Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Witam,jestem tutaj nowa .Mam takie pytanko czy jest ktoś z forum w Menchesterze czy Chester? jak tam wygląda sytuacja z pracą w szpitalach czy w domach opieki? czy jest zapotrzebowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila oferty pracy w szpitalach sprawdz na nhsjobs. One nie sa nigdzie wywieszane :) Co do domow opieki to albo bezposredni kontakt z firma albo po znajomosci, ewentualnie strona jobseekers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum umarło, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ja tez czekałam na pomoc, wskazówki..ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny podpowiedzcie o bristolu, szukam w domach opieki prace, czy są agencje i jaki daja stawki za godzine? tez nie che podpisywac kontraktu na rok - czy mozna dostac sie do domu opieki bez podpisania kontraktu na rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie pytanie czy ktoś jest może w Menchesterze badz Chester z tego forum?:) móglby mi ktoś podpowiedzieć jak tam jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axamo
Mila1992 , wyslij do mnie emalia: medical@axamo.co.uk , czekam na wiadomosc, do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axamo
czesc, mysle ze moglabym ci pomoc. jest sporo ofert pracy w Bristolu ,mysle ze moglabys znalesc cos dla siebie, napisz do mnie medical@axamo.co.uk do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam PIN w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ubiegłotygodniowych danych wynika, że w ciągu ostatniego roku, liczba pielęgniarek przyjeżdżających do pracy w UK z całego świata wzrosła aż o 45 proc.! Eksperci zauważają, że po raz pierwszy od 10 lat, Wielka Brytania „importuje” więcej pielęgniarek, niż „eksportuje”. Z danych zebranych przez Royal College of Nursing dowiadujemy się, że w ostatnich 12 miesiącach na Wyspach podjęło pracę 6228 pielęgniarek-imigrantek. W tym samym czasie za pracą wyjechało 4379 brytyjskich pielęgniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarki z krajów UE, które będą chciały pracować w Wielkiej Brytanii, wkrótce będą musiały zdać test z języka angielskiego. Nowe przepisy to efekt coraz częstych skarg na pielęgniarki-imigrantki, które nie są w stanie właściwie komunikować się z anglojęzycznymi pacjentami. Ministerstwo zdrowia uważa, że takie przypadki negatywnie wpływają na jakość i poziom opieki pielęgniarskiej w placówkach NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody16
Czy aktualne przepisy NMC mówią o tym , w jakim terminie należy podjąć pracę jako pielęgniarka w UK po otrzymaniu PINu ? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepis mówi tylko o tym ile godzin nalezy przepracować aby utrzymać pin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody16
Dziękuję za odpowiedź.Czy mogłabyś mi powiedzieć ile godzin trzeba przepracować i w jakim okresie czasu, żeby utrzymać PIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to wszystko pisze na stronie NMC!!!! Błagam was, nie przyjeżdżajcie do UK, nie psujcie polskim pielęgniarkom opinii. Mam nadzieję, że niedługo wprowadzą obowiązkowy test z angielskiego, powinni też wprowadzić test z przystosowania do życia, bo niektóre z was są tak niezaradne, że człowiekowi szczęka opada. Co za wstyd! Nie potrafic otworzyć strony NMC i przeczytać. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze własnie jesli chodzi o dobrą nauke angielskiego to taka szkoła z pewnością bedzie idealnym rozwiązaniem http://www.prolog.edu.pl/ I naprawde szczerze Wam ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ktos poda stronke z nauka angielskigo dla pielegniarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
450godzin w ciągu 3 lat i 35 godzin szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o pomoc, dostałam zaproszenie na interview jednak wcześniej ma się odbyć literacy and numeracy test :/ jak wygląda taki test? czego można się spodziewać? dodam że ma on trwać 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy te nieco ponad 21 tysięcy funtów rocznie, które gwarantuje NHS za pracę pielęgniarki Band 5 to kwota bez nocy, weekendów i dni świątecznych? Zawsze myślałam, że tak, ale na jakimś innym forum (nie potrafię się już do tego dokopać) ktoś napisał, że ta kwota ma wliczone już nocki itp. Ale niby skąd oni mogą wiedzieć ile przepracuje nocy, dni świątecznych itp? Mam nadzieję, że zaglądają tutaj jeszcze te mądrzejsze głowy i sprostują tą informacje. Jak czytam to forum to z poprzednich postów zrozumiałam, że te zarobki nie zawierają właśnie tych dodatków, że jest to pensja jakby ktoś pracował 8h pon-pt. Pozdrawiam z GCZD w Katowicach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwoty zarobków w tabelach NHS to kwoty BEZ żadnych dodatków. Dodatki są za ,soboty,niedziele,bank holidays (bank holidays.uk). Na drabinie widełek listy płac dość szybko się awansuje ( to z tytułu stażu pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwora 21 tysięcy z groszkiem jest sztywna tylko dla tych ,którzy pracują na jedną zmianę od poniedziałku do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie tu od kilku miesięcy nudno.Jest inaczej jak kiedyś teraz zero ciekawych informacji.Odnoszę wrażenie ,że osoby z wiedzą stąd pouciekały.I wcale się temu nie dziwię.Polska kultura masowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak uwazam,przeczytalam cały ten temat ,zajeło mi to sporo czasu a teraz już taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy te nieco ponad 21 tysięcy funtów rocznie, które gwarantuje NHS za pracę pielęgniarki Band 5 to kwota bez nocy, weekendów i dni świątecznych? Zawsze myślałam, że tak, ale na jakimś innym forum (nie potrafię się już do tego dokopać) ktoś napisał, że ta kwota ma wliczone już nocki itp. Ale niby skąd oni mogą wiedzieć ile przepracuje nocy, dni świątecznych itp?" To goła podstawa. Za nocki, soboty i niedziele są dodatki. Ja też pracowałam w GCZD w Katowicach, na chirurgii onkologicznej u dr Madziary :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo tu wielu "przelotnych gosci",ktorzy pojawili sie na tym forum tylko po to,zeby hejtowac kazdego kto byl pod reka. Pozostala czesc "publiki" zamiast stanac w obronie atakowanych siedziala cicho uznajac ze to nie ich przeciez opluwaja wie nie ma sie co wtracac. "Kiedy przyszli po komunistów, nie reagowałem,bo nie byłem komunistą, kiedy przyszli po Żydów, nie reagowałem, bo nie byłem Żydem, kiedy przyszli po Świadków Jehowy, nie reagowałem, bo nie byłem Świadkiem Jehowy, kiedy przyszli po katolików, nie reagowałem, bo byłem protestantem. Kiedy przyszli po mnie, nie było nikogo, kto mógłby zareagować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×