Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
dokladnie jest jak myslisz, ale podwzki zamrozone na kilka lat bo na nas oszczedzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy zamrożone? To znaczy, że po roku nie przejdę na Band 5 point wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze przejdziesz..Nie rozumiem o czym osoba wyzej mowi. Ze stawki sie nie zwieksza na stopniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź i sprostowanie gościowi dzisiejszemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie o tym, ze na 3 lata NHS zamrozilo podwyzki. O tym mowie. Nie wiesz? Ja pracuje w NHS. Nie ma podwyzej na 3 lata zamrozone sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyzek* O co non stop szpitale tu strajkuja? Nie czytacie gazet? Wydaje wam sie, ze praca pielegniarki to jest jakis cud nad Wisla? Nie nie jest. NHS ma zaoszczedzic 90bln funtow. Podziekujmy rzadowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuje w NHS i pierwsze szlysze (o 90bln slyszalam ale nie o zamrozonych podwyzkach) Gazet nie czytam ale wiadomosci ogladam. Az spytam w pracy jutro..Wiem ze polowali na unsocial hours pay ale poki co nic jeszcze nie zostalo zdecydowane. Poprawcie mnie jesli sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tematy zawodowe jak i prywatne radzę sie zawsze wrozki i jak na razie dobrze na tym wychodze bo kobieta trafia bez pudła. Jesli ktos jest zainteresowany podaje do niej email : tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych 90bln to nie jest tak, bo rzad uzgodnil korzystnie dla nhs lol ze ma oszczedzic 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to oferta w domu starcow. twoj post nijak sie ma do tego ogloszenia. jak chcesz zareklamowac strone to wez nie owijaj w bawelne ze pracy szikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21:12 weź sie nie ośmieszaj :D wrzucasz link do jakiegoś szmatławca i do tego to artykuł z grudnia 2013 roku! W 2014 roku nie było podwyżki 1% za to była w tym. Poza tym nadal przechodzi sie na kolejne stopnie bandu jak do tej pory. Może poczytaj bardziej rzetelne informacje jak masz zamiar przekazywać je dalej. http://www.rcn.org.uk/support/pay_and_conditions/pay_round_2015-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powyżej było do gościa z 12:11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisal, ze sie nie przechodzi miedzy bandami, no kto? wez czytaj ze zrozumieniem! bo ode mnie nic takiego nie wyszlo. link wybralem moze i do szmatlawca, ale tych linkow sa setki. podwyzka 1% hahaha no super i co cieszysz sie i uszami klaskasz teraz? niedlugo najnizsza krajowa dobije do naszej pensji. prosze, tak cudownie jest w nhs http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/nhs-consultant-writes-open-letter-to-jeremy-hunt-to-prove-hes-getting-the-minimum-wage-for-weekend-work-10407844.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zaklaskałam uszami :D A jak tobie tak źle w nhs to co tam jeszcze robisz ;) wracaj do Polski, tam docenia ciebie i twoje doświadczenie.. Osoba powyżej spytała czy co roku będzie miala podwyżkę na kolejny stopień bandu a ty wyskakujesz ze podwyżki sa zamrożone na 3 lata! Wyrażaj sie jaśniej a unikniesz nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz moze sama wroc do polski, kolejna chamka przyjechala i sie popisuje. ja jestem na band 8a, nie jaram sie jak wy jakims gownianym 1%. mnie martwi to, ze moj personel strajkuje, a ja jestem miedzy mlotem a kowadlem, bo jestem zmuszony wspierac ich i przyklaskiwac chief executive mojego trustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21.26, popieram :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguska mala
Cześć, odesłałam formularz wraz ze wszystkimi dokumentami do NMC miesiąc temu. Czy NMC daje w ogóle znać o postępie rejestracji? Czy najlepiej tam dzwonić i pytać? Jeśli by było coś nie tak, to piszą maila do nas prosząc o uzupełnienie/poprawę danego dokumentu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria UK
Drogie koleżanki! Jestem w trakcie kompletowania dokumentów potrzebnych do NMC, część z nich musi być tłumaczona przez tłumacza przysięgłego. Jak obliczyłam kwota jaka zaplace za tłumaczenie wyszło ok. 700zl . Z wsześniejszych postów wyczytałam ze niektóre z was zaplaciły jakies grosze i stad moje pytanie. Skad taka diametralna różnica w kosztach tzn wiem ze ceny tłumaczen się różnią (ja place 40zl za str.) tłumacze dyplom, suplement do dyplomu zaswiadczenie o niekaralnosci, prawo wykonywania zawodu i zaswiadczenie z OIPIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może wiecie która szkołe w Krakowie tak naprawde jest warto wybrać zeby skutecznie móc nauczyc sie angielskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Każdy tłumaczy różne dokumenty, więc i koszta różne.Suplement do dyplomu to sporo tłumaczenia, więc i koszty duże. Proszę pamiętać, że wysyła Pani kopie potwierdzone notarialnie. Mnie tłumaczenia kosztowały ok 500 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ode mnie nie chcial suplementu. Nie wysylalam do NMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria UK
Dzieki za odpowiedz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ukonczyłas / łeś Pielegniarstwo i planujesz wyjechac do UK i pracowac na stanowisku Pielęgniarskim skontaktuj sie z nami ! :) Oferujemy: pomoc w procesie rejestracji w NMC (na kazdym z etapów!) monitorowanie precesu rejestracj ( jestesmy w stałym kontakcie z NMC) dostosujemy ofertę pracy według przedstawionych preferencji pełne wprowadzenie do zawodu przez pracodawcę wynagrodzenie początkowe min 13.00 / 14.00 funtów na godzinę oferty pracy w prywatnych Domach Opieki , Szpitalach czy innych placókach Jeśli masz jakis problem , pytanie - napisz do mnie a chetnie odpowiem na wszystkie pytania :) / justyna @axamo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tłumaczysz suplementów jeśli zaczęłaś studia po 2005 roku. Dyrektywa Unijna poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .Chcialam zapytac czy ktos z Was wie co zrobic w takim przypadku:wyslalam swoje papiery do NMC i otrzymalam list ze musze dostarczyc im papiery z praktyki na geriatrii.Ja chodzilam do LM i to bylo jakis czas temu i wtedy nie bylo praktyk na oddziale geriatrycznym i nie mam takiej praktyki.W tej formie od NMC w mojej starej szkole zrobily kreske pod tym oddzialem bo tego nie robilam.Czy ktos moglby mi powiedziec co teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby pytajacej o szkole jezykowa. Z mojego doswiadczenia wszystkie te szkolki w Polsce maja zolwie tempo nauczania. Z drugiej strony nieporozumieniem jest jechac bez znajomosci jezyka, bo jest cholernie trudno. Jesli jedzie sie z takim sobie jezykiem to lepiej zaczac od HCA w domu opieki nawet przez kilka miesiecy. Mozna podszkolic jezyk na miejscu i szukac pracy jako pielegniarka. Kazdy pewnie ma jakies inne doswiadczenie ale kazdy chyba powie ze przyjazd tu bez jezyka to malo rozsadna decyzje. A jesli chodzi o szkole to moja siostra byla zadowolona z Lincolna na Karmelickiej ale tez duzo pracowala sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 18
Witam jestem tutaj nowa , czy jest na forum nurse prescriber, lub ktoś kto jest w trakcie robienia tego kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w UK pielęgniarki mają dodatki tak jak w Polsce za pracę w nocy i weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×