Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coconutt

trądzik zamieszczam zdjęcie, pomóżcie.

Polecane posty

Mam 19 lat, walcze z trądzikiem odkąd skończyłam 16. Odwiedziłam już tysiące dermatologów, łykałam erytromycyne,syntarpen, metronidazol, stosowałam różne apteczne maści, nie było efektu. Skóre miałam potwornie przesuszoną, postanowiłam coś ze sobą zrobić, odstawiłam kosmetyki, nie maluje się, piję od 2 tygodni bratka, mam wrazenie ze mnie wysypało (oceńcie sami), do tego pokrzywe, łykam skrzyp i pije drożdże (to krócej- od około tyg.) Od marca biorę Dianę 35 zapisaną przez ginekologa po konsultacji z dermatologiem. Pół roku temu wykryto u mnie psią glistę, brałam bardzo silne leki (Albendazol- Zentel) w dawce totalnie wyniszczającej. Robiłam wszystkie możliwe badania i mam już dosyć, może powinnam zmienic cos w diecie. Załączam zdjęcia, dla mnie to cos dzwiny jest ten trądzik, takie czerwone plamy, na czole taka kaszka, ale głownie jakby zaczerwnienie, aa trądzik różowaty wykluczono.Marze o gładkiej alabastrowej cerze. nie wiem juz co robic. Poradżcie mi coś i oceńcie sami, czy wygląda to tak strasznie? ;( http://img396.imageshack.us/my.php?image=obraz191ao6.jpg http://img396.imageshack.us/my.php?image=obraz192nr1.jpg http://img529.imageshack.us/my.php?image=obraz193ux8.jpg i ostatnie: http://img529.imageshack.us/my.php?image=obraz194ly9.jpg Czy ktoś wygląda podobnie jak ja? A może przesadzam? Pomóżcie powiedzcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jedna wizyta u dermatologa wystarczy. Nie wyglądasz źle, jak dla mnie totylko kilka pryszczy+przetłuszczająca się cera. To nie jest trądzik taki prawdziwy, czyli stan zapalny i wysyp na całą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widywalam 5 razy gorsze,ba,10 razy gorsze. Ale cere to Ty masz chyba tlusta. Na tyle rzeczy,co stosowalas,i nic nie pomoglo,to nikt nie da Ci juz chyba lepszej rady. Nie umiem oceniac trądzika,ale wygląda mi na normalny mlodzienczy tradzik. Naszczescie nigdy nie mialam z tym problemow. Moze poprostu przejdzie z czasem,lub .. w najgorszym przypadku,tak juz musi byc,moze to genetyczne. Widze na miescie starsze kobiety ktore do dzis maja tradzik,albo okropne blizny po nim. Twpoj nie jest taki straszny.Robisz peelingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze jestem strasznie przybita, nic nie robie tylko siedze i czytam te fora, szukam cudownego panaceum, czy kwalifikuje się już do izoteku? za 3 tygodnie wybieram się do faceta, nie wiem jak poprawić stan cery. Zraziłam sie do dermatologow przepisujacych mi effaclar, davercin, duac, maści robione, antybiotyki, wszystko nie działa. a cera jeszcze bardziej czerwona jakby się broniła, czekam jeszcze na efekty diane. teraz koncze 5 blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret, robiłam serie peelingow migdałowych w dermatologa, cera ładnie się rozjaśniała, teraz gdy tylko umyje ja żelem to mam efekt okropnego ściągnięcia, jest sucha, zaczerwiniona, pryszczy nawet nie ma tak dużo, jedynie co czoło usiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peelingów mechanicznych staram się unikać, mam chyba dosyc wrazliwa cere, nakładałam olejek herbaciany a zaczerwienienia, maiałm wrażenie że odrobije pomaga, ale nierozcieńczony to chyba głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była trądzikówna
Ja się w moim trądzikiem użerałam od 12 do 25 roku zycia. Tez były leki, maście, itp. Wiesz co pomogło? Regularne wizyty u kosmetyczki. Przez półtora roku chodziłam co 1-2 mies. na oczyszczanie, a dwa razy w roku głęboki peeling. Poszło trochę kasy na to, o bólu nie wspominając, ale okazało się najskuteczniejsze. Kremy, toniki itp sa mniej skuteczne, gdy trafiają na zatkane pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak zle, jak bralas diane od marca , to powinien byc juz jakis efekt. zmien tabletki moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten ratek, pokrzywa i drożdże do tego skrzyp mogą troche poprawic mój stan? biore od tygodnia, licze na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratek ma to do siebie, ze po nim Cie obsypie,bo oczyszcza skore od srodka ale pozniej bedie na bank ok, sama przerabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa teraz jestem przed okresem, wtedy zawsze jest gorzej z moją cerą. ale zauważam że przy każdym następnym opakowaniu diany , jakby się polepsza, mam długiew włosy, kiedys myłam je co 2 dni, teraz moge nie myc nawet tydzień, skóra głowy mniej sie przetłuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeerr44
