Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andaluzja24

21lipca, przełom!!! Waga w dół!!!

Polecane posty

Gość Juuussstttaaa
Hej Dziewczynki! Wg wagi mam 58kg. Wazylam sie dzis po poludniu. Zjadlam rybke z mizeria z kefirem i w sumie tyle dzis bo bylam nad zalewem, opalilam sie zaje...:) a teraz wlasnie wrocilam z basenu:) troche poplywalam z kolezanka. Czuje sie super, skurczyl mi sie zoladek i mysle ze teraz bedzie ok jak bede jadla lekkie rzeczy w malych ilosciach i cwiczyla to dalej bede chudla tylko wolniej nie? Jak myslicie? Co najwazniejsze spadl mi brzuszek, moja zmora i z tego sie najbardziej ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie czuję świetnie, wczoraj z tego wszystkiego upiłam się w samotności;/ waże 60kg dokładnie, bez przecinka. idę dziś chyba na saunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa to nie jesteś już na 10 dniowej?? ile w sumie na niej schudłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hejka! Maz a cio sie stalo?? koo w sumie przez tydzien tej diety to 2kg tylko, ale dla mnie i tak duzo, ale trzeba dodac ze nie stosowalam jej rygorystycznie do konca. Trzeba przyznac ze nie mialam sily na cwiczenia i teraz chce malo jesc, tak moze 500-600kcal ale beda to glownie warzywka, rybka, miesko chude i kefir itp i cwiczyc wiecej. Dwa razy w tyg na basen, a codziennie brzuszki i moze skakanka? TY lko co skakanka daje? Mi zalezy na miesniach brzucha i na posladkach glownie no i uda. Co polecacie? koo a TY jak sie odzywiasz mniej wiecej na co dzien i jak Ci waga leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
To ja jeszcze raz koo juz widze na stopce Twojej:) to wychodzi na to ze do konca lipca mamy po 58kg:) I bym chciala tak jak TY zejsc do 55:) ile czasu sobie na to dajesz? ja bym chciala do konca sierpnia zrzucic te 3-4kg. Moze bedziemy sobie razem pisac co jadlysmy i cwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się w sobie, dziś mniej jadłam, własciwie nic tylko 2lody;] Jestem paskudna! ale waga 0,5 kg w doł! trzymam kciuki,żebyście miały wiecej silnej woli niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! odzywajcie się! ja już po obiedzie - 13 kotletów sojowych hehehe zaszalałam! łącznie ze \"śniadaniem\" zjadłam jak na razie jakieś 450 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej dziewczynki! Ja wlasnie zajadam buraczki z fasolka:) od rana nic nie jadlam bo chcialam sie zwazyc, a dopiero niedawno wrocilam ze sklepu z nowa waga:) pokazuje 57,5:) to pewnie taka sama by byla rano:) ciesze sie ze nie wiecej:) bo wczoraj troche podjadlam zakazanych rzeczy:P dzisiaj zakupilam sobie platki owsiane, jogurciki naturalne, serek wiejski light i zamierzam trzymac sie dalej:) piszcie co u WAs bo pusto sie jakos robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Maz jak Ci idzie? Pisz co u Ciebie? pomozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciężko, ale przymierzałam stroje kapielowe, bo w sobote jadę nad morze. Totalna masakra, z majtek wychodzi mi tłuszcz, takie wałki!;( Wyglądam jak king kong!!!! Zjadłam śniadanie, zamierzam pozniej jeszcze troche jogurtu z otrębami i tyle. Nie wiem jak mogłam przytyć te 3kg w takim krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Maz nie lam sie!!!!! bedzie dobrze. Dziewczyny gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Więc tak miałem do zrzucenia 20kg.walczę z wagą od 10lipca.Jutro sprawdzam efekty,zobaczymy ile mi ubyło z 95kg.Od jutra zaczynam biegac i a6w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja jestem :-) dziś się nie ważę bo @ nadchodzi. Ale trzymam sie dzielnie, jem ok. 1000 kcal dziennie, a od poniedziałku może znów swoją hollywoodzką zastosuję. No i zaczełam pedałować na rowerku stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 59,2kg, więc jest lepiej... Dzisiaj będę ćwiczyć , nie zjem za wiele, no i w planie mam saune. Oby tylko dojść do 57 póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Efekty są 89kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje!!! ja po saunie 59.0kg dzisiaj wyjezdzam, takze nie bedzie mnie 2 tygodnie Pozdrawiam i życze wytrwałości!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej walcze a nie pisalam bo mi cos sie z netem porobilo, normlanie mnie strzelalo ale juz jest dobrze wiec bede pisac czesciej. Jutro rano sie zwaze i npisze ile jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tez walcze jak to Pilar napisala,nie mialam czasu ostatnio pisac bo jestem zabiegana:)Zważę sie w poniedzialek -wiecie moze gdzie mozna kupic wage co mierzy wode tluszcz w organizmie-bo ta moja stara beznadziejna!Pozdrawiam i miłego weekendu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , mi zlecial kilogram, waze 57kg (wzrost 165cm) przez niecale dwa tygodnie 1 kilo, oj cos wolno to idzie, no ale nic. Gdybym chudla w takim tempie do moich wakacji ( za 6tyg) schudne jeszcze 3 kilo, malo ale i tak bym sie cieszyla, 4 kilo mniej od wagi poczatkowej. Tak czy siak mam nadzieje, ze uda mi sie troche nadac tema temu mojemu chudnieciu. Babajaga, nie wiem gdzie taka wage mozna dostac, ja mam elektroniczna i w sumie jestm z niej b zadowolona, no troche mniej z tego co pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
A ja dzisiaj 88kg:) Od 10 lipca -7kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! trzymajcie się i ne dajcie toopikowi paść!! ja dziś powracam do hollywoodzkiej, ale dodałam rano owsiankę ( 3 łyżki - 100 kcal )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Silna wola i mniej gadania i więcej robienia!Mam nadzieje,że do 15 sierpnia będzie już - 10kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem właśnie pierwszy posiłek - serek i pomidor, owsianki dziś nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po moim wspaniałym wyjedzie wakacyjnym przytylam... i waze ponad 63kg! raaatunku!!!!! to jest jak koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×