Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andaluzja24

21lipca, przełom!!! Waga w dół!!!

Polecane posty

w ogóle poczytałam to co pisałaś i myślę, że w Twoim przypadku stosowanie 10dniowej nie ma sensu. Ta dieta jest bardzo desperacka i męcząca, a Ty masz do stracenia mało kg i dużo czasu. Stosując ją ryzykujesz, że niedługo rzucisz się na lodówę, a w najlepszym przypadku popsuje Ci sie samopoczucie i stracisz siły. A te 5 kg do konca sierpnia możesz moim zdaniem spokojnie i na trwałe stracić na diecie np 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuusssttta
No pewnie masz racje, ale juz zaczelam i chce dokonczyc, jestem zdeterminowana, a pozniej chce powoli zwiekszac ilosc kalorii i zaczac cwiczyc intensywniej. Teraz wiem ze przede wszystkim skurczy mi sie zoladek i bedzie najlepsze:) Masz racje, ide sie przewietrzyc i kupic twarog na jutro. Chyba skusze sie na jablko z kiwi, raczej nie zaszkodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie to złamanie zasad dity ale na pewno nie zaszkodzi. jedzenie jednego produktu przez cały dzień to moim zdaniem nie najlepszy pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuusssttta
No tak, ale dziewczyny z topiku na ktorym dowiedzialam sie o tej dietce, tez w jakis sposob ja modyfikowaly dodajac warzywka. Niestety i takz kiwi nic nie wyjdzie bo w sklepie nie bylo:P ale przewietrzylam sie i juz mi lepiej:) trzymam sie dalej:) a jak Wam idzie? W ogole jak wyglada Wasz codzienny jadlospis? Bo ja tu tylko o swojej dietce walkuje, a Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początek postanowiłam zastosowac 1000kcal, ale od dwóch dni mi wychodzi 1200:P też zastanawiam się nad czymś innym... Dietę holliwodzką znam, bo mam tego JOYa. Dieta 10dniowa tez fajna sprawa. Ogólnie mam mętlik w głowie od tych diet:( Justa, ważyłaś się już? Czy czymś się wspomagacie? Ja piję od 4dni slim coffee. A tak poza tym to muszę kupić tusipect:P wiem, głupie, ale niezawodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnumMigdało
Ja też uważam, że Koo ma rację. Masz sporo czasu i tylko 5 kg do zrzucenia. 1000kcal daje Ci jakąś pewność, że później nie rzucisz się na jedzenie. I tak pewnie już 2 kilosy zrzuciłaś. Jeżeli o mój jadłospis to każdego dnia coś innego. 5 malutkich posiłków co 2 godziny. Sniadanie- jogurt, 2 posiłek- kromka chlebka wasa z plastrem żółtego sera, 3 posiłek- jajko itp, itd. ;) Ja już skończyłam jedzonko na dzisiaj. Jeszcze będę musiała troszkę poćwiczyc i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez wpomagaczy.Dietowanie to moim zdaniem i tak obciążenie dla organizmu, nie chcę jeszcze bardziej osłabiać go chemią. Co myślicie o tym, żeby punkt 8.00 po oddaniu porannego moczu ustać w sobotę na wagę? Poźniej odnotujemy nasze efekty lub porażki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuusssttta
no tak tak, nie krzyczcie juz na mnie:P juz sie zawzielam i chce dokonczyc, taka jestem ze jak cos postanowie to musze doprowadzic do konca. Dzieki temu zrobilam dwa lata studiow w jeden rok:P skoncze ta dietke i bede sie trzymac dalej. Wspomagajcie tylko troche:) wlasnie polatalam z odkurzaczem:P i dobrze jest, nie trza psuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz justa rację -wytrwaj:D oj, boję się cholernie, że u mnie nic nie spadnie, ale myślę, że to będzie dodatkową motywacją... czyli w sobotę skoro świt się ważymy:) a ja zaraz lecę na basen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę sprzątać i ćwiczyć :D Schudniemy, nie ma bata! :) Mam jedno pytanko...czy w diecie 10-dniowej mozna zacząć od jedzenia warzyw, czy trzeba kolejno tak jak jest w rozpisce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuusssttta
