Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
do gość dziś z 16:07 Przecież są przeróżne dodatki,które w widełkach dla Band 5 nie są uwzględnione(noce ,soboty, niedziele, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze sa dodatki, i właśie niektórzy pracujący na band 5 point 1 piszą,ze na reke dostają 1700 inni 1500-1600. Dlatego się pytam jak to w końcu jest, wiem, że to się waha w zaleznosci od ilosci nocy, świąt itd, ale az 200 funtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NMC
Jestem w trakcie zbierania dokumentów do NMC. Mam prośbę o udzielenie mi rzetelnych informacji , mam pytania dotyczące tego czy wciąż wymagane są 2 zdjęcia paszportowe ponieważ wyczytałam że NMC wysyła PIN listownie i nie potrzeba już zdjęć, kolejna sprawa czy trzeba sporządzić odpis suplementu jeżeli rozpoczęłam edukację po 2004 roku i do kogo udać się najpierw do notariusza a potem tłumacza czy na odwrót bo opinie co to tego też są podzielone. Mam także pytanie dotyczące aplikacji: czy Good Health i Good Character mogą być podbite tylko przez izby pielęgniarskie czy Good Health musi także podbić lekarz. Z góry dziękuję za niezbędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na tym samym etapie, tylko ja jestem swiezo po studiach i suplementu nie tlumacze. Bazuje na tym co pisali na tej stronie http://www.nurses.za.pl/wypelnienieformularza.html Dzis bylam u notariusza gdzie zrobili mi kopie, a pozniej bylam u tlumaczac z dyplomem i prawem wykonywania zawodu, tlumacze tylko okladke i dwie pierwsze strony bo tak bylo napisane na tej stronie. W pozniejszym terminie wezme zaswiadczenie z sadu, w izbach podbija mi dopiero w nast miesiacu bo wtedy maja posiedzenie ;/ wiec jestem miesiac w plecy. Mam nadzieje,ze uda sie szybko zalawtić z ta rejestracją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NMC
Dzięki ja tez jestem zaraz po studiach czyli wygląda na to że nie będę musiała wysyłać suplementu :) A możesz mi jeszcze powiedzieć jak jest z tym Good Health i Good Character? W izbach powiedzieli mi że wystarczy jak one to podbiją a w tym załączniku który podałaś widzę że podbiły to zarówno izby jak i lekarz także sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej niech podbije tez lekarz bo pozniej szkoda wracac do polski po pieczatke. ja robie tak jak na tej stronce jest ;) Tylko sie zastanawiam do jakiego lekarza isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NMC
Ja idę do lekarza rodzinnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA STRONA JEST NIEAKTUALNA!! Macie napisane, każda w swoim formularzu zależnie od tego co na str nmc napisałyście przy zmawianiu formularza. Nie róbcie z tej strony, bo Wam nie przyjmą. W tym co Wam nmc wysłało macie napisane co trzeba odesłać. Nie róbcie tego jak tam piszą. Ja wczoraj dostałam list z nmc, ze zaakceptowali moje dokumenty i robiłam inaczej niż na tamtej stronie pisze. taka dobra rada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie dokumnety wysylałas i co bylo inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość czy możesz udzielić informacji jakie dokumenty wysyłałaś i co jest inne niż na tamtej stronie? Wszyscy aplikujący będą ogromnie wdzięczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałam, każdy ma wysłać różne dokumenty w zależności od przebiegu edukacji, stanu cywilnego itd. wszystko ma każda w pakiecie aplikacyjnym napisane. To jest ta strona gdzie odhaczasz co już masz. Najpierw robisz flowchart i z tego Ci wychodzi według jakiego systemu będzie rozpatrzona Twoja aplikajca. Potem patrzysz na tą liste dokumentów i przysyłasz te, które oni wymagają akurat od danej osoby. Wszystko macie w formularzu, który, moim zdaniem, jest skonstruowany jak dla debili. Jak sobie na spokojnie przeczytacie (o ile znacie na tyle angielski) to bedziecie wiedziały co przysłać. Nie ma na bank żadnych zdjęć, suplementów itd dla osób które miały lic 3 letni. I wystarczy, ze lekarz podpisze w jednym miejscu. Napraawdę wszystko pisze w formularzu dokłądnie czego oni odC iebie wymagają. Musicie na spokojnie go przejrzeć a nie wypełniać wg jakiegoś wzoru, bo on nie jest dostosownany do danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli można wiedzieć, to w jaki sposób dokonałaś płatności za rejestrację? Płaciłaś z Polski, czy jesteś już w UK i masz angielskie konto w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oslabicie mnie... info o oplacie przysylalo wam pzeciez nmc raazem z aplikacja, czy wy w ogole wiecie co robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiotr
