Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andaluzja24

21lipca, przełom!!! Waga w dół!!!

Polecane posty

Gość Bieliznaa koronkowa
ja na 10-dniowej rozwaliłam naerki tak jak pisze magnum. szkoda, że nie mogę cofnąć czas ;( dziewczyny nie odchudajcie się w ten sposó. polak jest mądry po szkodzie. niestrety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Tak? ale co Ci sie stalo z tymi nerkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór-śpicie juz???Jak tam brzuszki głodne:):):) Ja trochę poćwiczyłam ,jeszcze 8minute ABS i do wyrka:P A na marginesie jak można w 10 dni rozwalic nerki przecież nie trujecie sie niczym:):) Miłych snów śpioszki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dalej na hollywoodzkiej-do piątku co do tej 10dniowej, to choć jestem w pewnym sensie przychylna dietom rygorystycznym, to akurat tą dietę uważam za bezsensowną... Jedzenie przez cały dzień tego samego to zbrodnia :-P Oczywiście nie mam nic do tego, która z Was jaką dietę wybrała i nie oceniam :-)Wyrażam tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koo popieram :) Jak się tak nasłuchałam to chęć na tegi typu dietowanie szybko mi przeszła. Właśnie wcinam śniadanko. Płatki Fitt na mleku, herbata owocowa i jabłko :) Później trochę poćwiczę :) Jak idzie odchudzanie? Widziałam, że kilka dziewczyn uciekło na inne topicki. Trzeba pilnować, żeby nasz nie upadł, bo jak widzę to coraz mniej wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej Dziewczynki! Dzis moj 4 dzien. Czyli prawie polowa tej diety. Czuje sie dobrze oprocz zakwasow. no i mam teraz @ wiec wiadomo nie za bardzo. Nie bede cwiczyc juz do konca tej diety, bo zakwasy straszne i nie mam sily teraz. Za tydzien przejde na Wasza diete wiec nie uciekajcie nigdzie, trzymajmy sie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
To znaczy chodzi mi o to aby powoli wychodzic z tej diety, bo jak zaczne normalnie jesc znowu to wroca kg. Czytalam ze 8 tyg powinno sie stabilizowac wage, zwiekszajac co tydzien liczbe kalorii o 100. A Wasze diety ile kcal maja? Czy nie liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Ale w sumie jak ze laseczka:P? A Wy ile macie wzrostu i ile chcecie wazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak w stopce - 166 cm chcę ważyć 52 kg, więc jeszcze jakieś 7 mam do stracenia, ale ostatnie 3 chcę tracić wolno.. wracam własnie z baru tlenowego - super! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koo--- to my prawie takie same:) ja mam 165cm i 58kg, a chcialabym tak kolo 50. Wczoraj oczywiscie na kolacji byla masakra, mega niedietetycznie, no ale co zrobic codziennie mnie nei zapraszaj :)Dzis musi byc lepiej. Ja w ogole nie stosuje zadnej specjalnej diety. Na sniadanie owoce, obiad normlany a na kolacje owoce lub jogurty i czesto jakies winko. Nie wiem czy na takiej diecie uda mi sie schudnac, no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że mamy podobny start i cele :-) a jakie masz wymiary?? z którą partią ciała masz największe problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokladnie jakie mam wymiar, nie mam miarki. Najwieksze problemy mam zdecydowanie z brzuchem, nawet jak wazylam 50 kilo nie bylam z niego zadowolona, ale przy tej wadze to juz zaden moj wymiar mi sie nei podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej Dziewczynki! Jak Wam idzie? Ja dzisiaj zgrzeszylam troszke, zjadlam dwa male herbatniki, ale nie dlatego ze bylam glodna. Po prostu lezaly na stole, gadalam z kumpela i to bylo jak odruch jakis, wcale niepotrzebny. Mam nadzieje ze nie wplynie to za bardzo na efekty:( jak myslicie? w kazdym badz razie nie poddaje sie, jutro moj piaty dzien i jem jajka. Juz sie nie moge doczekac bo bardzo lubie:) Odezwijcie sie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiałam trochę problemów osobistych, więc mało się ostatnio udzielałam. To tylko 2 małe herbatniki :) nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, i tak schudniesz :) Dzisiaj popatrzyłam na siebie w lustrze i masakra. Czuję się strasznie grubo :/ To zaczyna się stawać jakąś obsesją :/ Wczoraj darowałam sobie ćwiczenia ze względu na dość uciążliwe zakwasy. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj :) Pozdrawiam wszystkie odchudzające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaa
