaj: http://www.indeed.com/cmp/Sanctuary-Care/reviews Ja Ci tylko powiem tyle, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Wszystko zależy na jaki personel trafisz. Może być firma z kiepską opinią, a personel w danym miejscu fajny, dzięki czemu dom opieki będzie dobrym miejscem pracy. Trudno przewidzieć na co się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedyna strona na którą trafiłam i udało mi się coś wyczytać.. ale o pracy pielęgniarki niewiele.. trudno, przyszłość w rakim razie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki wlasnie dostalam pin i zaczelam pracowac w moim nursig homie na nockach .w moim pierwszym tygodniu pracy w raz z treningiem mialam 60 godzin.wyplata fajna ale tax i insurance tez.czy mozna cos zrobic w kwestii taxu np jakies odliczenia czy cos szkoda jest placic 100£ tygodniowo za nic dla revenue.dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) od kilku dni czekam na formularz rejestracyjny z NMC. Zaczęłam kompletować wszystkie potrzebne dokumenty, tylko zastanawiam się jaka jest kolejność działań...czy najpierw wszystkie dokumenty, które trzeba do potwierdzenia notarialnego, czy do tłumacza, a notariusz potem? ja wiem, że to może banalne pytania, ale gdyby ktoś mógł mi podpowiedzieć będę wdzięczna :) Chciałabym wyjechać z początkiem roku, mam nadzieję, że uda mi się załatwić wszystko do tego czasu...skończyłam licencjat 2008r. więc chyba nie powinno być problemu? jedyne co usłyszałam wczoraj w swoich izbach pielęgniarskich to to, że nie oni nie podpisują żadnych ,,obcych" dokumentów :/ jedyne co mogą dla mnie zrobić to wystawić mi zaświadczenie o niekaralności zawodowej...jakaś masakra....jak w tym kraju ma być dobrze, skoro nawet własne Izby robią wieczne problemy...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno to przerabialm.najpierw tlumaczenie potem potwierdzenie za zgodnosc z orginalem. a izby pielegniarskie podpisza ci aplikacje tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
Witajcie. Ja już nie pamiętam dokładnie jak aplikowałam. Chyba najpierw skompletowałam wszystkie dokumenty. Potem zabrałam się za tłumaczenia i potem wszystkie dokumenty były potwierdzone przez solicitor'a (w moim przypadku). Z izb potrzebny jest tylko jeden dokument-potwierdzający kwalifikacje do wykonywania zawodu w UE i pieczątka z podpisem potwierdzająca good health and character. Moje izby wymagały przetłumaczenia tej strony z aplikacji NMC z angielskiego na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze taki kursy tez kosztuja, ale to nic zważywszy ze taka nauka z pewnością sie nam przyda i przyniesie oczekiwane efekty, nawet kiedy bedziemy poszukiwac nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm1
Ponawiam pytanie, czy któraś z Was pracowała w krajach arabskich? Zależy mi na relacji, opisie wrażeń, nie na jałowych opiniach bazujących na własnym wyobrażeniu o tym rejonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaaaaZ
Wiele z tego co piszecie to prawda, aby zdobyć pracę w UK nie jest łatwo. Mi się udało, pracuję od miesiąca w szpitalu w Birmingham - rekrutacja przeszła sprawnie, wszystko jasno przekazane, asysta na kaźdym etapie w Polsce i Anglii. Rekrutowałam przez firmę LKK, polecam )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa_buzia
AniaaaaZ: To gratuluję! Możesz nam powiedzieć na jakim oddziale pracujesz? Jakie i jak długie miałaś doświadczenie w Polsce? Pracowałaś wcześniej na stanowisku pielęgniarki w UK? Jak Ci się tam w ogóle pracuje? Jaka atmosfera? Zadowolona jesteś? Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba na dzisiejsze czasy jest najlepsze rozwiazanie. Tutaj nie ma sie co zastanawiac tylko uczyc, bo z praca to nie wiadomo jak to jest a angielski zawsze sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_37
Witam. Kobiety powiedzcie jak wyglądają pierwsze dni w Nursing Home, co powinnam mieć a co dostanę od pracodawcy (mundurek, buty...?) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz mieć czarne buty i czarne spodnie. Dopóki nie masz mundurka, to jakąś elegancką bluzkę. Nursing home zazwyczaj zaopatruje personel tylko w tuniki, spodnie i buty sama musisz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kkk321kkk123kkk321
ja ci sie dziwie, iskra, z tobie sie jeszcze chce temu pospolstwu odpowiadac. same wsioczki, zadna jak slusznie zauwazylas nie potrafi dziekuje napisac. a potem sie wsioczki dziwia, ze nikt im nie odpowiada. ja juz dawno mam na to wylane. niech sobie radza. jak kuba bogu tak bog kubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Kuba Bogu tak Bóg kubanczykom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×