Dziewczyno a gdzie jest twój maź ,a on nie zarabia ,czy ty sie nim opiekujesz? Loga na niego ,jak to na dwóch etatach zarabiasz mało ,ludzie trzymajcie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochodzę do wniosku, że polskie pielęgniarki są tępe. No przykro mi. Ile lat jest wałkowany ten temat. REJESTRACJA w NMC. Co wysłać, jak wypełnić. NMC wysyła wam wniosek i tam jest wszystko napisane, co potrzebujecie. Nie znacie języka, czy jesteście tępe aż tak, że jakiejś durnej formy nie potraficie wypełnić? Szkoda mi was. Ja język znam średnio, dlatego póki co do UK się nie wybieram. A rejestrację mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryzja i hejt ścieka z postów. Taką właśnie mamy polonię za granicą, jaką wy tutaj prezentujecie. Ludzie pytają, a wy traktujecie ich jak śmieci. A to dlatego, że sami jesteście śmieciami - tak was traktują, tak traktujecie innych ;) Anglicy nie mają problemu z tym żeby być uprzejmymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak pytacie o coś co było pisane kilka stron wcześniej i jeszcze macie to w formularzu nmc napisane to ręce opadają. dlaczego wy nie czytacie tych formularzy? NMC wam wszystko napisalo, a jesli tego nie rozumiecie to nie ma nawet co myslec o wyjezdzie zanim jezyka nie opanujecie. Ktoś pytał o płatności, wysłałem linka do tego, ale w aplikacji jest naprawdę wszystko napisane. można być zdezotientowanym, wiem, bo sam to załatwiałem, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscpiotr, tak sie sklada,ze jestem facetem i meza posiadac nie bede :D rejestracja jest prosta, mnie sie właśnie udało, ale skończyłem studia lic 3 letnie, jesli tez tak mace to tylko formalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez to dziwi. Ile razy mozna pytac o to samo :D jak te dziewczyny sobie poradza z procedurami w angielskich szpitalach! Sama podpowiadalam ale czasem rece opadaja..Chyba ze nie znaja jezyka to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie przestancie tak najezdzac na reszte osob. Kazdy chce wiedziec bo to dla nich nowosc, kto pyta nie bladzi! mzoe pytali bo nie mieli jeszcze formularzy i woleli wczesniej [przygotowac czesc papierow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przejrzec to forum to dla nich tez za trudna praca? Na kazdej stronie te same pytania o rejestracje. Czy wy jestescie jakies niepelnosprawne umyslowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mieszkam w Anglii i jestem w trakcie rejestracji w NMC i ostatnio dostałam informacje o koniecznym odbyciu przeze mnie "adaptation course". Nie bardzo wiem gdzie taki kurs mogę odbyć i ile bedzie to trwalo , a nie ukrywam ze zalezy mi na jak najszybszej rejestracji i rozpoczeciu pracy jak pielegniarka w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie musiała Pani zgloscic sie do placowki najlepiej jak najblizej Pani miejsca zamieszkania ( lista tych placowe znajdzie Pani na stronie NMC) Taki kurs mniej wiecej trwa nawet od 3 do 12 miesięcy. To zalezy od tego jaka kto miał przerwę i czego wymaga NMC od danego kandydata. Jesli chcialaby Pani abym przeanalizowała Pani sytuację to prosze napisac do mnie na adres: justyna@axamo.pl a chetnie pomogę. do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez niedługo wyjeżdżam do pracy jako pielegniarka w UK. Znacie może jakies sprawdzone biuro tłumacza przysięgłego we Wrocławiu lub okolicach? Jak na razie słyszałam ze to miejsce ma spoko ceny http://www.btcentrum.pl pracuje jako pielegniarka już ponad 7 lat i chce przetłumaczyc wszystkie dokumenty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się pytał czy na band 5 point 1 zarabia się 1500 czy 1700 na rękę. Ja zarabiam ok 1700-1800 na rękę z nocami, świętami i weekendami bo mieszkam w Londynie i mam specjalny dodatek high cost area, który w moim przypadku wynosi ok 200f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej każdy pracodawca prosi o referencje? Mam zamiar wyjechać do UK a w tym roku ukończyłam studia więc obecnie nie posiadam żadnych referencji nie pracowałam jeszcze w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja aplikowałam od razu po studiach to chcieli 2 referencje: jedna od mentora z praktyk a druga od nauczyciela akademickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W UK ZAWSZE żądają referencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość i jak zdobyłaś te referencje? praktyk już nie mam od lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×