Nie wiem Magnum, ale raczej nie mozna. Dietka jest super mowie Wam, pod koniec drugiego dnia czuje sie super! Rozpiera mnie energia. To chyba dziala jakos oczyszczajaco organizm. Lece po synka do tesciow, jogging przy okazji zalicze:) do pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga1982
Hej dziewczynki,wlasnie przeczytalam wasze wypowiedzie..widze ze wam swietnie idzie:) Dobry pomysl z tym zeby sie zwazyc w sobote rano:):) Jesli chodzi o moja diete to sama sobie jadlopis wymyslam(1000Kalori zeby nie przekroczyc dziennie)Tak w tamtym roku stosowalam i schudlam 9 kg w ciagu 4,5 miesiaca:) Nie jem sniadania dopiero obiad kolo 14-15-dzis na obiadzik zjadlam gotowane udko z kapusta pekinska:) Kolacyjka jakis owoc .. A przed spaniem pije herbatke Mandaryny heheh...oraz zaczelam cwiczyc 8minutes ABS bo moja zmora jest brzuszek po synku:)moze znacie jakies dobre cwiczonka na brzuszek:)Aha i sciaglam sobie aerobic ,,The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry ,, A moze macie polecic jakies wspomagacze juz sprawdzone i wyprobowane co daja efekty jakies... Pozdrawiam was goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czytam JOYa i nie wiem - jak wygląda tam podana hollywoodzka?? moja jest taka -serek topiony, pomidor, kawa -jajko, pomidor -jabłko -twaróg, pomidor -wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
a ja juz wrocilam, ale bede miala zakwasy jutro:P hehe pozniej planuje sobie zrobic peeling kawowy i zaaplikowac krem antycellulitysowy, bo to moja zmora:( macie moze jakies skuteczne metody na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przy zrzucaniu kg automatycznie zanika to paskudztwo radzę jeszcze rowerek i masaże szczotką dobry też jest...galenic??czy jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Dzieki wielkie Kooo! Nie omieszkam wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz iść do salonu odnowy biologicznej na tubę, która powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała i zmniejszenie cellulitu. Średnio powinno sie przeprowadzić 6 zabiegów w regularnych odstepach. Polecam, bo warto. Fajną sprawą jest serum anty lub balsam chłodzący z kofeiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w salonie jest teraz promocja i oferuję jeden zabieg za 90 złotych. Robię sobie te zabiegi co jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Klientki też raczej sobie chwala ten sposób redukcji tkanki tłuszczowej. To działa trochę jak sauna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam czegos takiego w mojej okolicy chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, żeby w sobotę każda z nas zrobiła stopke z wagą jaką osiągnęła i ile jej jeszcze zostało do zrzucenia :) Idę zapić głód wodą :) Dziewczynki z jakiego województwa jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie w sobotę będę się ważyć znów, bo do piątku jestem na hollywoodzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga1982
Dziewczyny a jak sie robi taka stopke:)głupie pytanie hehhe no ale niewiem:( Ja jestem z podkarpacia-1982rocznik A wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga1982
dziekuje Ci ślicznie Koo!!!!:) no napiszcie skąd jesteście:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Wielkie dzieki Magnum za info, mi najbardziej zalezy na zmniejszeniu celluli i ujedrnieniu ciala wlasnie, a w jakich odstepach powinno sie to robic? to czekamy na sobotnie wazenie:) ssie mnie troszke ale jest lepiej niz wczoraj. eh te wieczory sa najgorsze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie dolaczyc? bo ja juz zalamana soba jestem. 25lat, 58kg i 165 cm W polowie wrzesnia jade na wakacja i musze wygladac bosko, taki mam cel. chce zaczac od jutra to cio moge sie przylaczyc? dodam, ze diety ciezko mi ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi - możesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×