Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

mroweczki ja zauwazylam juz ze piersi mam troche wieksze i jak na zlosc w dzien mnie nie bola tylko na noc ;/ zawsze jak sie klade to wrrrrrrrrrr strasznie, wczoraj sciskala mnie mama, szwagier przyszly i krzyczalam zeby nie tak mocno bo chyba umarlabym ehh normalnie nie moge sie doczekac tego usg... jeszcze dwa tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz usg mialam ... bylo widac malenka kropke 2,5 mm :D nastepna wizyte ,mam 04.09.09 to bedzie 10 ntydzien to juz bedzie widac cos wiecej... o ile mi ztobi usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0
Dziewczyny darujcie sobie kremy balsamy na rozstepy,myslicie ze dlaczego w niemczech niema takich kremow ani balsamow???Bo jest inne prawo ,gdyby kobieta podala do sadu taka marke i powiedzialaby ze to nie dziala a napisane jest ze jest na rozstepy to by wygrala spora sumke,jedyne co to oliwki oliwki oliwki uzywajcie pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, ja nie mam w sumie zadnych objawow, czasem lekkie zawroty glowy, jestem bardziej senna wieczorami, tak o 21.00 juz wymiekam (ale nie codziennie). Piersi lekko powiekszone, mam wrazliwe sutki. Troche boli mnie tez podbrzusze ale tak od czasu do czasu i nie bardzo mocno. Mam ksiazke "Odkrywam macierzynstwo" Agrawal Preeti, to jest taka gin z Indii pracujaca w Polsce. Ona ma podejscie ze wszystko powinno byc jak najbardziej naturalne, podaje przyklady cwiczen dla ciezarnych, ziolek, masazu ktory moze zrobic partner itd. Troche rad z tej ksiazki jest super ale ja i tak zdaje sie na swoja intuicje:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam usg dowcipne juz i tez widzialam kropeczke ale czekam wlasnie na te usg brzucha :D bo juz wtedy bedzie tez duzo wiecej widac. jesli sie nie myle to moja kropeczka na usg miaal juz 3,6 mm :D kolezanki ktore urodzily juz mi proponuja swoje gazetki, ksiazki a nawet ciuszki dla ciezarnych heheh no zobaczymy z tych pierwszych skorzystam, ale czy ciuszki to zobacze, przede wszystkim czy rozmiar bedzie odpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek83
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja się gorzej czuję. Też mogłabym chodzić spać po dobranocce i czasami nawet w dzień mi się przysypia. Podbrzusze boli mnie od czasu do czasu, ale lekko. A piersi właściwie non stop. Mam taką propozycję dla Was, może poznamy się na naszej klasie?:) Co o tym myślicie? W każdym razie, oto mój profil, mam nadzieję że inni chętni też się znajdą:) http://nasza-klasa.pl/profile/2245252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, mnie tez pobolewa czasem podbrzusze.. A ze zmeczeniem i piersiami to chyba mialam wczoraj kryzys jakis chyba :D Wsolutka ciiuszki napewno beda dobre rozmiarowo tylko płeć sie może niezgadzać.. bierz jak daja :D bo na kupowaniu nowych ciuszków naprawde można zbankrutować popatrz na ceny spioszkow kaftanikow i inych pierdolek, w ktore twoje dziecko wejdzie przez 1.5 miesiaca jak dovbrze pojdzie...Ja sama miałam dużą część ciuszków od koleżanek i dalej je puśćiłam w obieg.. teraz do mnie wracaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ponownie! Ja w piątek w pracy gaszę komputer i cały weekend spędzam z dala od komputera. Zajęło mi to trochę czasu by przeczytać to co żeście wyskrobały podczas weekendu. Ja usg miałam robione w 7 tyg., czyli w 5 tyg.(od zapłodnienia). Moja drobinka miała 3,1 mm, i widziałam malutkie bijące serduszko. Następną wizytę mam 04.09.08 i gin powiedziała że wtedy juz będe mogła usłyszeć jak bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszek, ja wolalabym najpierw poznac sie poprzez maila, tzn powysylac kilka fotek :) tak robilysmy 2 lata temu z dziewczynami z antykoncepcji. wtedy jeszcze nie bylo naszej klasy. a tutaj podajesz linka i kazdy po zalogowaniu cie oglada :) niby jest blokada ale mimo wszystko zdjecie jest widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie kolezanka mi proponowala ciuszki dla mnie :P a druga tez i dla dzidziusia :P na pewno kilka rzeczy dla dzidzi wezme od kogos, ale tez sama cos kupie bo nie bede mogla sie pewnie powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Świetny pomysł Orzeszku83 , już wysłalam do Ciebie zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek83
Tylko tutaj chyba wszyscy mają konto na tlenie, stąd Wasze Pseudonimy są czarne a mój pomarańczowy:) Więc jak tylko założę maila na tlenie to będziemy się mogły poznać również mailowo. Maja 79 - dzięki za zaproszenie, już Cię zaakceptowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstrzymac sie niestety nie da :D Ja mam pełne pudła ciuszków w piwnicy a i tak ogladam inne ciuszki jak jestem gdzies w sklepie :) Jesli chodz o ciążowe to faktycznie rozmiar sie moze nie zgadzać :P Ja przegladalam ciuchy na allegro, ale narazie same letnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejsc w preferencje i wtedy zaczernisz sobie nicka :) ja tutaj na cafe jestem juz od ponad dwoch lat, kliknij na moj nick i zobaczysz ile postow mam juz wyslanych :P tylko jak byl jakis wirus czy wlamanie na forum to ucielo mi chyba z 1000 postow bo mialam juz cos ok 6 tysiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek83
