Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość Midi7
Odrzucają mnie nawet jako HCA... czy myslicie ze moje kilkuletnie doświadczenie w zawodzie w Polsce może być przeszkodą i powodem dla którego odrzucają moje aplikacje jako care assistant? Już zaczynam się zastanawiać czy nie zataić tego że jednak mam doświadczenie w zawodzie... Pracy w zawodzie (położna) nie mogę dostac, a jako HCA też odrzucają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suttonka, nie przejdą praktyki w UK, też pracowałam jako HCA w szpitalu na onkologii. Nie zgodzili się na uczelni. Ale, jak odrabiałam praktyki, to tak się dogadałam z przełożoną pielęgniarek, że po prostu zrobiłam jej parę dyżurów jako druga pielęgniarka i mi wszystko zaliczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nursing CEE
zapraszam na spotkanie w Warszawie dla Pań pielęgniarek w dniu 01.07.2015 z brytyjską pielęgniarką i szkoleniowcem p. Annette Fox, która poprowadzi dwa wykłądy i odpowie na wszelkie pytania osób zainteresowanych pracą w prywatnych szpitalach w Wielkiej Brytanii. Będzie można zadać każde pytanie dotyczące pracy pielęgniarskiej w Wielkiej Brytanii, zobaczyć różnice w kompetencjach i standardzie pracy, dowiedzieć się o darmowych szkoleniach z zakwaterowaniem w UK oraz innych ciekawych kwestiach związanych z rozwojem zawodowym. Zapraszamy na spotkanie w dniu 1 lipca 2015, podajemy 2 godziny do wyboru: 11.00 lub 15.00 – wybierz, która ci lepiej pasuje. Miejsce: Sala Limonkowa; Biznes Edukator, ul. Bogumiła Zuga 23 01-806 Warszawa ( stacja metra Stare Bielany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska5678
Ja jestem po studium medycznym 2.5 roku ale dorobilam 1 rok licencjata w 2007.wyjechalam do uk w 2009,pin mam od 2012 .zsczelam juz z pin przcowac jako carer przez rok .pozniej jako nurse .teraz jedtem unit lead nurse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIT
Do Suttonka Dziękuje za odpowiedz, chętnie w tym temacie skontaktuje sie z tobą . Mój email studzinska1367@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy przyjemność poinformować o spotkaniu dla pielęgniarek, którego nie można przeoczyć. Spotkanie z Brytyjską pielęgniarką P. Annette Fox która przyjeżdża do Polski aby spotkać się z pielęgniarkami, które pragną otrzymać pracę w Wielkiej Brytanii w najlepszych instytucja ch prywatnych i faktycznie rozwijać karierę. Również dla tych, kórzy chcą zadać pytania o stan faktyczny, pielegniarstwo w UK lub sprawdzić swoją osobę. Oraz dla tych, którzy są zwyczjnie ciekawi i chcą wymienić informacje dotyczące pielęgniarstwa w naszych krajach. Losowanie nagród. Kiedy: 1 lipca 2015 Godziny do wyboru: spotkanie 1: godz. 11.00 spotkanie 2: godz. 15.00 Gdzie: Centrum szkoleniowe: Biznes Edukator , Warszawa ul. ul. Bogumiła Zuga 23 01-806 Warszawa ( stacja metra: Stare Bielany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc jeszcze raz dziekuje za rade ,juz dzwonilam do uczelni i jestem na etapie wysylania aplikacji ,mialas racje praktyki to jest problem ale nie mam wyjscia musze to jakos pogodzic z praca tutaj wazme bezplatny urlop .Czy ty robilas cale 7500 h i jesli tak to bylabys tak mila napisac ile to ci zajelo czasowo.Z gory dziekuje. Dziewczyny ja jestem po przeprawie z nmc jedno wiem na pewno po licencjatach nie ma problemu z rejestracja,jesli sie nie ma licencjata to kaza robic adaptation kurs co wydawalo by sie sprawa calkiem proste jesli mowicie po angielsku problem jest tylko ze zaden uniwerek nie prowadzi tego kursu dla eu sa tylko dla overseas ja odposcilam bede robila licencjata przez intrnet i tak juz stracilam trzy lata bo tyle mi zajela przeprawa z nmc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnialam dodac ze u mnie na ae pracuje polska pielegniarka po 5 letnim medyku ktorej dali pin bez problemu ale to bylo 8 lat temu jak bylam w nmc to sie pytalam