Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jintao

Dieta amerykańska -5 kg w 5 dni

Polecane posty

Gość anetka092
he:) ja też dołączę, ale od poniedziałku najprawdopodobniej :) Bo muszęę sobiee zrobić bug zakupy (czyt. kupiććć składniki tej dietki:)) Mam nadzieje ze jest ona naprawdee skuteczna :) i oby obylo sie bez efektu jojo pozdrawiam goraco :) bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esylwusia
A ja już jestem po 1 dniu :D Szczęśliwie doszłam do łóżka z pominięciem lodowki. A myslicie ze jak bede zjadać wiecej pomidorków niż te 2 to sie coś stanie? w koncu one nie są takie kaloryczne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ta diete znalazlam w necie, na forum i duzo dziewczyn modyfikowalo ja na rozne sposoby. jedna wlasnie jadla wiecej pomidorow niz przewiduje dieta i tez chudla :) milo ze dolaczylas! :) ja skonczylam 3 dzien, siedze juz w lozku :) udalo sie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D zrzucilam kolejne 0.7 kg :D razem przez 3 dni 2.5 kg super nie ?:D czekam teraz na sniadanko :) zdecydowanie bardziej wole meczyc sie po drastycznej diecie zeby kilogramy nie wrocily niz dlugo czekac na efekty!! jakas niecierpliwa jestem! :D a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! gratuluję kolejnego efektu :-) ja miałam poczekać z ważeniem do soboty, ale się złamałam i zważyłam dziś i widzę kolejny spadek :-D w sumie po 11 dniach mam - 4.2 kg A nie trzymam się diety kurczowo bo np. wczoraj zjadłam dwa pierogi i dwa plasterki sera żółtego no i nie piłam wina, wypiłam za to pare piwek z sokiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprocz odejmowania nic nie dodawalam do tej diety :) jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esylwusia
A to dzisiaj mój 2 dzien, mialam sie nie ważyć ale sie złamałam, staje na wadze i 0,9 kg mniej! :D jupi! a ważne to jest żeby jeśc o ustalonych porach? bo dzisiaj mi sie nie udalo :( wiec o 8 zjadlam pmidorka z cebulka (i łyżeczka, dosłownie taką tycią śmietany, no nie dałam rady) i popilam herbatką o 12 pomidorka, o 14 z 30 gram serka topionego i o zgrozo o 15 - 20dag udka pieczonego, ze skórą, nie moglam sie już powstrzymać :/ i tak miedzy czasie ze 3 pomidory i ze 2 l wody ze smakiem (4,5kcal w 100ml). Ale to już koniec na dzisiaj. Wystarczy bo 6 września weselicho mam :D A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esylwusia, podobno wazne jest przestrzeganie por posilkow i nie podjadanie miedzy nimi. ja dzis zawalilam troche, zjadlam zamiast twarogu 6 malych pasztecikow, ale nie ruszam juz nic do konca dnia, zobaczymy czy jutro waga sie zemsci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tak jak myslalam. przez te paszteciki waga nie spadla ale tez nie podniosla sie. zobaczymy czy dzis bez nich wytrzymam! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esylwusia
A ja znów schudłam 1 kg! :D Niby wiem że to tylko woda mi sie "wyplukuje" ale i tak sie bardzo ciesze. I zaczełam troszke ćwiczyć tzn ok 50 brzuszków dziennie. Jak dla mnie to i tak dużo. Ale ten weekend bedzie wyjątkowo cięzki bo moja mama ma imieniny i jak zwykle dzisiaj uroczysta kolacja a jutro obiad dla spóźnionych gości. Nie wiem jak to wytrzymam Pomocy! Ale nie dam sie, ewentualnie jakieś malutkie udeczko z kurczaka :P W tamtym roku na MŻ-cie schudlam prawie 10 kg. Ale potem znow pizze, kebaby i wrócilo. I co najgorsze uwielbiam słodycze. Istny horror. Ale dzisiaj już 3 dzień i czuje sie naprawde dobrze. Tylko te frykasy na imieninach... :( o ja nieszcześliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_dietkowa
hej dziewczynki myślicie że zamiast wina może być ta szklanka barszczu?? niestety wina nie moge bo ja ciągle samochodem musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze zamiast wina nie moze byc barszcz... laski musze przerwac diete do 1 sierpnia bo siostra z londynu przyjechala i musze przygotowywac rozne potrawy a nie obejdzie sie bez smakowania... ale bede was odwiedzac i wspierac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
Hej Roopa :) Mam nadzieje, ze mnie pamietasz miałam się dołączyć :P Wróciłam i mam zamiar od poniedziałku zacząć chce powrócić do mojej wagi sprzed roku chce schudnąć z 5-6 kilo, ale z 3 nawet się bede cieszyc wiecie jak to jest ;P widze nikt tu ostatnio nie zaglada. Piszcie jak wam idzie, efekty itd. Pozdrawiam dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia092
buuu! u mnie dzisiaj pierwszy dzień to jest! echhh ... od godziny kawe pije- śniadanko. nie przepadam za niąąąą... a asama herbatąą bym się nie najadła ;ddd powodzenia dziewczynki. trzymajcie kciuki tez za mnie. buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
