Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim! 🌻 No wlasnie ppk, dobry temat, niech doswiadczone mamusie sie wypowiedza. Prawde powiedziawszy myslalam, ze wszystko samemu sie kupuje a rodzinka to moze jakies ciuszki itd. Acha, dziewczyny, kupujecie na allegro? Moja kolezabka kupila tam chyba wszystko dla dla dziecka, nawet lozeczko, ale ja jakos chyba wole pojsc i poogladac zanim cos kupie. Wole tez sklepy internetowe, bo bardziej pewne. Ja wlasnie wlewam w siebie pol litra kawy zbozowej z mlekiem. W nocy spie dobrze nawet, ale mam dziwne sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ze swojego doświadczenia/przypadku. Mi rodzice ani teściowie nie kupili nic! Nie śmiałabym nawet ich o to prosić a jak okazali chęć kupna, to szybko im to wybiłam z głowy. Chcieli okazać radość z powodu powiększenia rodziny, to proszę o jakiś skromny prezent, np. karuzelę nad łóżeczka, jakieś fajne dodatki do pokoju, zresztą teść i tata pomogli bardzo w remoncie, w sensie fizycznym, pomalowali pokój, poustawiali mebelki, teściowa i moja mama, pomogły mi w ustawieniu wszystkiego no i taką chęć pomocy rozumiem a kupowanie wszystkiego za mnie mija się z celem. Ja np. przy każdej ciąży miałam inny wózek, bo tamte albo sprzedałam albo oddałam. Chciałam dobre, drogie wózki, więc trudno żeby rodzice kupowali mi wózek za 3 tyś, bo tak wypada :) Teraz nie zamierzam zmieniać swoich przekonań i przystanę na pomocy przy urządzaniu i ewentualnie drobnym prezencie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro nie podoba mi się nic, przejrzałam wzdłuż i wszerz, też wolę zobaczyć, obejrzeć, dotknąć, posprawdzać a na allegro takiej możliwości nie mam, więc też z tego nie korzystam. ja teraz opijam się milko żurawinowym i gotuje parówy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez bede kupowac jakis taki drozszy wozek (juz odkladam:) i nie chcialabym obiciazac tym ani rodzicow ani tesciow. drobny prezent - jak najbardziej ok. Dla mnie wazna bedzie raczej pomoc w opiece w pierwszym tygodniach, bo to moja pierwsza dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) poradzisz sobie, chociaż wiem jak ja przeżywałam pierwsze dziecko, bałam się wziąć na ręce, przewinąć, mój ukochany małżonek mi wszystko po kolei tłumaczył, pomagał, naprowadzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde powiedziawszy nie moge sie tego doczekac:) kalkulator wczoraj wyliczyl ze zostalo 243 dni do porodu. o kurcze przeciez to baaardzo dlugo:) PPK, a ty wracasz do pracy w poniedzilaek tak? Bedziesz cos klikac stamtad czy nie masz takiej mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam w poniedziałek, cholera już w poniedziałek! :( mam internet i mam możliwość pisania, oczywiście nie tak regularnie jak teraz, ale damy radę :) nie mam zamiaru się stąd ruszać przez najbliższe 9 miesięcy nigdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda83
hej hej kochane Ja tez jakis czas temu dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy... Mam 7 miesieczna coreczke .... strasznie sie boje, ze sobie nie poradze... :( ze moze za szybko :( za tydzien mam lekarza.... ciekawe:( Buziaczki i Gratuluje MAMUSKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ajda, gratuluje! 🌻 Nie martw sie, bedziemy Cie wspierac:) Na naszym topiku udzielaja sie dziewczyny w podobnej sytuacji - Eliza r i mroweczki3 tez maja malutkie dzieci i sa znowu w ciazy. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. widze ze dfzisiaj tu spokojniej :) Z doswiadczenia to powiem tak.. wszyscy kupowali jakies drobne upominki.. karyzelka, ciuszki, pampersy (nigdy za wiele ) dziadziu sie szarpnal i kupil wozek - tani i beznadziejny.. no ale coz darowanemu koniowi... :) Tym razem sami kupimy wozek i bedzie to chicco s3 poprostu super.. mam teraz spacerowke i fotelik chicco i jest nie do zdarcia a ten wozek upatrzylismy sobie jak bylismy w Grecji.. bardzo popularny tam, w Polsce jak zapytalam to mi powiedzieli ze z Wloch moga sprowadzic :D.. łóżeczko i reszte mam.. wiec dzidkom i znajomym zostaja drobne prezenty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza r....... Eliza......... 25..........Białystok............3 ...........02.04.09 wesolutka...Marta.......24...........Łomża.............. . 3............08.04.09 ppk...........Matylda.....31..........Warszawa.......... 4.............04.04.09 mroweczki..Martyna....25..........Mielec................ 