Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andaluzja24

21lipca, przełom!!! Waga w dół!!!

Polecane posty

Gość Juuussstttaaa
oczywiscie ze mozesz:) witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Ja zrobilam z 50 brzuszkow, potancowalam przy muzyce i pobiegalam z 20 min. Na poczatke moze byc chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też troszkę pokręciłam bioderkami, 6-stkę mam za sobią i ćwiczenia na atlasie :) Planuję przed snem zrobić sobie rozciąganie :) aha...ja jestem z Mazowieckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja humorek mam świetny śpiąca jestem za to baardzo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
hehe moj nawet nawet, chociaz zmeczona jestem a maluch bryka:P Magnum podoba mi sie Twoja stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenium- Day after day :D Ale się powściekałam przy tej piosenkce...niezły sposób na spalenie kalorii :D Spróbujcie! Muzyka na full i tańczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hehe:) moze jutro w dzien, maluch juz zaprowadzony do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
A jak tam u Was ssanie w zoladku? Dokucza bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranocka i do jutra! trzymajcie sie i nie podjadajcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Dzien Dobry! Dziewczynki spicie jeszcze? Ja mam dzisiaj swoj trzeci dzien, jakos idzie, ale tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie też dzień nr.3. Po wczorajszych wariactwach ćwiczeniowych wszystko mnie dzisiaj boli i ledwo się ruszam :/ Jestem już po śniadaniu. Ps. Rozmawiałam wczoraj z koleżanką (jest dietetykiem) i powiedziała, że dieta 10-dniowa jest bardzo niezdrowa, gdyż niesamowicie osłabia nerki, może nawet doprowadzić do ich uszkodzenia. Miałam ją zastosować, ale tyle się wczoraj nasłuchałam na jej temat, że rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
No co Ty Magnum naprawde? Przez 10 dni takich problemow mozna sie nabawic? To dziwne. Rozumiem jakby to bylo przez miesiac, dwa. Przeciez ludzie normalnnie glodowki sobie robia tygodniowe i sa alecane na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to związane ze zbyt dużo ilością białka w tej diecie. Nie wiem...ja jednak wolę nie ryzykowac. Może ze 3-4 dni bym ją przeprowadziła, ale nie dłużej. Skutki takiego dietowania wychodza dopiero później. Szkoda zdrowia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! ja tylko pare slow bo w pracy urwanie glowy, ale super; ze moge dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) o matko, a ja wczoraj byłam na basenie i dziś rano biegałam 30min i aż cała jestem połamana. Zwazyłam się:( waga ani drgnie:( aż mnie szlag trafia:( ej, ja też jestem z lubelskiego:) co więcej, jeść mi się chce.... wykombinowałam sobie, że po 16jem tylko jogurty, a do 16 na co mam ochotę (no oprócz ziemniaków, słodyczy itp). Ale że na sobotę musze spłaszczyć brzuszek, to postarm się tych jogurtów jak najwięcej jeść... tzn i w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andaluzja było poczekać z ważeniem się do soboty :P co do wagi...na 100% ubędzie Ci do 26 :) nie ma co rozpaczać :) Jogurciki to dobry pomysł. Dziewczyny zachwalały Activię...podobno po tygodniu człowiek czuje się lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest ktoś z mazowieckiego? :P Przy dietowaniu trzyma mnie fakt, że: na początku sierpnia wraca mój Chłopak i jedziemy na wypoczynek (kostium kąpielowy musi dobrze leżeć) i wracam do pracy. Trzeba jakoś wyglądać...hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga997
Hej dziewczynki:)ja niedawno wstalam-po wczorajszych cwiczeniach bola mnie strasznie mięśnie brzucha:) Czekam do 14 na obiadek a teraz kawka:))) Pogoda okropna u mnie deszczowo,pochmurnie i wieje:) Czuje sie lzej - tez to jest mój 3 dzień-ciekawi mnie jak wyjdzie nasze ważenie w sobotę:) Co dzis na obiadek serwujecie:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
No tak, moze i duzo, ale to nie przez miesiac sie je ten nabial, tylko 6-8 dni, pozniej sa warzywa. Poza tym doczytalam sie ze chudy nabial zwieksza przemiane materii, wiec na tym bazuje chyba ta dieta no i dostarczajac bialko spala sie tluszcz. Ja wlasnie po drugim sniadanku, pije zielona herbatke. Czuje sie ok. Tez mnie boli troszke wszystko po wczorajszym bieganiu. To ze jestem na tej diecie to chyba mnie nie wyklucza zeby tu z Wami byla co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę w sierpniu nad morze:( coś mi się wydaje, że zastosuję jakąś dietę pt: ostatnia deska ratunku. mam świetne bikinie, ale.... no cóż... same wiecie... co do wagi, nie mogłam sie powstrzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
OKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sport poki co ogranicza sie do jezdzenia na rowerku do pracy, czyli kolo godzinki dziennie. ja przed chwilka weszlam na wage i masakra chyba faktycznie wstrzymam sie do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest nagorsze, dzis w pierwszy dzien mojej diety , zostalam z moim lubym zaproszona na kolacje....eee no i co kurka.. nie jesc? w zyciu sie nei przyznam, ze jestem na diecie, bo to brzmi mega strasznie i jak cos tylko wspomne wszyscy sie na mnie rzucaja mowiac, ze glupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×