Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andziasan

Ile zarabia i jakie koszty ponosi poczatkujący policjant?

Polecane posty

hubcio to gdzie tak płacą???Moj brat po 13 latach pracy jest tam jakimś aspirantem ma 3100 w stołecznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem nie wiem
z tego co ja się orientuję to trzynastkę dostajesz już będąc na szkole, nie wiem co masz na myśli pisząc pełną trzynastkę otrzymujesz po 3 latach służby, trzynastka to trzynastka i dostajesz ją w kwocie normalnej pensji, nie ma czegoś takiego ze po 3 latach masz ja pełną? masz taka jakie masz pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Mam pytanie ile godzin pracują Policjanci z prewencji i ile z Jednostek AT i ile zarabiają ??? Aktualnie robię studium ochrony, będę miał licencje 2 stopnia pracownika ochrony fizycznej, lecz po tym chciałbym startować do Policji a niedawno ojciec mi powiedział że będzie mógł mi załatwić robotę na produkcji w jednej firmie i bym zarabiał 4 tys. zł Netto. Bardzo lubię ćwiczyć siłowo i kondycyjnie to moje największe hobby I teraz sie pogubiłem, sam nie wiem gdzie iść... Kasa nigdy nie była dla mnie najważniejsza ale w dzisiejszych czasach trudno bez niej się obyć, no i słyszałem że policjanci pracują po 12-14 godzin ;/ ( nie miałbym wtedy czasu na ćwiczenia i dziewczynki ;) ) Proszę doradźcie i powiedźcie jak to jest w Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec przepracował
mój ojciec przepracował 35 lat w Policji , i zdecydowanie odradzam , świątek piątek niedziela pracujesz , zasuwasz non stop, zarobki marne , teraz ma emerytury na reke jakies 6 tysiecy to wszystko po 35 latach, nigdy nie dostal ani mieszkania, ani zwrotów za paliwa, bzdury, jedyne co to trzynastka,m mundórowka i malowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec przepracował
ma zszargane zdrowie i pscyhikę, nie jest juz tym samym czlowiekiem co kiedys, o byle co wybucha awantura , wscieka, sie obraza, trzaska drzwiami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posterunkowy
Przez 3 lata masz połowe mundurówki. Dodatku za mieszkania nie dostajesz ani za dojazdy. Mało kto ma przydział w swojej miejscowości. Więc jak odliczysz koszt dojazdu, wynajem mieszkania to zostaje ci kilka stówek na miesiąc. Jak jestes kawaler to pól biedy, jak masz rodzine to klepiesz biede:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciiekawskiix
A ile zarabia policjant na stanowisku rzecznika np. w jakimś średnim wielkości miesicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×