dlaczego nie moge robic po prostu kursu takiego jak tutaj pielegniarki robia returned to the nurse on mi powiedziala ze problem jest z tym ze ja jestem po LM jesli bym miala licencjat to mogla bym byc traktowana jak z angielskielskim dyplomem pielegniarki. Trzeba dodac ze od tego roku wszystkie pielegniarki tutaj musza miec degree. To tyle co sie dowiedzialam na ostatnim spotkaniu w nmc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ,ja nie mam tyle urlopu a pozatym musze tutaj zostawic moja coreczke z mezem wiec chcialabym zrobic te praktyki jak najszybcieja 750 h to jest dosc sporo jakies 3-4 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suttonka spróbuj się jakoś porozumieć z przełożoną szpitala, w którym te praktyki będziesz odbywać. Może Ci zaliczy jak, jej przedstawisz sytuację. Ja pracowałam w Polsce jako pielęgniarka, więc mi PUW zaliczył dużo praktyk. W pierwszym semestrze musiałam zrobić 6 tygodni i uczciwie je odbębniłam. W drugim semestrze przełożona już mnie znała (robiłam w Częstochowie na Parkitce) i uwinęłam się w kilka dyżurów, bo jej brakowało personelu. Dogadałyśmy się tak, że dała mnie na oddziały, gdzie brakowało pielęgniarki. Zrobiłam jej kilka 12 godzinnych dyżurów jako druga pielęgniarka i było po krzyku. Fajnie, powodzenia na PUW. Fajne studia, a na egzaminach najczęściej są pytania, które są na platformie internetowej. Warto się nieco poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc nawet nie wisz jak jestem ci wdzieczna za twoja pomoc mam jeszczz tylko jedno pytanie i juz nie zawracam ci glowy napisalas ze twoje studia trwaly poltora roku a jestes tak jak ja po 5 letnim LM jak dzwi0onilam sie dowiedziec to mi powiedzala ze musze robic dwa semestry nie rozumiem czy ona sie pomylila czy ja cos pokrecilam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ja pokręciłam. Robiłam półtora roku, bo zapisałam się na zarządzanie najpierw. W połowie semestru rozmyśliłam się, bo stwierdziłam, że lepiej zrobię pielęgniarstwo i będę pracować w zawodzie. Na zarządzaniu był wspólny przedmiot z pielęgniarstwem- działania twórcze. Zdałam więc egzamin i mi zaliczono działania twócze na pielęgniarstwie, nie musiałam już na nie uczęszczać. Dlatego robiłam półtora roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa do wyjazdu
Czy ktoś z Was pracuje, lub pracował w sieci Spire, lub Nuffield. Jakie są Wasze opinie na temat warunkow pracy, płacy, zespołu i kierownictwa. Czy warto u nich pracowac, czy lepiej wybrac NHS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega Anglik niedawno zwolnil sie z Nuffield. Nie byl zadowolony. Placa taka sobie, a wymagania z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa do wyjazdu
A wiesz moze w jakim mieście Anglik pracowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Leeds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma pracowała w nuffield prawie rok bardzo dobrze płacili , ale zarobki negocjowała firma rekrutacyjna. Mówiła, ze było naprawdę spoko. Pracowała w oxfordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) po wysłaniui wszystkich dokumentów do nmc kiedy dowiem się, że doszły/wszystko jest ok? dopiero jak otrymam prośbę o druga zapłatę i pin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piataszka
Do Midi7 jak to nie mozesz dostac pracy jako opiekun?Mozesz!Na interview pokaz sie jako pogodna i skromna.Mow malo albo nic o dyplomie poloznej a duzo o sluzeniu ludziom.Jesli beda drazyli temat poloznej to powiedz,ze twoja wiedza i umiejetnosci pomoga ci w opiece nad ludzmi i wspolpracy z personelem.Ze chcesz lepszego zycia dla twojej rodziny.Ze chcesz szlifowac jezyk itd.Nie wiem czy jestes w Pl czy w UK.To ma znaczenie.z UK jest latwiej.Idziesz do Jobcentre i wychodzisz z ofertami albo przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piataszka