Agacia --> widze, że zaczynamy razem ;) Ile chcesz schudnac? Ja dopiero za 15minut mam pomidor i trójkącik ;d nie czuje sie glodna bardzo jak narazie :D Buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
Agacia widze, ze zacznnamy razem :) ile chjcesz schudnac?? Ja gdzies w okolicy 5kg. Jeszcze nie jadłam sniadania dopiero o 10 pomidor i trojkacik narazie nie jestem jeszcze glodna :D:D Buzki trzymajcie sie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia092
hmm ile? Nooo ile siee da. Bo szczerze przyznam ze mam sporaa nadwage ;FF za 3min ;DD3 3majcie sieee ! Wytrwamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia092
uf:) jestem juzz po trójkąciku:) jak narazie to glodna sie nie czuje... tzn czuc to czuuje jakas pustke w brzuchu ale nie ciagnie mnie do jedzenia :) oby tak dalej. Jest ktos tu jeszcze, kto zaczął tąą dietkęę?? jak efekty?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia092
ejj weźcie bo ja tutaj chyba czegoś nie rozumiem... mozna ttltyko i wylacznie jesc to co jest przewidane na dana godzine?? zadnych przekasek nie ma ?? typu paluszki czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma przekąsek żadnych!! z resztą przekąski na każdej diecie są niewskazane ja dziś znów powracam po przerwie do tej diety, ale ją zmodyfikowałam dodając jeden posiłek rano, bez którego na dłuższą metę nie mogę się obejść ( nie wiem, czy będę jeść go zawsze ale od czasu do czasu na pewno! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54kilo
oj zwalilam;/ dostalam okresu i musialam zjesc cos;/ ale jutro juz powinno byc dobrze, wiec zaczynam od jutra mam nadzieje ze te 2 dni 1000kcal to nie musi byc weeekend :D bede do tylu jeden dzien od was dziewczyny. Trzymajcie si e:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia092
buuu!! nie wytrzymałam... o19 zjadłam kanapke... z szynkąąą... no nie wytrzymałam... ja mam tak ze jak sie głodzeeee... to mnie okrutnie glowa boli ;fff no i musiałam... nie dałam juz rady ;fff no ale juzz nie pilam tego soku pomidoroweggo ;| jutro bedzie lepiej mam nadzijee. trzymajcie sie ! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, co z wami? poczatek zawsze najgorszy ale po co go przekladac w nieskonczonosc?! JA jestem strasznie glodna ale zapijam glod woda srednio gazowana i jakos idzie! juz nic dzis nie zjem, to jest pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam laski schudłyście coś na tej diecie, chyba też zacznę ją stosować :) na razie jestem na tej diecie 1 dzień tylko warzywa, ile się chce i jakie się chce (tylko 2 ziemniaki), gotowane lub surowe, ale BEZ SOLI i TŁUSZCZU. 2 dzień tylko twaróg chudy (ile chcemy) bez soli i tłuszczu do tego kefir. ( ja piłam kefirek 0% ) 3 dzień tylko kasza jaką chcemy (jęczmienna, gryczana, manna, kuskus itp.) bez soli i tłuszczu. 4 dzień owoce jakie chcemy i ile chcemy (tylko 2 banany). 5 dzień mięsko (pierś z kurczaka) lub rybka oczywiście gotowane i bez soli i tłuszczu. Stosujemy ją TYLKO RAZ W MIESIĄCU. Jest to dieta OCZYSZCZAJĄCA organizm, a efektem ubocznym jej jest strata wagi. NIE PIJEMY KAWY I CZARNEJ HERBATY, dozwolone są herbatki ziołowe i dużo wody mineralnej oczywiscie niegazowanej. Schudłam na niej 3 kilo, 11 cm w pasie, 6 w pupie i 14 w udach. Jutro ostatni dzień tej diety ;) potem zrobię sobie od razu 3dniową Dieta 3dniowa Dzień 1 • ŚNIADANIE: jajko na miękko, kromka pełnoziarnistego pieczywa • DRUGIE ŚNIADANIE: jabłko. • PODWIECZOREK: jogurt • KOLACJA pieczony lub gotowany ziemniak, Dzień 2 • ŚNIADANIE: świeży owoc. • DRUGIE ŚNIADANIE: surowe warzywo • OBIAD: pieczony ziemniak, • KOLACJA: porcja gotowanego ryżu Dzień 3 • ŚNIADANIE: jajecznica z jednego jajka, pomidor • OBIAD: kromka pełnoziarnistego chleba. • PODWIECZOREK: świeży owoc. • KOLACJA: ser żółty-plasterek nooo i potem chyba zrobię tą waszą5dniową :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! a ja właśnie na tej diecie nie jestem głodna (???) może dlatego, że jem regularnie..nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Do Kornelki- a co to jest ta dieta tzrydniowa, stosowałaś ja kiedys i czy jest skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam, jest to jedna z diet oczyszczających, można na niej schudnąć 3kg... ja schudłam tylko1,5 ale to i tak dużo w 3dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po serku 70 kcal pomidorze 19 kcal serku wiejskim 194 kcal =283 kcal i nie chce mi sie więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×