Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

eliza r....... Eliza......... 25..........Białystok...........3 ...........02.04. wesolutka...Marta.......24...........Łomża..............3............08.04.09 może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, suprer, gratuluje!! 🌻 A jak w koncu liczymy te tygodnie ciazy? Bo podobno od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, czyli ja wtedy bym byla w 6 tygodniu. Na badaniu beta w zeszla srode napisali mi 5 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak tymi tygodniami? liczy się chyba od początku poprzedniego cyklu? mnie wtedy wychodzi 6 tydzien, termin 5-04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedziala ze to 3 tydzien.... no nie wiem jak na kalkulatorze w necie liczylam to wychodzil 5-6 tydzien ehh, a wiem ze do zaplodnienia doszlo po 18... bo nie wczesniej raczej. @ mialam 1 lipca i pamietam ze wlasnie 18 bylo bez przerywanego, bez gumy i do konca... hmm pojde za 3 tygodnie do gina na usg to wtedy sie dokladnie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D Dzisiaj troche pozniej bo pozwolilam sobie poleniuchowac :)Tez wstaje w nocy na siusiu - normalne w ciazy... Dziewczyny co do jedzenia, mozna jesc wszytko tylko w umiarkowanych ilosciach, co do picia chyba wiadomo - kawa, alkohol, gazowane - nie :D Ja na p[rzyklad cala poprzednia ciaze herbate normalnie pilam - nic nie slyszalam ze nie wolno :) i wszystko oki... WItaminy lykalam tez przez cala ciaze i teraz tez lyklam tyle ze co 2 dzien corcia miala 4140 i 59 cm jak sie urodzila :D Macie juz jakies smaki? Bo ja strasznie i wszystko mi smierdzi.. :( jak mam zrobic ta tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak byłam u gina 01-08 to z usg mu wyszło 4,6 tyg a był wtedy wg kalkulatora 5 tydzień, myśle że najlepiej będzie jak będziemy wszystkie liczyły od 1 dnia poprzedniej @, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tygodni... liczy sie od pierwszego dnia ostayniej miesiaczki, a jezeli od poczecia to trzeba liczyc ze ciaza trwa 38 a nie 40 tyg Tak mi wyjasnil moj gin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczka ja jak bylam wczoraj w pracy to gdy bylam moze 3 metry baru juz smierdzialo mi sosami bleahh a kiedy nie przeszkadzalo mi to..... a smakow jak na razie wielkich nie mam zaraz ide sie kapac i do sklepu na jakies zakupy jeszcze tylko spojrze czy mam wyplate na koncie, bo w portfelu tylko 20 zl :( a dzis ide do znajomych ktorym urodzila sie coreczka w czerwcu, jakos wczesniej nas nie zapraszali a ze mojego nie ma w domu to w koncu wybiore sie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki ja to mam jakiś wstręt do jedzenia, nawet nutella mnie nie pociąga;) jedyne co ostatnio dopadłam to ogórki po żydowsku ;) wszystkie zostały stracone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki ja to mam jakiś wstręt do jedzenia, nawet nutella mnie nie pociąga;) jedyne co ostatnio dopadłam to ogórki po żydowsku, wszystkie zostały stracone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na slodycze patrzyc nie moge... a ogoreczki to jest to :) i jeszcze platki z mlekiem, i Almette śmietankowe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co zmieniamy? wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka z ktora w szpitalu na sali lezalam jak mialam robiona przegrode tez spodziewa sie dzidzusia :D tylko ona miesiac wczesniej bedzie rodzic hehe ale fajnie co za nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mi jakos stosunek do jedzenia zobojetnial...:( A jestem wsrod rodziny i znajomych znanym smakoszem:) Co chwile probuje czegos nowego, lubie eksperymenty ale teraz jakos...tak nijako:) Nie mam innych obajwow, troche sutki mnie bola i czasem brzuszek, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szukałam wszystkich możliwych kalkulatorów i wiecie co? według niektórych jestem w 4 tyg. innych aż 7 tyg. wiec nie wiem sama chyba dopiero jak sie przejdę do lekarza to będę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! lecicie jak burza :) ja wcinam drugą porcję płatków cynamonowych z zimnym mlekiem - pychota i zostałam właśnie zaproszona na karafkę wina do przyjaciółki (karafkę wina zamienię na karafkę soku pomarańczowego) i mogę jechać, tylko za bardzo nie mam co z dzieciakami zrobić, wiadomo Mat sobie jakoś radzi, ale Lucy nie zostawię przecież :-o a ja wam powiem coś odnośnie jedzenia, wiadomo, ze jako tako trzeba diety przestrzegać, ale bez przesady! Ja np. w ciąży piłam dużo mięty i co zabawniejsze zaleconej przez lekarza a podobno nie wolno! I nic mi nie było, jadłam dużo fasoli i kiszonej kapusty a podobno nie wolno, wpierdzielałam fast foody a nie są za zdrowe i od czasu do czasu pozwoliłam sobie na lampkę wina, skonsultowałam z lekarzem i stwierdziliśmy, że lampka wina raz na pół roku będąc w ciąży nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten kalkulator, wylicz awiele dat, kedy porod, kiedy trymestry, jaki znak zodiaku ile dni zostalo do porodu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli on liczy od poczecia.. Wszedzie jak poczytacie to pierwsze dwa tygodnie opisywane sa jako dojzewanie jajeczkam itp... Mi sie opisy z 6 tyg zgadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStAa00000
czesc dziewczynki , ja do was dołącze jak już bede pewna że mam fasolkie :) ale będe was czytać papa trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki on liczy od miesiaczki, wyliczylo mi ze jest 39 dzien od miesiaczki czyli 5 tygodni i 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza r....... Eliza......... 25..........Białystok...........3 ...........02.04. wesolutka...Marta.......24...........Łomża.............. 3............08.04.09 ppk...........Matylda.....31..........Warszawa..........4.............4.4.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×