Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andaluzja24

21lipca, przełom!!! Waga w dół!!!

Polecane posty

hej ! ILE TRWA HOLLYWOOdzka to nie wiem... jadłospis jest na 1 dzień i niektórzy twierdzą że należy ją stosować przez 5 dni, inni że do osiągnięcia porządanych efektów... nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa-pewnie bedzie pokazywac wiecej, u mnie minimalny spadek, wiec nawet o nim nie pisze, mam nadzieje, ze w nastepnym tyodniu bdzie lepiej. A na dzis zaplanowalam wycieczke rowerowa wiec troche sie kalorii spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej Dziewczynki! Wiecie co po pierwsze nie zwazylam sie w koncu bo nie mialam gdzie a po drugie wyladowalam ze znajomymi na wsi i byl grilllek i sie najadlam wiadomo czego, ale wiecie co az tak nie zaluje. Kurcze no stwierdzilam raz sie zyje, najwyzej przedluze scisla diete o dzien, dwa. kazdy ma wzloty i upadki nie? A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj 2h na rowerku zrobilam i myslalam, ze padne na twarz a dzis ide nad jezioro wiec bede plywac ile wlezie, zwlaszcza patrzac na inne dziewczyny super wygladajace w bikini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola1982
Hej dziewczyny! Ja wczoraj tez się nie zważylam bo nie mam wagi w domu,zreszta mąż mnie wyśmiał ze po 6 dniach diety żeby sie ważyć,wiec ja sie zważę w najbliższą sobotę. Też wczoraj Pilar byłam na rowerku i troche poćwiczyłam. Trzymajcie się i piszcie jak tam u was idzie;):):) Udanej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! przez weekend byłam nad jeziorkiem, w efekcie rozlaki z lodówką praktycznie nic nie jadłam, taka niezamierzona głodówka :-) Dalej trzymam się dzielnie i walczę o sylwetkę, chyba jeszcze podietkuję na tej mojej hollywoodzkiej z tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D meludję, że ja też w rozjazdach... waga stoi:( ale może to przez weekendowe libacje:P także teraz wracam na właściwe tory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi poki co spadlo 300 gram masakra, chyba musze ograniczyc faktycznie jedzenie bo same cwiczenia nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuussstttaaa
Hej Dziewczynki! ja dalej sie trzymam mimo swoich tych grzeszkow. Nadal nie ma gdzie sie zwazyc:( ale czuje ze na pewno cos ubylo. Dziewczyny napiszcie jak mozecie taki swoj przykladowy dzienny jadlospis bo za 3 dni wychodze z diety i nie wiem co jesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnuMigdałowe
Hey! Po odchudzaniu najlepiej na początku wyeliminować słodycze, chleb i kaloryczne jedzenie. Dużo warzyw, chudego mięsa. Wszystko bez objadania się. Na sam początek proponuję 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść! własiciwie chyba przeczytałam wszytskie posty:) muszę przyznać, że panuje u Was nad wyraz dobra atmosfera i chętnie się przyłącze! ja mam 169cm, ważyłam 57kg, a wczoraj wieczorem ważyłam 61;/ Odeszły wszytskie stresy, egzaminy na uczelnie i widzicie jak się to zakończyło.. Chcę schudnąć 5kg, może troche wiecej, zobaczymy, ale nie wiem na jakiej diecie. Z autopsji wiem, ze łatwiej jest nic nie jeść, niż być na diecie, ale boję się efektu jo-jo! Pooomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczyny ? nie odzywacie sie. Chyba zadna sie nie poddala co? ja zdecydowanie nie 13 wrzesnia jade nad morze i musze byc super! ziec no kurcze trudno bo trudno ale od dzis wprowadzam dietke. Nie jakas kakretna ale musze sie zdecydoanie ograniczyc, bo ja to potrafie zjesc oj potrafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i reszte wcielo i tez mysle o czyms drastycznym, przez tydzien na samych cwiczeniach schudlam az 300 gram wiec tez zaczynam myslec o drastycznej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jednak sie dzis zwazylam-niby kilo mniej:)1 cm w udzie mniej i w pasie;):) 8 dzien dietkowania dzis:)czuje się dobrze i jakos lzej:) Mam nadzieje ze ten topik nie upadnie bo widze coraz mniej wpisow:) Damy razem rade-piszcie dziewczyny jak wam idzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babejage:) widze, ze masz 169cm to dokładnie tyle co ja i ważysz 63kg, wiec bardzo podobnie do mnie! Ile chcesz ważyć? Zjadłam jabłko i troche sera z rybą i jajkiem, taką paste, bo nie miałam normalnego sera w lodowce. Jestem bardzo zdesperowana, ja nad morze jade za tydzien:P damy rade!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc 55 kg a ty maz 57kg?Mi zostalo troszke po ciazy:) No i ty jestes chudsza?a moge zapytac ile masz w łydce:) Napewno damy radę z taki skladem na tym forum:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dla mnie drastyczna jest kazda dieta, ja chyba w calym swoim zyciu nie wytrwymalam 2 dni na diecie. Na razie mysle zeby po prostu wyeliminowac slodycze, tluszce {a uwielbiam jesc niezdrowo} i generalnie jesc jak duzo duzo mniej. Ciesze sie, ze mam jeszcze 6tyg i jak nie schudne chociaz tych 6 kilo to masakra, a z dotychczasowym tempem, 300 gram na tydzien to szalu nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma płakania :D Trzeba się cieszyć z małych sukcesów :) Pomyśl sobie tak, że dzięki tym ćwiczeniom Twoje ciało będzie piękne i jędrne. Wzmocnisz je i poprawisz swoją kondycję ;) To chyba duży plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ale ja mysle, ze i tak mam juz za duzo miesni takze niop, chyba powinnam sie raczej ograniczac w wpiprzaniu ;P ale cellulit i tak mam takze polaczenie rewelka, za duzo miesni plus za duo tluszcz plus cellulit ........... :( no nic ale po prostu musze sie tym razem mega zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile mam w łydce:D jak znajde centymetr to napisze:) ile chciałabym wazyc? najmniej wazyłam 57, 55 zdaje sie byc czyms super, ale z autopsji wiem, ze jak juz sie dochodzi do tej wymarzonej wagi, to wcale nie wydaje sie byc ona taka wymarzoną... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dobrze zmierzyłam wyszło mi 32cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz zgrabniusia łydkę:) ja mam 36 cm i szerokie uda:( Czy już po kolacji jestescie:))co dobrego miałyscie:):)ja ugotowalam sobie cukinie z pomidorkiem:)a teraz popijam czerwoną herbatke no i jeszcze cwiczonka mi zostaly:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede opisywac moich ud, bo to daremny widok.. nie jadłam kolacji, bo podjadałam cos tam w między czasie... Miedzy innymi miód ze słoika!:( zobaczymy jaki bedzie efekt rano, napewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam znowu za duzo, no ale nic postanowienie od jutra, wdrazam diete i mam nadzieje wytrwam na niej dluzej niz jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja trwam dalej, a piszę rzadko, bo ciągle mnie nie ma w domku. Chyba dzięki temu właśnie jeszcze się trzymam. Dziś zjadłam 1/2 banana 3 łżki owsianki mały kawalek szarlotki pare śliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam wypasiona jajecznice;( odchudzanie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja: -owsiankę -śliwki -barszczyk botwinkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×