Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość Słowo „troglodyta” padło w szerszym kontekście, bo dotyczyło zachowań w internecie a ten jaki jest chyba wszyscy już wiedzą. Kafeteria żadnym pozytywnym wyjątkiem niestety nie jest. Spośród 496 moich postów w tym wątku wydłubałaś jedno i w oparciu o tak zebrany materiał dowodowy podtrzymujesz swoje oskarżenie. Czy Ty naprawdę uważasz, że używanie w każdej sytuacji języka będącego wzorcem pięknej polszczyzny przynosi pożądany skutek? Tak? To spróbuj tak przemówić do żula ,który ma ochotę na twoją torebkę i za chwilę zabierze się do realizacji swojego „szlachetnego” planu.. Jak mawiał klasyk "nie nazywajmy szamba perfumerią" ,bo to jest dopiero obłuda (vide zachowania polityków). Wystarczy, że zmienisz punkt widzenia, a to w jaki sposób postrzegasz wiele spraw ulegnie całkowitemu przewartościowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia pielęgniarka wprywatnym szpitalu aile wpanstwowym? jakie sa różnice. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćośćkość
ma może ktoś materiały piel po ang? czytałem ze tutaj niektóre osoby studiują lub studiowały nursing w uk, ale tego typu tematy znikły dawno, proszę o info ew. maila lub gg jesli jest możliwość,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej dziewczynki:) powiedzcie mi, jakie pytania przeważnie zadają na rozmowach o pracę??podobno pytają o ABUSE i patrzą jak się komunikujesz??czy coś jeszcze?? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody16
Do Mr RGN Odnoszę dziwne wrażenie, że Ciebie opuścił nie tylko Chrystus ale także rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ABUSE majaświra natym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345678
witam czy mozecie podac adresy stron internetowychz akredytowanymi dla nmc kursami do godzin dla zachowania licencji rgn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość354232
chętnie poklikam z kims, kto ma juz pewne doswiadczenie w pracy pielegniarki, jako świeżak, gdyby ktoś był chętny, proszę o gg. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie . Bylam zarejstrowana w nmc ale minal mi czas w jakim powinna podjac prace. Wykreslili mnie z rejestru nmc. Czy moge sie ponownie starac o wpis. Minelo 7 lat . Nie pracowalam w zawodzie ani w anglii ani Polsce . Co mam zrobic ie moge wrocic do polski na ponowne szkolenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nursing home z Sanctuary group? czy warto przyjąć ich ofertę pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnam, ale tym razem nie moge sie powstrzymac. Otoz uzytkownik Agnieszka9876 , wysyla ta tym topiku posty spoza swojego loginu, czyli jako gosc. Zwykle odpowiada w taki sposob w dyskusji odnosnie jej wypowiedzi, a szczegolnie kiedy zawarta jest w nich krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek z uk
Ale żeście się czepiły tej Agnieszki. Ręce opadają. Polacy to jednak dziwny naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosciubogosci
jak ktos swiezakowy co zaczyna prace albo dopiero bedzie zaczynał z ust jako rgn chce poklikac to chętny jestem; fachowo ze tak powiem pogadam. juz pisałem wyzej, ale tu jest grupka która traktuje to forum jak czata a wazne dla wielu osób pytania sa olewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_37
Iskro dziękuję za pamięć, to miłe. Rozmowę mam jutro o 12 polskiego czasu. Jestem przerażona. Zapomniałam zapytać Danę z PCQ kiedy dowiem się czy zostałam przyjęta, może Wy się orientujecie? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj jutro podczas rozmowy. Różnie to jest. Czasem pracodawca odpowiada w tym samym dniu, czasem trzeba czekać. Nawet do 4 tygodni. Zależy od wielu czynników, w tym ilości kandydatów. Powodzenia, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jakieś informację dotyczące Sanctuary group? Za kilka dni mam interview

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_37
Witam. Pragnę oznajmić , że ........dostałam pracę w MHA. !!! Cudowne uczucie, naprawdę się nie spodziewałam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Mini- 37 Gratuluję. W jakim mieście będziesz pracować? Czy możesz podać tematy i pytania które padły na Twoim interviu z MHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini37, super wieści, gratuluję. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. W MHA lubią Polaków i często rekrutują z Polski. To kiedy zaczynasz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość page
Czy ktoś po Liceum Medycznym i pomostowym jednorocznym licencjackie zarejestrował się w NMC i dostał PIN ? czy były jakieś problemy z rejestracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.M.- Tak.Jestem po L.M. i 2012r. ukończyłam studia pomostowe dla pielęgniarek. Aplikowałam w NMC styczeń 2014 i właśnie otrzymałam PIN.Wcale nie było to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskra_boża
Ja tez jestem po LM i studiach pomostowych. Mam pin od 2010r. Z licencjatem rejestracja jest z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość page
Do iskra boża Dziękuję za dobrą wiadomość i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_37
Dziękuję wszystkim za gratulacje. Cieszę się bardzo. Będę pracować w Coventry. Co do pytań były czysto sytuacyjne. Oczywiście abuse, jak bym się zachowała w stosunku do pacjenta pobudzonego, w stosunku do pacjenta, który chce mi dać pieniądze, w stosunku do pacjenta , który umiera i jest przytomny GP każe wieźć go do szpitala a on się nie zgadza. Wszystko trwało może 10-15 minut. Pytano mnie o doświadczenie, o to ile chcę pracować tygodniowo i co myślę o treningu i stałym uzupełnianiu swojej wiedzy. To tyle jak coś jeszcze przypomne to dam znać. Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OITiA
Czy ktoś otrzymał Pin tylko po LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OAIIT
A kto otrzymał PIN tylko po LM właśnie czekam na decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345qwertysderf
nikt nigdy nie otrzymal pin po lm i ty tez nie dostaniesz, temat walkowany tu setki razy wystarczy poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×