Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość TTMHealthcare
Do Pomidorowa1 1. Application form fully completed, signed and dated wysyłasz trzy ostatnie strony z formularza, dokładnie wypełnione i podpisane 2. The employment refrence form (Employment |Record Form) to ostatnia strona z formularza 3. A certified copy of your passport or national identity card. Ksero poświadczone przez notariusza i przetłumaczone 4. A certified copy of your evidence of formal qualification (e.g. diploma) relevant to your aplication. Ksero dyplomu ze zdjęciem poświadczone porzez notariusza i przetłumaczone. 5. The 110 pounds application fee. Zrób opłatę online, podajesz tam swój PRN więc nie musisz przesyłać potwierdzenie zrobienia połaty Potem w tabelce Mandatory documents: 6. A certified copy of a police clearence certificate. Kopia poświadczona u notariusza i tłumaczenie tej kopii 7. The EU reference form contains a declaration of good health and good character. (w tym formularzu co nam wysłali jest ta strona, którą izby wypełniają). Trzymam kciuki, gdybyś potrzebowała pomocy daj znać na polska@ttmhealthcare.com Chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja bardzo dziękuję :):) angielski mam na poziomie b2, rozumiem wszystko co jest napisane tylko nie wiedziałam o jaki dokument im chodzi, bo skoro w punkcie pierwszym piszą, że jako pierwszy potrzebny jest cały dokument a na drugiej pozycji wymieniają jakąś jego stronę to myślałam, że chodzi im o coś innego. dziwnie, że piszą, że potrzebna cała apikacja a potem wymieniają kolejne strony tej aplikacji, wygląda to jakby chceli coś dodatkowego. Ogólnie to ta aplikacja jest napisana trochę jak dla debili, ale w sumie z doświadczenia wiem, że oni o papiery dbają baaardo, biurokraci. ;) jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu. Jeśli chciałabyś podjąć pracę w UK w tym roku to mam bardzo dobre oferty do szpitali, stacji dializ, więzień i nursing homów też :) chętnie zadzwonię i powiem Ci na co zwracać uwagę przy szukaniu zatrudnienia i jakie są plusy i munusy pracy w poszczególnych instytucjach. Bez zobowiązań :) Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ja pracuję na OIOM-ie noworodkowym i takiej pracy też będę szukać. Ale na pewno nie na własną rękę tylko przez agencję, tak jest chyba lepiej. Ale najpierw muszę się rozprawić z tą nieszczęsną rejestracją. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to szczęście, że jestem pielęgniarką, mam u siebie w pracy koleżankę, która pracuje razem ze mną, ale jest położną i już ponad rok szuka pracy w UK. agencje rozkładją ręce, bo położnych nie chcą zatrudniać. jest zarejestrowana, płaci coroczną opłatę z polskiej pensji a pracy tam nie może znaleźć, trudna sytuacja. Rozważa studia pielęgnairskie, trochę przedmiotów jej przepiszą. już za dużo zainwestowała w rejestracje, żeby rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet u nas położnych nie za bardzo chcą zatrudniać, bo na OIOM-ie często dzieci leżą tak długo, że są już niemowlętami (i nie są przenoszone na oddział oiomowy dużych dzieci, bo my mamy sprzęt przystosowany do ich wagi) i według prawa położna nie może już zajmować takim dzieckiem. Nikt sie tym do tej pory nie przejmował, ale rodzice są bardzo roszczeniowi, proszę mi wierzyć, jak ich dziecko umiera to czepiają się wszystkiego (chociaż w takiej sytuacji nie ma się co dziwić), ale potem są niepotrzebne problemy. A prawda jest taka, ze niezależnie czy jesteś położną czy pielęgniarką to robisz dokładnie to samo na takim oddziale. Trochę to niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