Dobra, coś pokombinuję:) Dzięki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierdonka zofia
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam kciuki 🌼 Ja też nie mam ślubu, ale na razie uznaliśmy, że chcemy mieć zdrowego dzidziusia i o to zadbać, a o ślubie pomyślimy później. Nie zając, nie ucieknie :-) Zrobiłam wczoraj 3 test i krecha już była całkiem pokaźna, więc przyjechaliśmy do cywilizacji na chwilę i poszłam rano na badania krwi: oznaczenie grupy, morfologia, cytomegalia i toksoplazmoza. Śmigamy jeszcze do mojej pracy po książeczkę zdrowia i na 19 zapisuję sie do ginekologa bo wraca z urlopu. Apple seed- mnie też "ciągną" jajniki, ale to chyba właśnie te więzadła macicy się rozciągają. Wesolutka- ja też się martwię o finanse. No, ale nie chcę Wam marudzić. Mróweczki3- ja wykonuję ten sam zawód co Ty :-) Bardzo bym chciała żebyście mnie przygarnęły bo mam okropnego stracha 🌼 Dzisiaj wracamy na łono natury i z dala od cywilizacji i netu, ale jeśli pozwolicie od piątku będę wam smęcić regularnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to chyba dzisiaj sie wykoncze... mdli mnie caly dzien i padam z noga poza tym ani kaszlnac nie moge ani sie przeciagnac bo mnie w pachwinach boli... A tak sie cieszylam ze bezobjawowo to przechodze no to mam.. kulminacja jakas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple-Seed
Oj mroweczki, wspoczuje Ci, ja sie ciesze ze bezobjawowo na razie, nudnosci to chyba najgorsza dolegliwosc we wczesnej ciazy, nie chce tez jeszcze wzbudzac podejrzen w pracy. Chociaz u mnie same chlopy i nawet nie wiem czy by sie zorientowali:) Slyszalam ze na nudnosci dobrze jest jesc sucharki, pic herbatke z imbirem i w ogole jest malo a czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla-k
Cześć Dziewczyny. Dopisuje się do tabelki,długo Mnie nie było i mam co nadrabiać w czytaniu. Pozdrawiam... ppk...........Matylda.....31..........Warszawa.......... 4.............4.4.09 syla-k........Sylwia........33.........Kościan..............6..............3.4.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina100
Witam. A ja dziś byłam u lekarza. Zobaczyłam pierwszy raz moje maleństwo. Przewidywany termin 9 kwiecień 2009 ;] Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile bylam u fryzjera i u kosmetyczki na regulacji brwi i hennie :) od razu lepiej sie czuje :) sporo nas teraz tutaj jest a ja nawet nie potrafie nas wszystkich spamietac ehh dobra ponawiam tableke, bo widze ze jest nowa mamuska :D eliza r...........Eliza.......25..........Białystok.....4 ..............02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........4.... ..........08.04.09 ppk...............Matylda.....31....Warszawa.......4.... ..........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......6.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30....Bielsko-Biala...6..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....5 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....6..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....4 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...5...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......5.... .........10.04.09 syla-k........Sylwia........33.........Kościan.........6..............03.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos malo nas wczoraj odwiedzalo topic, wlasnie wstalam na siku :/ i nie moge zasnac buuuuuuuuuuuuuuuuu :( nie lubie tego rannego wstawania, zebym jeszcze od razu kladla sie spac a tak siedze ziewam i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....4 ..............02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........4.... ..........08.04.09 ppk...............Matylda.....31....Warszawa.......4.... ..........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......6.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30....Bielsko-Biala...6..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....5 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....6..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....4 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...5...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......5.... .........10.04.09 syla-........Sylwia........33.........Kościan.........6 ..............03.04.09 kasiak79........Kasia.....29.........Żary.........6...........29.03.09-06.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×