Do Midi7 Doczytalam ze jestes w Pl.Jezeli jestes zdecydowana na wyjazd wybierz sobie jakakolwiek agencje posredniczaca.Interview z pracodawca przez skypa Moze tak byc ze agencja pomoze w znalezieniu pokoju do wynajecia albo pracodawca cos ma dla pracownikow na poczatek.Zadna agencja nie powinna pobierac pieniedzy od ciebie.Po przyjezdzie i tak bedziesz czekac od 2do 6tyg na zaswiadcz o niekaralnosci.Mozesz zabrac polskie zaswiadcz przetlumaczone,to nie zastapi ale uwiarygodni ciebie.Referencje,kto z twoich wspolpracownikow albo pracodawcow mowi po angielsku,ew odpisze na list?Jak juz sie wkrecisz w system pracy to potem mozesz przebierac w ofertach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Piataszka aplikuje na oferty z konta NHS jobs, i to tam odrzucaja mnie, pojawia sie unsuccessfull i nawet nie ma maila na interview. Moze mam mniejsze szanse bo aplikuje na HCA na oddzialy poloznicze bo to tam chce sie poduczyc pracy zeby poznie latwiej bylo wejsc w zawod poloznej. No ale puki co odrzucaja albo wogle nie moge aplikowac bo wymagany jest samochod... bo polozne pracuja tez w srodowisku i trzeba jezdzic jako hca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa do wyjazdu
Dzieki za odpowiedzi. a moze ktos z was pracowal w Spire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj, zeby wybierac sobie byle jaka agencje. Wysla cie do domu starcow. Bedzie ci potem ciezko znalezc prace w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piataszkać
Do Midi7 .Prawdopodobnie masz pin RM a nie RNM(nurse/midwife).To troche utrudnia.Polozne ktore spotkalam maja RNM.Zeby dostac prace poloznej w UK pracodawcy zwykle wymagaja 6msc doswiadczenia pracy poloznej w UK.Czyli jak to zrobic kiedy to niemozliwe. Gdybys podjela prace opiekuna pamietaj ze przerwa w zawodzie to max 3 lata a potem pin traci aktywnosc,tzn masz go na zawsze ale nieaktywny.A kurs powrot do zawodu nie gwarantuje zatrudnienia. Z jakiegos powodu praca opiekuna w NHS jest trudna do zdobycia.Moi koledzy anglicy na prawde dobrzy i wyszkoleni odpadali na interview(5przypadkow).Teoria spiskowa mowi ze zatrudniaja tam na wakanty ludzi ktorzy sa w systemie nhs np w agencji nhs a interwiew robia tylko dla prawa. Jako opiekun miesiecznie wyciagasz minimum 1100f bez nadgodzin.Jesli jestes zdecydowana na wyjazd zglos sie do polskiej agencji i wez co ci daja z najlepszymi mozliwymi warunkami dla ciebie.Oczywiscie w tym samym czasie szukasz sama przez internet. Twoje zyski : jestes na miejscu i bardziej wiarygodna dla docelowego pracodawcy nhs szpital,masz ang adres,zalatwiasz Nr Uezpieczenia NIN,masz ang nr telef,po 6 msc jestes uprawniona do referencji z domu opieki gdzie pracujesz.Twoje straty:praca jest czesto bardzo ciezka,a domy opieki gdzie praca jest lekka latwa i przyjemna nie maja wakatow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Tak, mam registered midwife a nie RNM. Nie szukam pracy w domach opieki jako asystent tylko na oddzialach połozniczych. Pracuję teraz jako położna w Polsce więc nie będę rzucać tej pracy żeby pracować w domu opieki jako asystent i ledwo życ z tej wypłaty i nie lubić swojej pracy. Dam sobie kilka miesięcy na szukanie, jeśli nie to zrezygnuję z wyjazdu. Wiedziałam, że będzie trudno znależć pracę jako położna ale żeby odrzucali mnie też jako care assistent na położnictwie to już to mnie dobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość janusz
DorotaD a ty ciagle na forum?Przeciez zlikwidowalas konto 29.05.Jak tam w Bradford?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Dorota (jeśli to Twoje imię) - może zgłoś sprawę na policję za prześladowanie i stalking. Łatwo sprawdzą z jakiego adresu IP idą te wiadomości i masz dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do bradford, to galaska z bradford usunela ciaze jak miala 14 lat lol lol lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×