ja tez mam sucha skore, naczynkowa do tego. pewnie juz stosowalas ale dla mnie fajnastyczny jest physiogel-krem do twarzy. od razu znika uczucie sciagniecia:) nie uzywaj tylko zadnych propolisow, miodow do twarzy! nawilzaj nawilzaj nawilzaj. wez krem np nivea najprostszy i naloz gruba wartswe na twarz, zsotaw niech sie wchlonie. oprocz tych porstych kosmetykow zapominij o tradziku. zostaw go. a i dieta. zadnych ostrych potraw oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,tych masci naprawde sporo zuzylas.ja na twoim miejscu odstawilabym wszystko! moze tylko jakis lekki krem antybakteryjny i na tym spasowac. Ci dermatolodzy,przepisza drogie masci,ktore na dodatek nic nie daja,i na tym polega ich praca. przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi, a nie za dużo tych ziółek naraz, bratka piije 3 razy dziennie, czasami nawet 4, ile czekałaś na efekty? czy też miałaś wysyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na drzewie
mi jedno pomoglo: tabletki antykoncepcyjne diane 35... teraz praktycznie mam gladka cere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inną propozycję
Kup jakiś delikatny preparat do mycia buzi (najlepiej dla wrażliwców), delikatny peeling enzymatyczny i maskę ekologiczną z błota z morzza martwego. do codziennej pielęgnacji stosuj właśnie ten żel do mycia buzi, a od razu po umyciu smaruj ją naturalnym olejkiem winogronowym( lavea ma taki w ofercie). Nie ma strachu jest on zalecany również do cery tłustej. Dwa razy w tygodniu rób peeling i nakładaj maskę z błota. Polecam lekki drenaż limfatyczny wieczorem. Należy jakby przepchnąc limfę z czoła i policzków do szyjnych węzłów chlonnych. Rób cerze na złość i np raz w tygodniu smaruj też masłem karite... Wydaje mi się zże już dość chemii.. Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia. W razie jakichś pytań czy wątpliwości chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret-ann, myślę dokładnie tak samo. Nic co przepisał mi dermatolog nie pomogło, wręcz pogorszyło stan cery. odstawiłam wszystko, zauważyłam że nawet żel effaclar podrażnia mi skórę, po physiogelu co dziwne miałam uczucie pieczenie, ale testowałam mleczko do mycia twarzy Avene gel nettoyant i było świetne. Do tego na noc zaczne chyba nakładac krem gojący, antybakteryjny Cicalfate,rozjaśnia mi skórę, a grudki podskórne, zaskórniki odpadają. Zawiera cynk, miedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inną propozycję
I absolutnie żadnego nivea który na początku składu ma paraffinum liquidum.. Potworny zapychacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek na drzewie: ile czekałaś na efekty Diane, jaki był stan Twojej cery? ja koncze 5 listek Diane i wygląadam jak na fotce, ale owszem wczesniej bylo duzo gorzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inną propozycję
Ostrożnie z ziołami. Mogą one zawierac horrmony, które tylko pogorszą Twój stan. U mnie nigdy się nie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nivea już przerabiałam. odpada. a czy ja mam cere naczynkowa? dermatolog powiedziała mi że to nie trądzik różowaty, ale rosacea formis (różowatopodobny) jestem po 3 tyg. kuracji metronidazolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeerr44
ale nivea zawliscie nawilzy. najpierw niech sie martwi o przesuszenie skory a nie o zatkane pory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maialam troche syfow na plecach, pilam 2c kubki dziennie, po 3 tyg wyspalo, bylo z 4 dni i mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam że gdy mam cere nawilżoną jest mniej zaczerwnienien i wypryskow. ale moim probleme jest to że nie potrafie sie zmobilizowac do okreslonego programu pielegnacyjnego na dluzszy okres. tzn np rano oczyszczanie nawilżanie, a ja w ciągu dnia umyje twarz jeszcze 4 razy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda :O jak masz trądzik to nie wolno peelingu bo roznosisz syfy po buzi :O kup mydlo siarkowe, jakis zel do mycia - ALE NIE PEELING! tonik i maśc cynkową w aptece albo tribiotic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykra laska
dieta 2 tygodnie z owocami i bedziesz miala cere jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz jestem mega załamana tym wszystkim. nie moge patrzec na swoj ryj i jakos nie chce mi sie wierzyc ze ktos ma gorzej ode mnie, nikogo na ulicy nie widze z takim pyskiem jak moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używam
To ty chyba prawdziwego trądziku nigdy nie widziałaś. Stosuj łagodne kosmetyki do cery tłustej, może nie Effaclar K, a serię Effaclar H- do cery podrażnionej kuracjami antytrądzikowymi, maseczka z glinki zielonej, na ropne wypryski miejscowo Akneroxid lub Aknemycin i będzie dobrze. Masz ładną cerę, ja miałam 100 razy gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×