Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

czy sa tu jakies blizniaki????

Polecane posty

kiedys juz byl taki temat, bylam autorka ale malo kto sie odezwal moze teraz jakies tu sa?? napiszcie cos o sobie imiona, ilu jajowe, kto starszy znak zodiaku itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięciojajowe
mam 15 lat, imię karolina, jestem z radzymina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co sie nudza i chca pisac pierdoly lepiej niech sie nie odzywaja:P bo nie sa tu mile widziani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięciojajowe
o co ci chodiz? jestem z radzymina. mam 4 rodzenstwa. bylismy piecioraczkami. z tymze nie jestesmy do siebie za bardzo podobni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie razem piszemy
na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięciojajowe
za bardzo nie chciałabym zdradzać o sobie zbyt wiele, ale mam dwóch braci i dwie siostry :) z jedną siostrą jesteśmy do siebie bardzo podobne. bracia są bardziej z tą drugą podobni. ja wrodzilam się do mamy, a oni do taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwetnie piecioraczki... ja bardzo bym chciala miec blizniaki, ale blizniaki rzadko maja blizniaki, ja mam siostre jestesmy dwu i zero podobienstwaona 10cm wyzsza niebieskie oczy szczupla ja mala zielone oczy i okragla rysy twarzy calkiem inne wlosy (kolor dlugosc tez:)) o charakterach nie wspomne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
ja mam brata blizniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piszcie cos o sobie, nie musicie wszystkiego nie kazdy chcialby byc zdemaskowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
aleks ma na imie moj brat ;) jestesmy do siebie bardzo podobni, tylko on ma czarne wlosy a ja takie jasniejsze. rozumiemy sie bez slow od urodzenia, telepatia czy coś :) kocham go najbardziej na swiecie. jak coś go boli to zawsze o tym wiem, nawet jak nie ma go przy mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo z siostra;) ale do tego duuuzo sie klocimy dobrze ze juz razem nie ieszkamy bo lepiej sie rozumiemy swietne imie ma twoj brat! zdradzisz mi swoje/? ja mam maria siostra helena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
Ja jestem z bliźniąt, ale moja siostra nie żyje, zmarła w dniu w którym się urodziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wspolczuje.... ale podobno mnostwo ludzi bylo z blizniat tylko jeszcze w brzuszku jakby ,,zjadlo'' swoje rodzenstwo nie wiemjak to sie nazywa fachowo to jest dopiero masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam brata blizniaka ale nie zyje jestem spod znaku strzelca i chyba urodzilam sie pierwsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna samotna blizniaczka;/ tezj estem strzelec, ktorego sie urodzilas? ja czternastego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano i tez jestem pierwsza- 5 minut dluzej swiat ogladalam ;) jestem madrzejsza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez... nie wiem dlaczego mama chyba chciala, moze dlatego, ze ze mna byly kompliakcje 3tyg jeszcze w szpitalu lezalam, a siostra w domu juz byla od razu a urodzilysmy sie niecale 2tyg przedterminem dla blizniakow normalka, poza tym to nie bylsa pierwsza ciaza, mamy jeszcze brata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
my jesteśmy drugą ciążą mamy. mam starszego brata jeszcze. Adrianna mam na imie :) tez cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z bratem druga bo mam jeszcze starsza siostre a potem po mnie byla jeszcze mlodsza siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te fajnie jestes sodkowa siostra;) tata ma pewnie niezle zycie w domu z 4 babkami super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no wlasnie mowi ze skoro tyle bab w domu to on nie musi nic robic ;p beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka 2020
moj tata sobie w Niemczech żyje z drugą żoną... ale nie mają dzieci... jeszcze ;/ Aleks siedzi tam calymi tygodniami, a ja w Polsce sie nudze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to glupio ;P dlaczego on ma tam siedziec a ty nie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×