Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jintao

Dieta amerykańska -5 kg w 5 dni

Polecane posty

ewcia a ogorek to nie porazka, napewno bardzo ci nie zaszkodzil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_223
u mnie dzis tylko -0,5 ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze to nie tylko 0.5 kg ale az 0.5kg!! pomysl ile bys czekala na taki efekt na normalnej diecie!! a ile wazysz ile masz lat i jaki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabka
Zaczęlam z Wami dzsiaj na kilka dni bo we wtorek wylatuje na wakacje tylko się nie smiejcie waga 94.9:) Ale odchudzanie zaczęłam od 105 od początku maja i ograniczając żarcie prawie 10 juz stracilam. A teraz juz jestem po kawce i serku:) Będę pisac jak idzie z takiej dużej wagi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_223
mam 22 lata. wzrost 160cm .poczatkowa waga 60kg. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 168cm, lat 20 poczatkowa waga 64, teraz 60.6 kg :) zycze wszystkim powodzenia! ja jutro albo jeszcze dzis zjem cos normalnego bo widze ze skora nie nadaza za wagą ;) wystarczy 3.4 kg jak na jeden tydzien. bede sie teraz starac zeby nie przytyc do poniedzialku ani grama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabka bardzo sie ciesze, ze dolaczylas do nas :) nie wazne ile wazysz, wazne ze chcesz stosowac nasza diete! :) czekam na sprawozdania! ja dzis postanowilam zaprzestac :) do 16 jadlam dietetycznie a na obiad zamiast twarogu zjadlam dwie malutkie kajzerki z maslem smietankowym i serem zoltym :) byly zajebiste! :D ale jutro znowu dietetycznie!! moze dzis jeszcze piwo wpadnie! to taki maly eksperyment, ciekawe czy jutro waga powroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma znaczenia
Hey dziewczyny!! :) Właśnie przeczytałam topik :) Przyłączę się do Was jeśli można. Na razie jestem na głodówce, to mój 3 dzień. Zamierzam tak pociągną do poniedziałku, a dalej jeszcze nie wiem. Muszę sie zastanowić jeszcze :) Ważę (o zgrozo!) 84 kg przy 166 cm wzrostu. Masakra, ale nie dam się i schudnę choćby nie wiem co :) Przez zimę przybyło mi ponad 10 kg...:( Muszę to zrzucić, a może nawet więcej ?? :P I nie martwcie się porażkami, ważne żeby się nie poddawać i przeć do przodu z całych sił!!! Ja dopiero po mocnym załamaniu się na to zdobyłam, ale wierzę, że się nie poddam. Tak jak i Wy zresztą!! Do roboty!! Ważyć będę się w każdy poniedziałek, tak samo z wymiarami. Po wyjściu z głodówki zacznę ćwiczyć, teraz jeżdżę tylko na rowerku stacjonarnym, pierwszego dnia 2h, drugiego i dzisiaj po jednej. Ale się rozpisałam, mam nadzieję, że Was za bardzo nie zanudziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas nigdy nie zanudzisz! :) bardzo sie ciesze ze dolaczylas. ja dzis przezywam ciezki okres :/ przymierzam swoje ubrania i ryczec mi sie chce. niegdys luzne a teraz obcisle- \"w sam raz\" ;( nie umiem byc gruba :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma znaczenia
roopa --> nie martw się, na pewno będzie lepiej :) Ćwiczysz może coś? Ja niestety tez miałam okropne załamanie, co prawda nic nie zjadłam, bo było to w nocy. Nie mogłam spać i bolała mnie noga, tak jakby krew nie chciała płynąć poniżej kolana. Tak samo mam zresztą z rękami jeśli za długo trzymam je zgięte. Dostaję ciarek. Wcześniej tak nie miałam. Spałam jakieś 5 godz, dłużej już nie dałam rady. Rano miałam się poddać i coś zjeść po tych nocnych katuszach, ale jak się obudziłam już wszystko było ok, tylko jak wstaję to trochę ciemnieje mi przed oczami. Jeszcze tylko 48 godz i 30 min, dam radę :) Ty też dasz!! Już sie nie moge doczekać poniedziałku, godz 10 - mój wymarzony posiłek :) W nocy śniło mi się, że nie wytrzymałam i obżarłam się słodyczami, to było piękne uczucie. Nawet nie wiecie jaka przerażona sie obudziłam. Ehhh, na szczęście to tylko sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia---> ja nie czekam do poniedzialku bo dzis powinnam miec 2 dzien przerwy od tej zas*anej diety, ale nie wiem czy go zrobie. po spodnicy bardzo widac ze schudlam bo spada mi a wczesniej bylo ciasno :) ale spodnie wciaz krepuja mi ruchy a to dlatego ze tydzien temu w ogole nie moglam sie zapiac!! jak porownuje zdjecia z tamtego roku przed i po odchudzaniu to mnie w zoladku sciska! jak moglam z powrotem tak sie zapuscic! trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam 2 dzien przerwy od diety ale to tylko i wylacznie przez moich rodzicow! znowu dopadlam sie do bulek, mam nadzieje ze duzo wiecej jutro nie bedzie!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865 Myśle że komuś się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×