6............01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30.....Bielsko-Bia la... ....6............07.04.09 filka .........Kasia........28.........Mikołów...............5 ............05.04.09 Moni xyz.....Monika.....29.........Olsztyn...............6....... ......05.04.09 maja79....Ania.....28........Augustów.........................02.04.09 Dziewczyny ale pędzicie już 13 strona. Powiedzcie mi co to jest ta przedostatnia cyferka w tabelce ,bo myślę i nie mogę wymyślic :) i nie wstawiłam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to razem z mężem poprosilismy o ubezpieczenie na zycie w pracy... za urodzenie sie dziecka kazde dostanie 1000 zl... zawsze to jakas pomoc na starcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, mozesz cos wiecej napisac o tym ubezpieczeniu? Ja wrocilam niedawno do Polski i nie orientuje sie w tych sprawach. Maja79, no rzeczywiscie pedzimy. I fajnie ze nas coraz wiecej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ponoc kazdy zaklad pracy ma takie tylko trzeba sie popytac.. to jest takie wykupywane grupowo np w PZU albo COmmercial Union ale podejzewam ze inne firmy tez.. jest tylko takie ale ze sama sobie tego nie wykupisz tylko m,usi zaklad pracy i potracaja ci skladke z wyplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleliza r....... Eliza......... 25..........Białystok............3 ...........02.04.09 wesolutka...Marta.......24...........Łomża.............. . 3............08.04.09 ppk...........Matylda.....31..........Warszawa.......... 4.............04.04.09 mroweczki..Martyna....25..........Mielec................ 6............01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30.....Bielsko-Bia la... ....6............07.04.09 filka .........Kasia........28.........Mikołów...............5 ............05.04.09 Moni xyz.....Monika.....29.........Olsztyn...............6....... ......05.04.09 maja79....Ania.....28........Augustów...................4 ......02.04.09 e ze mnie blondynka :) poprawiam tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, mi się trójkołowce kompletnie nie podobają na żywo a znowusz na zdjęciach są idealne :( ktoś coś dobrego smaży u mnie w bloku, bo się zapach unosi i aż głodna się poczułam. dziewczyny a jak z waszym samopoczuciem? ja od kilku dni mam co rano zawroty głowy, ale bez nudności i mdłości no i te wzdęcia :-o muszę sobie ten espunisam zakupić, ale wcześniej dla własnego lepszego morale skonsultuje to z lekarzem bądź farmaceutom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy! W sumie to ja nie wiem czy zapisać sie do marcówek czy do kwietniówek. Wg kalkulatora (i tego co lekarka wyliczyła) to wynika że poród będzie na 28-29 marzec. Jednak wg usg termin jest na 06 kwietnia. Zapisałam się do kwietniówek, ponieważ chciałabym urodzić w kwietniu, taki prezencik sobie sprawić na 30 urodziny (04 kwietnia-mam urodziny). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wzdecia, popoludniami i wieczorami, rano jestem troche ociezala. Troche boli mnie czasem podbrzusze tzn tak jakby uciska, nie jest to duzy bol. Czujecie tam cos? espumisan kazala mi kupic moja gin, zebym sie "odgazowala":) jak to ujela. Na ulotce przeczytalam, ze nie przeciwskazac do zazywania podczas ciazy i karmienia. Mnie to pomaga i jest bardzo tanie. Witaj Kasiak79! Kasiak, maja79 czy to wasza pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to moja pierwsza ciąża, i jak narazie to czuję się dobrze. Na początku miałam zgage bardzo często, ale lekarka powiedziała mi żebym jadła mało a często. Zastosowałam te rady i przeszło. Jedyne co mnie męczy to senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek fajny, ładne kolory :) ja poszukuje wózka o kolorze czarnym jak noc, żaden inny mnie nie interesuje jak nie znajdę to cholera na zamówienie będę robiła. małolata na spacer mnie wyciąga, więc się zbieram i idziemy na jakieś 2 h poszwędać się po mieście a nóż coś ciekawego znajdę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple_Seed - moja pierwsza ciaża, bardzo się denerwuję, staralismy się z mężem jakis czas i juz myślałam,że nic z tego nie będzie. Wiecie jakiego dostawalam doła jak widziałam mamy z dziećmi, ta "polityka prorodzinna państwa" doprowadzała mnie do szalu , i znajomi się non stop pytali eh, ale od niedawna ja juz tez zaliczam sie do grona szczęsliwców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppk, takiego szukasz? http://fabrykaprezentow.com/szczegoly/1182/wozek_dzieciecy_vigour_4_czarny http://www.tylkomarkowe.pl/wozek-wielofunkcyjny-baby-ace-042-czarny,tylkomarkowe-produkty,28303.html http://www.mothercare.com/gp/product/B000W9RNZE Ja bede miala problem z kolorem, wiem ze odpada czerwony i niebieski. Kasiak, ten ktory znalazlas ma fajne kolorki a i dodatki niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, rozumiem Cie, tez sie troche staralismy, mialam problemy hormonalne. wszyscy sie pytali "a kiedy wy?", ja odpowiadalam "w swoim czasie" i tyle. Natomiast na widok malych dzieci mialam reakcje odwrotna, bardzo sie do nich garnelam, w rodzinie meza sa teraz dwa bobaski, ktore nosialm na rekach jak tylko je odwiedzalam:) intykt maciezynski w zenicie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×