Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andaluzja24

21lipca, przełom!!! Waga w dół!!!

Polecane posty

Gość andaluzja24

Oto nadszedł wspaniały poniedziałek. Waga 65kg cel: poniżej 55kg Na razie cel nr1: do końca lipca 2-3kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdusiaxxx
Hej! Ja również zaczynam od 21 lipca, czyli w sumie od dziś. Razem na pewno damy radę. W jaki sposób chcecie schudnąć? Jakaś specjalna dieta? Ja nie mogę zbytnio korzystać z określonych jadłospisów, ponieważ sama nie przyrządzam obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę stosowała balsamy ujędrniajace 2 razy dziennie. 30 minut ćwiczeń na atlasie. Godzina biegania. Ćwiczenia na brzuszek i pośladki. Małe posiłki co 2 godziny. Taki mam plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_s.
ja tez!!! :) od dzis zaczynam. Waga ok. 68kg, przy 168, rozm. 42 cel. rozm.38 do konca sierpnia... moze sie uda, moze niee:D Wagi niemam, wiec wazyc sie niebede, ale za to mam magiczny metr;) moj plan: brzuszki, min. 100 dziennie, tak na poczatek! malo jesc, co 3 h. omijac chleba ziemniakow itp, jesc nabial, warzywka, owoce, miesko:) balsam modelujacy DWA razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) super, że jest nas więcej. Oj, ja przez weenend przytyłam 1kg:( tak sobie wzięłam do serca, że zaczynam od poniedziałku:( to tak: a) wspomagacze - balsamy z Evelina grzejący i chłodzący, (wg humoru:P) oraz serum do biustu (rewelka) -slim coffee b) dieta: na początek proponuje 1000kcal, żadnych słodyczy, jedzenie co 3godziny, ale oczywiście małe porcje i żadnych zakazanych rzeczy (ewentualnie raz w tygodniu) alkohol (również ewentualnie i to raz w tygodniu!!!) c) sport: ćwiczenia z serii 8min (arms, buns, abs, legs) -są fantastyczne i bardzo na mnie działają. Do tego gimnastyka, czasem rower, taniec No i pozytywne nastawienie;) ważymy się w poniedziałki i czwartki (przynajmniej ja;P) damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie!!! Są wakacje, trzeba schudnąć jak najwięej!!! Trochę silnej woli i damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 sierpnia wraca mój Mężczyzna z wypoczynku. Chcę go mile zaskoczyć :D Myślę, że przez te 1,5 tygodnia dam radę schudnąć jakieś 3 kilosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja sie dołączę, jeśli można:) Waga: 70 Cel: 65 Najlepiej do 1 sierpnia, chociaz pewnie sie nie uda, ale trzeba mieć ambitne cele:P Ja zastosuje standardowo MŻ i zero słodyczy. Odpuszcze sobie też jedzenie po 18... Codziennie cwiczenia, minimum 1 godzinka i skakanka. Musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że musi się udać :) co jak co, ale 4 kilo na bank Ci zleci, jeżeli będziesz przestrzegała diety i ćwiczyła ! :) Weź pod uwagę fakt, że w pierwszym tygodniu chudniemy najwięcej ;) Kurcze...coś mało osób wpisuje się do tematu. Srednio dwa posty dziennie...no cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie wpisze i pochwale, ze poskakalam na skakance:) i mysle o dzisiejszym obiedzie, zawsze na diecie mam problem z wymyslaniem posilkow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło, że temat na samej górze;) słuchajcie ja wyjeżdżam w sierpniu prawdopodobnie nad morze. Kupiłam sobie extra strój, ale co z tego jak mam za dużo ciała!!! no poprostu jest mnie za dużo!!! Wiecie co mnie kusi??? Dieta kopenhaska... już kiedyś byłam i chudłam 1kg dziennie!!! ale oczywiście nie dotrwałam, bo akurat trafiło mi się wesele i diete szlag trafił:( ale teraz muszę się nakręcić i może od jutra zacznę... co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaczka17
hej;) no ja też chciałąbym zacząć kopenhaską, ale przyznam się, że wiem że i tak nie wytrwam... u mnie to jest tak: dietuję cały tydzień, potem w sobotę jest impreza i niedziela jem co chce i w pon zaczynam w punkcie wyjścia:O Myślałam o diecie soutch beach, albo właśnie o kop. Ale myślę sobie, że niezawodne będzie mż. Dlatego dołączam się do was i nie pozwólnym by temat upadł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelina_Moli
ja też się przyłączam :) 5 razy w tygodniu siłownia (pon-pią) zero pieczywa, płatków, ciastek itp. 30min. rower; bieganie wieczorem posiłki po przebudzeniu szklanka wody śniadanie : soki/kawa 2w1 (siłownia) Objad: zupy/ warzywa na patelnie/ jakieś mięso / ryba (rower) kolacja ok. 17.00 jakiś serek lub jagurt lub coś słodkiego do 200kcal. (bieg) cel : -10kg do 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej Dziewczynki! Chetnie sie przylacze. Dzis zaczelam diete 10-dniowa, ktora akurat skoncze na koniec lipca, a pozniej zamierzam stopniowo jesc inne produkty niz w tej diecie. Dzis jest 60kg na wadze, do konca sierpnia chce zrzucic 5kg. Na poczatku wrzesnia przyjezdza moj maz i mamy wesele znajomych, wiec chce wygladac super:) Trzymajmy sie razem i damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Juz podaje:) 162cm/60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Magnum a Ty jaki masz cel? Bo ja bym chciala z 5kg chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym chciała ważyć jakieś 50. Mniej nie, bo mam duży biust (E), który nie stety nigdy nie zmniejsza swoich wymiarów i będę śmiesznie wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
a ja wlasnie mam na odwrot, bo biust maly:P i jak wiecej schudn to juz go w ogole nie bedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Wybaczone:P, tez literowki mi sie wkradaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
26 juz mi stuknelo w maju:( staro sie czuje juz, ale na szczescie mam juz 3 letniego syneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zamiar ustac na wagę w czwartek, ale jednak poczekam do soboty. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Do soboty planuję jedzonko co 2 godzinki. Później może też przejdę na 10-dniową. Eh...my kobetki to mamy przerąbane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×