To straszne... jestem polozna, w trakcie rejestracji i przygnebia mnie to strasznie ze pewnie nie znajde pracy w uk bo... jestem polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest niesprawiedliwe, niby takie prawo. Ale jeśli ktoś pracuje na takim oddziale ileś tam to powinien być na równi traktowany z pielęgniarką. A wygląda to tak, że oni są bardziej skorzy do zatrudnienia pielęgniarki z niewielkim doświadczeniem na takim oddziale niż położną z dużo większym. Przynajmniej jeśli chodzi o szpitale. Znam przypadki gdzie położne zatrudniali w domach opieki w uk, no ale jak taka wpadnie to problem konkretny. No i nie po to kształcisz się jako położna, żeby pracować z ludźmi z demencją itd. Na Oiomie noworodkowym tam położna ma nikłe szanse, ale pakuj się na porodówki. Nie daj się. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego położne to takie zamknięte grono tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
No wlasnie ja chce na porodowke, ale niestety nie slyszalam o zadnej poloznej ktora by znalazla prace w uk nawet na porodowce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Ojj Midi nie martw sie :) sa polskie polozne na porodowce. Przegladajac strone internetowa jakiegos szpitala natrafilam na jedna. Dodatkowo na stronie nhs znalazlam internship dla poloznych z EU do porodow domowych. Trzeba szukac szukac i jeszcze raz szukac. A myslalas o wyjezdzie do uk w ciemno? Bo mi odmowili interview przez telefon badz skype wiec widze ze moze byc ciezko szukajac pracy z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Sa polskie polozne w uk ale najczesciej po studiach w uk. No coz, wszystko sie okaze wkrotce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ostatnio przeglądałem wiele stron z ofertami pracy. Parę ofert dla pielęgniarek znalazłem. Zobaczcie na tej stronie http://rekrutacyjnarewolucja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta PCQ Recruitment
Dzień dobry, Dzięki temu forum i kilku postom dodanym jakiś czas temu poznałam mnóstwo świetnych osób poszukujących pracy w UK. Teraz czas się z Wami spotkać osobiście :) Chciałabym zaprosić wszystkie osoby zainteresowane pracą w UK ( także w Irlandii) na DNI OTWARTE DLA PIELĘGNIAREK POŁĄCZONE Z WARSZTATAMI. Spotkania odbedą się 19-20 MAJA WARSZAWIE. Będzie można dowiedzieć się wszystkiego o pracy w szpitalach NHS w Wielkiej Brytanii, procedurach związanych z rejestracją NMC - Można przyjść z formularzem i dokumentami i wspólnie formularz wypełnić :) Na koniec każdego dnia ciekawy wykład p. Eweliny Małko "Jak skutecznie uczyć się angielskiego" Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.pcqnursing.pl Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia , Marta Ziolkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka Kasia
super pomysł, czy mogę przyjść z 3 koleżankami, planujemy wyjazd na jesień ale chcemy to zrobić z dobrym przygotowaniem, angielski jeszcze niezbyt pewny czy doradzicie jak się podciągnąć? oraz z rejestracją żeby nie ślimaczyła się miesiącami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka Kasia
Pani Marto czy moge numer do Pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
W Warszawie 12 maja 2015 w hotelu Mamaison przy ulicy Chmielnej 13A odbędzie się Spotkanie Przy Popołudniowej Kawie z przedstawicielami TTMHealthcare - Winner of ‘Best Healthcare Recruitment Agency’ at the National Recruitment Federation Awards 2013 & 2014 and Finalist in category of ‘Best Professional Services Recruitment Agency’ at the Recruiter Awards 2014. :) Będziemy dla Was dostepni od 14.00 do 19.00. Podczas spotkania zaprezentujemy informacje na temat pracy i życia w UK i Irlandii, możliwości zatrudnienia w brytyjskich szpitalach publicznych i prywatnych, Nursing Homach, więzieniach, statkach wycieczkowych i innych instytucjach zatrudniających polskie pielęgniarki. Opowiemy o plusach ale też o minusach związanych z wyjazdem za granicę, podzielimy się z Wami doświadczeniami pielęgniarek, które z nami wyjechały oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bstok
