Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
iskra boża..przesadzasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym mieszkam niedaleko Leeds, czesto tam bywam i moge sobie wyobrazic jak wygladaja i gdzie sie znajduja takie domy za 300f mc. To juz wole "jak większość Polaków" wynająć pokój w lepszej dzielnicy. Poza tym wydanie 3/4 wypłaty na chate i schylanie sie do najniższych półek w Asdzie jest super bo takie..niepolskie ;) Nie zapominaj ze dziewczyna pyta o prace jako HCA a nie pracice nurse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
dzięki iskra_boża. Akurat tam, gdzie patrzyłam mieszkania są po 500-600 funtów minimum. Jeśli mam pracować jako care assistant to pierwsze 2-3 miesiące mogę się przemęczyć z kimś ale jeśli pracowałabym w zawodzie to na pewno jak najszybciej wolałabym mieszkać sama. Zgadzam się z iskrą_bożą że mieszkać z innymi jak w akademiku można gdy się ma 20 lat ale gdy się już przekracza 30tkę to człowiek potrzebuje czegoś "swojego" i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaLa
Iskra Boża strasznie się wymądrzasz, a przecież jesteś w UK od wielu lat i wiele tam przeszłaś, to teraz możesz chwalić się dobrą stawką i mieszkaniem z councilu, które niedługo wykupisz. Chyba masz świadomość, że to co osiągnęłaś jest niedostępne natychmiast dla osoby, która dopiero co przyjechała. Przyjechałam do Londynu 8 miesięcy temu, przez pierwsze miesiące wynajmowałam na czarno samodzielny pokój w 5 bedroom flat. Nie było źle,ale jednak też czułam,że chciałabym mieć coś swojego. Obecnie wynajmuję z koleżanką przez agencję one bedroom i jest czysto, cicho i spokojnie. Gdybym nie mieszkała w Londynie to z całą pewnością byłoby mnie w tej chwili stać na samodzielny wynajem. ale narazie dobrze mi tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewala, jeśli się wymądrzam, to może nie czytaj moich postów, albo porozmawiaj z kimś głupszym, ewentualnie na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr pill
Iskra na litość boską przestań dyskutować ze wszechwiedzacymi, jak tylko coś nie idzie po ich myśli zdeawuuja wszystko i wszystkich. Opowiem krótko moja historię, przyjechałem do uk w lutym 2013, odrobilem swoje w nursingach, prawie półtora roku, potem nadarzyła się fajna okazja, odezwała się do mnie jedna z agencji i zaproponowała pracę do nich, byłem district nurse, potem szpitale, różne oddziały, z czasem a & e umau mau itp. Potem zrobili mnie pracice - jeden dzień w tyg. Teraz jestem zarejestrowany w sześciu różnych agencjach i robię cztery dyżury w tyg - styka. Stawki różne 24 -33 godz. Powoli dojrzewam do otwarcia własnej agencji. Historia mieszkania jest krótka, najpierw mały flacik na poddaszu nursingu w którym pracowałem, niby fajne miejsce ale do sąsiednich pokoi po dwóch tyg wladowali się carerzy z Rumuni - nosz ku....a, to by było na tyle powiedziałem sobie w duchu, tydzień później mieszkałem w one bedroom fiat z balkonem i seaview, fully furnitured za 430 miesięcznie, teraz wynajmuje dom w tej samej okolicy, piękny w bardzo posh okolicy, dwa ogrody, offstreet parking, kominek, 2 bedroom za 695 miesięcznie. Oczywiście nie w Londynie, nie lubię tego miasta, East Kent, pozdrawiam wszystkich i proszę nie słuchać frustatow lub osób które są tu od miesiąca i wydaje im się ze wszystkie rozumy posiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaLa
Iskra boża jak narazie to Ty obrażasz wszystkich, którzy są nowi i nie poradzili sobie tak jak Ty. Czytam to forum od lat, ja naprawdę Cię podziwiam i wiele rad mi się przydało. Zauważyłam jedbak, że dobrze Ci się ułożyło i straciłaś pokorę. Każdemu inaczej się układa. Mnie nie jest źle z tym jak żyję, pracuję w szpitalu NHS, jest to moja pierwsza praca, więc jestem na początku drogi, mieszkam z koleżanką i stać mnie na wycieczki to co dla mnie jest ważne. Aczkolwiek planuję wyprowadzkę z Londynu jak skończy mi się kontrakt na obecne mieszkanie, bo nie jestem pierwszy raz w UK, więc doskonale wiem, że z mojej pensji w Londynie mieszkania nie kupię, a to jest teraz dla mnie priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Dziewczyny powiedzcie mi jak przygotować się na rozmowę o prace do NHS-u na stanowisko pielęgniarki/położnej. Zwracają na coś jakąś szczególną uwagę? Byłabym wdzięczna za każda rade. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Klucz do wielu odpowiedzi znajduję się The Code NMC. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna podniecac sie wykupieniem mieszkania z councilu? To znaczy ze dostalas mieszkanie od miasta i musialas spelniac warunki. Podejrzewam ze w tym celu albo tylko ty pracujesz albo pracuja dwie osoby ale jest jeszcze gromada dzieci. Zarob sama na mieszkanie i wtedy bedziesz pouczac ludzi. Jak wielu Polakow nahapalas sie cudzego i szczekasz. W Pl pewnie u tesciowej na pokoju a w Uk panstwo musi dac ci dom bo na inny cie nie stac. Zalosna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