Hej hej. Magnum gdziez Ty gruba!? Przestan natychmiast!!! Ja cierpie przez @ i nic mi sie nie chce:( ale daje rade, wlasnie popijam kawke a pozniej bedzie sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wyglądam dziś mniej więcej tak ---> :-o mam mega kaca i zdarty łokieć....kurna! a akurat wyszło piękne słońce, niebo niebieściutkie! a ja kurna wyglądam z tym łokciem jak przedszkolak po nauce jazdy na rowerze :-( jak ja kurna się pokażę w krótkim rękawku??? łoj dobra, bo już nie na temat znowu piszę.... dziś ostatni dzień hollywoodzkiej mam, dzisiejsze odbicie w lustrze ( poza tym łokciem i zapitym przekrwionym spojrzeniem..) mnie ucieszyło - brzuszek zrobił się płaski, żeberka wystają nieco.... wreszcie... Mam nadzieję, że jakoś uda mi się wyjść z tej hollywoodzkiej bez szwanku dla wyglądu brzuszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och witaj w klubie
Jestem z Wami :) Malo co 3h :) duzo ruchu,to mi sie podoba :) Ale od której godz do ktorej godz jecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga997
Czesć Wam-wczoraj nic nie pisałam bo byłam u teśćiów i nawet nie zrobilam 8minute ABS:(:( Dziś 5 dzień mojej diety czuję sie dobrze-brzuszek zrobił mi się troszeczkę płaski no ale to dopiero początek zanim zbije to 9 kg:) Czytam wasze topiki i stwierdzam ze jestem na nim najgrubsza:(:( Wydaje mi się ze nie macie z czego odchudzać:):) Jutro wielki dzień ważenia:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babajaga a ile ważysz?? ja się odchudzam nie dlatego, że uważam się za jakiegoś grubaska. po prostu z wagą do jakiej dążę czuję się najlepiej, choć wiem, że wtedy jestem po prostu chuda. ale taka sylwetka mi siepodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koo 64 kg waże jeszcze po dawniej ciazy mi zostalo a wazylam 54 kg przed.Żle sie czuje z ta waga nawet niektóre ciuchy są za małe.Chcialabym 55 kg w sam raz przy wzrosćie 170cm-jak myslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Ja dzisiaj 5 dzien czyli jajeczka:) juz zjadlam dwa i nie bede sie ograniczac bo lubie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babajaga też myślę, że to dobra waga dla Ciebie Ważysz minimalnie więcej, więc nie lamentuj :-) ja jeszcze pare tygodni temu też na wadze miałam prawie 64!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koo ty jestes na hoolywodzkiej-ile ona trwa?zobaczymy jak skonczysz ja to moze sie na nia przeniose:))) A duzo cwiczysz oprocz tej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj rano objadłam się jak bąk :P Nie ma co lamentować, najwyżej dirta będzie dłuższa o jeden dzień :) Miałam doła, bo w życiu uczuciowym troszkę problemów i musiałam sobie pojeść :) Od południa do wieczora już tylko woada :) Żyje się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! U mnie na wadze 56 kg :) Wczorajsze objadanie się dało o sobie znać :) Kiepsko. Zmiana stopki. Kolejne ważenie- środa. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej hej1 A ja nie mam wagi zeby sie dzisiaj zwazyc:( dzisiaj moj 6 dzien, ale nie wiem ile mi zeszlo. Dopiero popoludniu bede u kolezanki to bede mogla sie zwazyc u niej, ale to juz bede po kawie, sniadaniu i obiadku. Jak myslicie bedzie wiecej pokazywac nie? Wazyc sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×