TTM Healthcare czy moglibyście zrobić takie szkolenie również w Białymstoku? Inne miasta pewnie też wykazałyby zainteresowanie. Znam wiele osób które na pewno przyszłyby na takie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nursing HOMACH" pahahahaha no pani z TTM to już prawdziwym pongliSZEM prawi :D Dziewczyny, nie dajcie agencji na was zarabiać. Nie jesteście niepełnosprawne umysłowo, żebyście sobie nie potrafiły same znaleźć pracy. Uważajcie, jaki kontrakt podpisujecie, jeśli już się zdecydujecie na agencję. Żebyście się z palcem w nocniku nie obudziły. Często agencja zaznacza w kontrakcie po jakim czasie można zmienić pracę. Jeśli traficie w dziadostwo i będziecie mieć możliwość zmiany pracy, agencja może żądać od was wypłacenia jakiejś kwoty pieniędzy za zerwanie umowy. Nigdy w życiu nie korzystałam z usług żadnej polskiej agencji, a pracuję już 10 lat w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
do gość z 13:06 TTM to agencja rekrutacyjna, nie agencja pracy. Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pielęgniarki podpisują tylko jedną umowę i jest to umowa o stałą pracę w pełnym wymiarze czasu, która jest podpisywana bezpośrednio z pracodawcą. Każdy potrzebuje odrobiny pomocy i wsparcia i od tego tu jestem :) PS. 10 lat w UK i nadal jesteś taka zjadliwa? ;) A może przekonaj się sama co rekruter może dla Ciebie zrobić :) napisz na polska@ttmhealthcare.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Do Bstok Jeśli chcesz możemy porozmawiać na Skype nawet dziś. Jeśli Twoje koleżanki będą chciały porozmawiać, chętnie z nimi także się umówię. Napisz do mnie na polska@ttmhealthcare.com kiedy masz czas na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można się umówić w biurze, gdzie jest biuro aby się spotkać jeśli termin nie pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
do Gość z 14.44 jestem dostępna na Skype od poniedziałku do piątku of 9.45 do 18.30 polskiego czasu. Jeśli sprawa jest piląca to można złapać mnie na mailu :) Napisz do mnie na polska@ttmhealthcare.com i dogadamy szczegóły spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadliwa? To taka moja polska przypadłość, jak widać nie tylko mnie ona dopadła. Taki naród, tak już mamy. Albo dogryźć, albo oskubać. Nie jest potrzebny mi polski rekruter. Pracuję w jednym z największych szpitali onkologicznych w Europie, part time, plus przez brytyjską agencję mam locum placements jako chemotherapy nurse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProworkPL
Witam serdecznie, Jeśli Panie pielęgniarki szukają możliwości szybkiego wyjazdu do UK i podjęcia pracy jako nurse lub przejściowo Care Assistant (czekając na rejestrację w NMC), zapraszam do zapoznania się z naszą stroną: www.prowork.pl. Aktualnie przeprowadzamy dużo rekrutacji dla różnych pracodawców do domów opieki lub szpitali. Kontrakty podpisywane są bezpośrednio z pracodawcami brytyjskimi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do pracy w UK od kilkunastu lat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gdzie mozna sprawdzic jak daleko moja sprawa rejestracji na stronie NMC? czekam ok 6 tygodni od zlozenia wszystkich dokumentow a jeszcze nie mam odpowiedzi, prawdopodobnie mozna to strawdzic na stronie NMC on-line.. dzieki..:) niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Gosc najlepiej zadzwonic :) Pytaja sie o PRN, adres, date urodzenia. Mysle, ze juz wkrotce powinnas dostac odpowiedz. ja czekalam 6 - 7 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na stronie NMC nie mam mozliwosci sprawdzenia? ta sama niecierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NMC online jest chyba dla zarejestrowanych juz pielegniarek. Poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nmc on line jest tylko dla tych z PIN. Może Pani wysłać maila lub zadzwonić, ale myślę że do 7 tyg sami się odezwą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×