gość dziękuję za szybką odpowiedź. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi zapraszam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie mieszka w europie i wszystko jasne jeszcze pochwal sie ze masz trzy paszporty a tesciowa jest pakolka. Juz wszystko wyjasnilas. Nazwisko masz na pewno takie ze za nieprzyznanie domu bys posadzila wszystkich o rasizm. Skoro tak dobrze zarabiasz to po co ci dom z councilu? Jeszcze z nhs jak kazda Polka nie wrocisz po porodzie do pracy za to wycisniesz z tego kraju ile sie da. Jestes taka sama cwaniara jak twoj maz co ma paszport z bylej kolonii uk i strugasz wielka pania na kafe. Patologie taka jak ty omijam szerokim lukiem. Zarob sama na dom a potem szczekaj na kafe albo lec tesciowej podlogi myc w domu zanim zaczniesz pluc na uczciwych ludzi. Nie kazdej kobiecie brakuje honoru jak tobie. Wydalilas z siebie dziecko a z nim rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Place kretynko podatki i mieszkam ponad 3 lata a ty bez malzenstwa bylabys taka sama rezydentka jak inni. Zeby ciebie cameron nie odeslal. Przez 5 lat nic nie zrobil i myslisz ze teraz cos sie zmieni? Glupsza jestes niz sie wydaje. Przyjdzie i powie wypad? a moze tu razem z nim wyplacisz mi odszkodowanie za rozwiazane umowy? Mam staly kontrakt kaze mnie zwolnic z pracy i co ty przyjdziesz na moje miejsce czy twoja tesciowa? Czyje tylki bedziesz podcierac jak wszyscy wroca do domu? Puknij sie w ten pusty leb. Prawo nie dziala wstecz i twoj bog cameron moze sie prezyc przed kamerami jeden zly ****** komus znowu poleci glowa odcieta. Tak w uk dziala polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Te forum chyba powinno byc do pomagania sobie a nie obrazania? Skupmy sie na tym co istotne bo przykro czytac takie rzeczy Sugase kiedy jedziesz na rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum jest szalone i tutaj przychodzą takie węże, bardzo często w postaci zakompleksionych facetów z małym w środku..Wypisują głupoty i chcą się kłócić. Jestem pielęgniarką w Niemczech. Już chcę się przenieść i dlatego pytam - ile się zarabia miesięcznie jako pielęgniarka np. w Londynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surreygirl
Do pielęgniarki z Niemiec, Jeśli pracujesz w prywatnym szpitalu to do 30000 funtów na rok a w NHS chyba coś około 24-26000. Piszę o pielęgniarkach z doświadczeniem. Pozdrawiam z Surrey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
A jesli chodzi o agencje i takie dorywcze dyzury to sami szukaliscie agencji zeby sie tam dostac czy oni po prostu szukaja pielegniarek do wspolpracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_poloznaaa
o jezu, iskra, wspolczuje ci, bo duzo wnosisz na to forum, a tu taki kretyn sie do ciebie przyczepil. ale goowno sie zjechalo do uk. pewnie mieszka smieciarz w wynajetym pokoiku i klepie biede, a tu ubliza zeby sie dowartosiowac. dno dno i wstyd. nie przejmuj sie pajacami, bo szkoda nerwow. zazdroszcza ci, bo nic nie maja. smieciarze. duzo osiagnelas, madra kobieta jestes, gratuluje cie, sciskam kochana i zycze duzo zdrowia i szczesica :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebnie się iskierko otwierasz, bo jak widzisz sama, zazdrosnych gnojków nie brakuje. Mam nadzieję tylko, że ta patologia nie nalezy do przedstawicieli naszego zawodu, a tylko to przypadkowe trole internetow,e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Midi mam rozmowe 4 czerwca na intensywna noworodka. Bardzo ale to baaardzo sie boje bo nie wiem czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom z councilu. WOW wszyscy zazdrościmy. a teściowa w Kurdystanie w lepiance z g****a mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Sugase super, daj znac jak poszlo. Karolina_poloznaaa pracujesz w uk ? Jesli tak to mozesz cos napisac czy mialas problemy ze znalezieniem pracy i gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Iskry Mam pytanko, może będziesz wiedzieć bo pracujesz w przychodni. Wybieram się wkrótce do UK z dzieciaczkami. Ponieważ nasz kalendarz szczepień wygląda inaczej, to czy będą chcieli mi doszczepić dzieci na to czym nie były szczepione, jak meningokoki czy pneumokoki. Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje lub ich brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze watpie. Wiek dzieci by sie musial pokrywac z tutejszym kalendarzem szczepien. Chodzi o koszt, NHS nie pokryje kosztu szczepien poza kalendarzem. Pneumokoki u doroslych szczepi sie dopiero po 65 roku zycia, wczesniej trzeba placic. Mozesz zapytac w swojej przychodni. U mnie w rejonie my nie szczepimy dzieci, tylko Health visitors prowadza baby clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest jakiś problem z zakupem szczepionek? Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno być. Są prywatne przychodnie też. Koszt szczepionki to ok 92f. Nie wiem, jaki koszt w NHS, nie mam jak sprawdzić nawet, bo na macierzyńskim jestem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje i zdrowia dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×